PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی دانلود بازی

ALEX_HOT
2015/12/23, 14:57
سلام دوستان
بنده میخوام بازی برای گوشیم دانلود کنم
لطفا راهنمایی بفرمائید ...

بازی آفلاین باشه و با کیفیت (HD)
تا الان فقط آسفالت رو بازی کردم - لطفا بازیهای اکشن و هیجانی معرفی کنید
سیستم عامل اندروید

با تشکر فراوان

اگه تاپیک رو اشتباهی زدم لطفا جابه جا بفرمائید - (تاپیک مشابهی یافت نکردم - شاید چشمام ضعیف شده باشه :emoji_smiley-08::emoji_smiley-51:)

ARMIN
2015/12/23, 15:50
بازی On The Run

ALEX_HOT
2015/12/23, 16:25
بازی On The Run

تشکر برادر
در لیست دانلود ADD شد

jansiz hayat
2015/12/23, 18:38
تشکر برادر
در لیست دانلود ADD شد
سلام برادر.
امکانش هست لیست بازیهاتون رو من هم داشته باشم...؟
چون من هم دنبال بازی های با کیفیت هستم

ALEX_HOT
2015/12/23, 21:05
تشکر از مدیریت بابت جابه جایی تاپیک :emoji_smiley-08::emoji_smiley-169:

سلام برادر.
امکانش هست لیست بازیهاتون رو من هم داشته باشم...؟
چون من هم دنبال بازی های با کیفیت هستم
سلام اخوی
مورد اول اینکه بنده منظورم این بود که بازی پیشنهاد شده توسط آقا آرمین رو در صف دانلود شبانه IDM اد کردم برا دانلود - لیست بازی ندارم متاسفانه

مورد دوم اینکه بنده این چهار تا بازی رو دانلود کردم حرف ندارن ...

MORTAL-KOMBAT-X-1.6.0
Shadow-Fight-2-1.9.16
Fruit-Ninja-2.3.3
Angry-Birds-Rio-2.6.1

یا علی

MOHAMMAD MOBASHERI
2015/12/23, 21:40
CallOfModernWar (همینطوری پشت سر هم نوشته) بازی هواپیمایی جالبی هست. البته نمیدونم HD هست یا نه!!!

اگر به بازی استراتژیک علاقه دارید یک بازی بسیار زیبا ایرانی به نام "عملیات روباه" هست که خب طبیعتا این هم HD نیست!!

در ضمن میتونید به تایپک برترین بازی های سال که چند روز پیش توسط مدیر انجمن گیم قرار داده شد هم مراجعه کنید

و در آخر چرا خودتون رو ار لذت بازی های آنلاین محروم میکنید؟؟؟ اگر نظرتون عوض شد Final Kick یک بازی آنلاین ضربه ایستگاهی و پنالتی و دروازه بانی بسیار بسیار زیبا و اعتیاد آور هست.

jansiz hayat
2015/12/23, 23:09
MORTAL-KOMBAT-X-1.6.0

این یکی حرف نداره...خیلی ممنون...

jansiz hayat
2015/12/23, 23:15
CallOfModernWar (همینطوری پشت سر هم نوشته) بازی هواپیمایی جالبی هست. البته نمیدونم HD هست یا نه!!!

اگر به بازی استراتژیک علاقه دارید یک بازی بسیار زیبا ایرانی به نام "عملیات روباه" هست که خب طبیعتا این هم HD نیست!!

در ضمن میتونید به تایپک برترین بازی های سال که چند روز پیش توسط مدیر انجمن گیم قرار داده شد هم مراجعه کنید

و در آخر چرا خودتون رو ار لذت بازی های آنلاین محروم میکنید؟؟؟ اگر نظرتون عوض شد Final Kick یک بازی آنلاین ضربه ایستگاهی و پنالتی و دروازه بانی بسیار بسیار زیبا و اعتیاد آور هست.
ممنون بابت راهنماییتون.
Final Kick رو بازی میکنم.
به بازی استراتژیک زیاد علاقه ندارم ولی خب "عملیات روباه" بازی جالبی بود خودم هم بازی نکنم برا آرشیو کردن بازی خیلی خوبیه.

CallOfModernWar : واااااااااااااای پسر این بازی کجا بود چند وقته دنبال همچین بازی بودم.چندتا همچین بازی دانلود کرده بودم ولی خوشم نیومد و پاکش کردم.یه همچین بازی هم تو پلی استیش1 بود که عاشقش بودم.
داداش دمت گرمممممممممم...