PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدوم بازی رو تو آرشیوم کم دارم؟ {راهنمایی}

Devileytion
2015/11/23, 17:21
دوستان این عکس آرشیو بازی هاییه که من دارم.
هر کسی به بازی خاصی علاقه داره یا به اندازه کافی به دنیای گیم مسلطه یا بازی رو میشناسه که تو این لیست جاش خالیه، خوش حال میشم بهم معرفی کنه.
بازی جدیدو قدیمش مهم نیست. فقط ارزش یک بار رفتن رو داشته باشه یا مثلا AAA باشه. بخش آنلاینشم اصلا مهم نیست. یا مثلا داستانش گیرا باشه. خلاصه حال بده.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
ممنون.

Mohammad Ali X
2015/11/23, 17:58
ایمان جان تمام بازی های خوب و با ارزش توی این لیست هست. کم و کاستی نمیبینم.

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

me.mr
2015/11/23, 18:09
عجیبه شما به فوتبال اصلاً علاقه ندارید! :emptiness:

ARMIN
2015/11/23, 18:27
ایمان جان

این Collection چه حجمی رو اشغال کرده؟

Reza Eshraghi
2015/11/23, 19:05
ایمان جان Sniper Ghost Warrior هردو نسخه اشو توی یک پوشه ریختی ؟! X_X

ایمان جان

به امضاء ایمان جان توجه شود ! فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
یک هارد وسترن بلک 4 ترابایتی مسئولیت ذخیره این کالکشن رو برعهده داره ! فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

MOHAMMAD MOBASHERI
2015/11/23, 19:10
یه بازی قدیمی شوتینگ اول شخص به نام Commandos Strike Force که برای من خیلی خاطره انگیز هست. من سال ها پیش نسخه دوبله فارسیش رو بازی میکردم و واقعا ازش لذت میبردم. داستانش در جنگ جهانی دوم اتفاق میفته و شما کنترل سه شخصیت رو در دست دارید؛ یک متخصص میدان جنگ و مرد مبازه های رو در رو، یک اسنایپر با مهارت چاقو بازی بالا و یک پیر مرد جاسوس حرفه ای که به قول راوی بازی اگر یک دست لباس افسری نازی بهش بدن میتونه تا قلب برلین نفوذ کنه و البته درجه بالاتری از دو نفر قبل داره و فرمانده اون ها محسوب میشه. شما در هر مرحله کنترل یک یا دو و یا هر سه اون ها رو به عهده دارید و در بعضی مراحل میتونید به اختیار بینشون سوییچ کنید.
طبیعیه که نباید انتظار داشته باشید این بازی که مربوط به خیلی سال پیشه در حد بازی های امروزی باشه ولی من هنوز هم که داستان بعضی مراحلش رو در ذهنم مرور میکنم واقعا لذت میبرم.

th e nd
2015/11/23, 19:10
Mafia 1 تو لیست نیست یا من ندیدم؟!

invoker
2015/11/23, 19:38
جای یکی از بهترین بازی های دنیا خالیه انگار هیچ کاری نکردی :| :-$ :-??

ادم دوتا باز نباشه انگار اصلا پلیر نیس !!!! ;)

jansiz hayat
2015/11/23, 19:44

من زیاد اهل بازی نیستم ولی هراز گاهی کانتر و دوتا میزنم.
دوتارو که خیلی دوس دارم

invoker
2015/11/23, 19:54
دوتارو که خیلی دوس دارم

دوست عزیز

98% گیمر ها محاله که علاقه شدید به یکی از این بازی های جهانی نداشته باشند ! ( دوتا / دوتا 2 / lol / wow / lord / و... )

دوتا 2 که اصلا حرفش هم نزن هرکی بگی بازی کرده ! البته تو ایران استثنایه :|

و جالب تر از این همه گیمر ها اسم بزرگترین کمپانی و جهانی ترین رو میدونن ! Blizzard

ولی تو ایران نه ! و صد البته جالب تر اینکه همین کمپانی بوده که الان خیلی از بازی های جهانی رو ساخته !

