PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در اجراء شدن بازی COD:BO III

AH64-E
2015/12/03, 16:18
درود دوستان

دوستان به تازگی فرصت کردم بازی COD:BOIII نصب کنم و زمانی که بروی فایل اجرایی بازی کلیک می کنم با چنین Error مواجعه می شم و اینکه بنده Update 1 و 2 را نیز نصب کردم و دوتا کرک داشتم هر دو تا ریختم ولی بازم Error داد:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Mohammad Ali X
2015/12/03, 16:28
بهزاد جان آپدیت 3 را هم نصب کردی؟

AH64-E
2015/12/03, 17:02
جان اره نصب کردم بازم همین Error میده و اینکه ک ر ک هم مربوط به Reloaded هستش . ریختم ولی بازم این Error مواجه می شم

شانس نداریم بعد از مدتی اومدیم ی بازی کنیم ها

Ma.sharifi
2015/12/04, 16:01
با سلام خدمت شما
اروري كه شما در بالا ذكر كرديد به دليل وجود داشتن dll هايي هست كه مورد تائيد نيستن يا به اصطلاح ساين نشدند
راه حل هاي متعددي براي حل اين مشكل وجود داره كه من دو تا از اون هارو ذكر ميكنم كه درصد. پاسخگوييشون بالا تره
روش اول :
Cmd رو به صورت run as administrator اجرا كنيد سپس sfc /scannow را با رعايت فاصله وارد كرده و منتظر پاسخ دهي و رفع مشكلات dll ها بمانيد (كمي طول ميكشد)
روش دوم :
در run عبارت regedit را وارد كرد و وارد ان شويد در شاخه ي hkey_local_machine وارد بخش software شويد سپس وارد بخش Microsoft nt شويد سپس در بخش current version شاخه ي windows را پيدا كنيد سپس روي loadappinit_dlls دو بار كليك كرده و مقدار را از يك به صفر تغيير دهيد سپس تائيد كرده و خارج شويد

پ.ن:اگر روش هاي بالا پاسخگو نبود به من خبر بدين تا روش هاي ديگر رو هم عرض كنم

AH64-E
2015/12/04, 16:54
درود

با سپاس از شما بله همین روش هایی که شما گفتید را اجراء کرده بودم ولی همچنان بی نتیجه

Ma.sharifi
2015/12/04, 17:02
درود

با سپاس از شما بله همین روش هایی که شما گفتید را اجراء کرده بودم ولی همچنان بی نتیجه

ايا از سري نرم افزار هاي Sysinternals Tool هم استفاده كرديد براي عيب يابي حل مشكل؟؟