حال تصور کن ما چقد عقبیم ! :| اینکه میگن این بازی ها الکیه فلانه به امانه همش قصه اس !

یه واقیعتی که این بازی ها داره و جهانیش کرده اینه که شما در مقابلت کامپیوتر نیس ! بلکه مغز یک انسانه ! باهوش ترین چیزی که بشر تا بحال دیده حال تصور کن چقد این بازی دشور و هیجان انگیز و ... خواهد بود و چقد هم سخت !

MoJtAbA
2015/11/23, 20:52
عجب کالکشنی ! یک بازی هایی هست که خود سازندشون هم ندارن :D
منتهی یک مشکل واقعاً بزرگ داره اون هم این که Rogue هست بعد اونوقت Metal Gear Solid V : The Phantom Pain ، یکی از بهترین بازی های سال 2015 و نامزد GOTY ، نیست !

Hoplite
2015/11/23, 21:11
اول باید تبریک بگم به شما که واقعا آرشیو کامل و تکی دارید.
+ بنده چون خودم با سری توتال وار زندگی میکنم حیفم میاد به کسی پیشنهادشون ندم. البته 2 تاشونو خودتون دارید: Total War Rome II , Total War Shogun 2
اما بقیه بازی های این سری رو ندارید از جمله جدیدترین اونها: Total War Attila
+ همچنین بازی Age of Mythology که خیلی جذابه به خصوص بخش آنلاینش.
+ Codename Panzers Phase One and Two
+ World in Conflict
+ سری Stronghold معمولی
+ بازی خاطره انگیز Global Operations
+ بازی فوق العاده ی Return to Castle Wolfenstein که به نظرم خیلی از نسخه های جدیدش بهتره بود.
بازی زیادی ولی یادم نمیاد. اگه یادم اومد همینجا اضافه میکنم @};-

Devileytion
2015/11/23, 22:25
ایمان جان تمام بازی های خوب و با ارزش توی این لیست هست. کم و کاستی نمیبینم.

ممنون محمد جان، شما لطف دارید.

عجیبه شما به فوتبال اصلاً علاقه ندارید! :emptiness:
والله عدم علاقه و دانش فوتبالی که یه طرف. خطر توقیف شدن سیستم توسط فوامیل (جمع فامیل!) به مدت چند ساعت در عوض نصب بازی های مثل PES و FIFA طرف دیگه. رعایت هم که نمیکنن، یهو دید با جف پا رفت تو راج سویفت! جوه دیگه، میگیره.

ایمان جان
تا به این لحظه 2.4 ترابایت. 8-x

ایمان جان Sniper Ghost Warrior هردو نسخه اشو توی یک پوشه ریختی ؟! X_X

به امضاء ایمان جان توجه شود ! :P;):D
یک هارد وسترن بلک 4 ترابایتی مسئولیت ذخیره این کالکشن رو برعهده داره ! :-ss
خب پس دو نسخه هست. نمیدونستم. الان این SGW نسخه دومش میشه کی؟

یه بازی قدیمی شوتینگ اول شخص به نام Commandos Strike Force که برای من خیلی خاطره انگیز هست. من سال ها پیش نسخه دوبله فارسیش رو بازی میکردم و واقعا ازش لذت میبردم. داستانش در جنگ جهانی دوم اتفاق میفته و شما کنترل سه شخصیت رو در دست دارید؛ یک متخصص میدان جنگ و مرد مبازه های رو در رو، یک اسنایپر با مهارت چاقو بازی بالا و یک پیر مرد جاسوس حرفه ای که به قول راوی بازی اگر یک دست لباس افسری نازی بهش بدن میتونه تا قلب برلین نفوذ کنه و البته درجه بالاتری از دو نفر قبل داره و فرمانده اون ها محسوب میشه. شما در هر مرحله کنترل یک یا دو و یا هر سه اون ها رو به عهده دارید و در بعضی مراحل میتونید به اختیار بینشون سوییچ کنید.
طبیعیه که نباید انتظار داشته باشید این بازی که مربوط به خیلی سال پیشه در حد بازی های امروزی باشه ولی من هنوز هم که داستان بعضی مراحلش رو در ذهنم مرور میکنم واقعا لذت میبرم.
خوب گفتی. یادم اومد بعضی نسخه هاشم استراتژیک بود و چقدر هم سخت.

Mafia 1 تو لیست نیست یا من ندیدم؟!
خیر. اینم خوبه. بزارم تا در آینده اضافه بشه. حیفه سش بیاد این جاش خالی باشه.

کاملا حق با شماست. اما این بازی ها که من لیست کردم اکثرا ایمیجن و کرک همراهشون هست. اما دوتا رو تو استیم دارم و بازی هم میکنم.

دوتارو که خیلی دوس دارم
ممنون. منم CS GO رو خیلی وقته تهیه کردم ولی کم بازی میکنم. وقت نمیشه!

دوست عزیز

98% گیمر ها محاله که علاقه شدید به یکی از این بازی های جهانی نداشته باشند ! ( دوتا / دوتا 2 / lol / wow / lord / و... )

دوتا 2 که اصلا حرفش هم نزن هرکی بگی بازی کرده ! البته تو ایران استثنایه :|

و جالب تر از این همه گیمر ها اسم بزرگترین کمپانی و جهانی ترین رو میدونن ! Blizzard

ولی تو ایران نه ! و صد البته جالب تر اینکه همین کمپانی بوده که الان خیلی از بازی های جهانی رو ساخته !

حال تصور کن ما چقد عقبیم ! :| اینکه میگن این بازی ها الکیه فلانه به امانه همش قصه اس !

یه واقیعتی که این بازی ها داره و جهانیش کرده اینه که شما در مقابلت کامپیوتر نیس ! بلکه مغز یک انسانه ! باهوش ترین چیزی که بشر تا بحال دیده حال تصور کن چقد این بازی دشور و هیجان انگیز و ... خواهد بود و چقد هم سخت !

جالبه چون منم دارم روی heros of storm و heart stone کار میکنم. اکانت WOW سرور EU همم که شارج نداره متسفانه لول 67ـم.
خیالت تخت! به انحصار های PC فول وفا دارم. بی خودی با تیشرت PC MASTER RACE که نمی رم جلو دوربین! :))

عجب کالکشنی ! یک بازی هایی هست که خود سازندشون هم ندارن :D
منتهی یک مشکل واقعاً بزرگ داره اون هم این که Rogue هست بعد اونوقت Metal Gear Solid V : The Phantom Pain ، یکی از بهترین بازی های سال 2015 و نامزد GOTY ، نیست !
آها! قربون دهنت. من خودم فن MGSـم و نسخه چهار بازیو با اینکه هیچ وقت کنسولشو نداشتم اون زمان که PS3 کپی خور نشده بود خریدم. الانم MGS V رو روی استیم دارم به همین خاطره که توی این لیست نیست. اصن حیفه همچین شاهکاری بیاد تو لیست بازی های کپی مپی!

اول باید تبریک بگم به شما که واقعا آرشیو کامل و تکی دارید.
+ بنده چون خودم با سری توتال وار زندگی میکنم حیفم میاد به کسی پیشنهادشون ندم. البته 2 تاشونو خودتون دارید: Total War Rome II , Total War Shogun 2
اما بقیه بازی های این سری رو ندارید از جمله جدیدترین اونها: Total War Attila
+ همچنین بازی Age of Mythology که خیلی جذابه به خصوص بخش آنلاینش.
+ Codename Panzers Phase One and Two
+ World in Conflict
+ سری Stronghold معمولی
+ بازی خاطره انگیز Global Operations
+ بازی فوق العاده ی Return to Castle Wolfenstein که به نظرم خیلی از نسخه های جدیدش بهتره بود.
بازی زیادی ولی یادم نمیاد. اگه یادم اومد همینجا اضافه میکنم @};-
شاید آتیلا پک کاملش بیاد.
امتالوژی رو هم دو دلم که HD هست یا نه. گمون نکنم باشه آخه AoE هست HDـیش و خیلی خوب تو سیستم های الان جواب میده.
استارنگ هولدم اچ دیش با معمولیش فرقی تو محتوا ندارن و حتی اچ دیه یکمم بیشتر داره.
این دوتا اول شخص های آخرم یادم باشه.
-----------------
این نکته رو هم اضافه کنم خیلی از این بازی ها چندین بار دانلود شدن. به خاطر فرار از نسخه های فشرده و بلک باکس که سرو تهشونو زدن و بد نصبن. به خاطر انتشار نسخه نهایی و کامل همراه با مخلفات. به خاطر وجود نسخه های رایتی وطنی و دوبله بودنشون که در نهایت با نسخه اصلی جایگذین میشدن.

خوش حال میشم بازم دوستان نظر بدن.

Reza Eshraghi
2015/11/23, 22:37
ایمان جان اون بازی Sniper Ghost Warrior نسخه دومش فقط یک عدد 2 جلوش هست و اسم متفاوتی نداره !
نمیدونم خبر داری یا نه ولی گفته شده نسخه سومش هم برای سال 2016 توی راهه !
Sniper Elite هم جدیدترین نسخه اش 3 هست نمیدونم اینی که شما داری نسخه چند بوده !
راستی I.G.I نداری ؟! :D فکر کنم اونم دو نسخه ای بود !

Devileytion
2015/11/23, 23:12
ایمان جان اون بازی Sniper Ghost Warrior نسخه دومش فقط یک عدد 2 جلوش هست و اسم متفاوتی نداره !
نمیدونم خبر داری یا نه ولی گفته شده نسخه سومش هم برای سال 2016 توی راهه !
Sniper Elite هم جدیدترین نسخه اش 3 هست نمیدونم اینی که شما داری نسخه چند بوده !
راستی I.G.I نداری ؟! :D فکر کنم اونم دو نسخه ای بود !
راست میگی. یه سرچ زدم پیدا کردم.
آره در جریانم.
سه الیات رو دارم با تمام مخلفاتش!
IGI هم باید بندازم تو هارد. خودم کلی باهاش خاطره دارم.

MOHAMMAD MOBASHERI
2015/11/23, 23:14
شما که فوتبال بازی نمیکنی پس اون دسته هایی که پشت مانیتورت بود برای چیه؟؟:D:D:D:D

invoker
2015/11/23, 23:50
7 سال پیش یه گیم نت بود !

شبا ساعت های 1.2 یه تیم میریختیم واسه بازی دوتا

یه اسم های جالبی داشتیم که نگو

من معروف بودم به : Yassin X Bug :D :|

یکی بود معرف بود به محمود با :D

یکی دیگه معروف بود به منس :D invoker باز خوبی بود

یکی دیگه معروف بود به عبدالله lichKing :D

خیلی بود یادش بخیر :D

تو همه اینا خودمم یه تیم دست و پا کرده بوده به اسم Jasem ExPeres :D

وای وقتی میخواستیم بریم مسابقات هرکی اسم تیم مارو میشنید پشماش میریخت :D\m/

شخصا" پیشنهاد میدم شما هم به جمع بکس دوتا باز ما بپیوندی :D

خودم شخصا" حمایتت میکنم ! \m/

mustang GT
2015/11/24, 06:28
اقا چقدر بازی!!!!
تا حالا این همه بازی یجا ندیده بودم. . . . . .
ماشاا.. چشم نخوری
با اون سیستمی هم که شما جمع کردی و اون مانیتور خوشگلی که داری فقط خوراکه بازی کردن هست
مافیا1 رو جا انداختی مورتال کمبت هم هست
ولی خوشم اومد nfs هارو کامل داری. . . . .

Devileytion
2015/11/24, 07:25
شما که فوتبال بازی نمیکنی پس اون دسته هایی که پشت مانیتورت بود برای چیه؟؟:D:D:D:D
هه هه! بعضی وقتا که حسش نیست G27 رو بکشم بیرون با دسته RACE میزنم + بازی های رزمی، PS2/PS1 و شبیه ساز هواپیما اینا (وقتی قضیه جدیه، نباشه با جوی استیک میرم)

7 سال پیش یه گیم نت بود !
شبا ساعت های 1.2 یه تیم میریختیم واسه بازی دوتا
یه اسم های جالبی داشتیم که نگو
من معروف بودم به : Yassin X Bug :D :|
یکی بود معرف بود به محمود با :D
یکی دیگه معروف بود به منس :D invoker باز خوبی بود
یکی دیگه معروف بود به عبدالله lichKing :D
خیلی بود یادش بخیر :D
تو همه اینا خودمم یه تیم دست و پا کرده بوده به اسم Jasem ExPeres :D
وای وقتی میخواستیم بریم مسابقات هرکی اسم تیم مارو میشنید پشماش میریخت :D\m/
شخصا" پیشنهاد میدم شما هم به جمع بکس دوتا باز ما بپیوندی :D
خودم شخصا" حمایتت میکنم ! \m/
فدای تو بشم. حقیقتش یاسین جان این کار های کانال برای من زمان سر خاروندن نمیزاره. این آرشیم برای این دارم تکمیل میکنم که مثل یه دیکشنری نیاز دوستان رو برطرف کنه.

اقا چقدر بازی!!!!
تا حالا این همه بازی یجا ندیده بودم. . . . . .
ماشاا.. چشم نخوری
با اون سیستمی هم که شما جمع کردی و اون مانیتور خوشگلی که داری فقط خوراکه بازی کردن هست
مافیا1 رو جا انداختی مورتال کمبت هم هست
ولی خوشم اومد nfs هارو کامل داری. . . . .
آره NFS اصله کاری هارو دارم. از UG1 به قبل دیگه خیلی ساده هستن.

Hoplite
2015/11/24, 12:22
شاید آتیلا پک کاملش بیاد.
امتالوژی رو هم دو دلم که HD هست یا نه. گمون نکنم باشه آخه AoE هست HDـیش و خیلی خوب تو سیستم های الان جواب میده.
استارنگ هولدم اچ دیش با معمولیش فرقی تو محتوا ندارن و حتی اچ دیه یکمم بیشتر داره.
این دوتا اول شخص های آخرم یادم باشه.

مجددا سلام. @};-
آتیلا نسخه ی کاملش خیلی وقته اومده و بعید میدونم دیگه DLC براش بیاد چون در حال کار روی TW:Warhammer هستند. نسخه های قدیمی تر این سری هم فوق العاده هستن البته باید انتظار گرافیک پایین تری رو داشته باشین. Napoleon و Empire Total War هم عالی بودن.
AOM هم نسخه ی Extended Edition اومده که بعید میدونم از HD کمتر باشه کیفیتش.
در مورد Stronghold هم منظورم از معمولی نسخه های غیر جنگ های صلیبی هستن: Stronghold 1,2,3 و Stronghold Legends

Devileytion
2015/11/24, 12:57
مجددا سلام. @};-
آتیلا نسخه ی کاملش خیلی وقته اومده و بعید میدونم دیگه DLC براش بیاد چون در حال کار روی TW:Warhammer هستند. نسخه های قدیمی تر این سری هم فوق العاده هستن البته باید انتظار گرافیک پایین تری رو داشته باشین. Napoleon و Empire Total War هم عالی بودن.
AOM هم نسخه ی Extended Edition اومده که بعید میدونم از HD کمتر باشه کیفیتش.
در مورد Stronghold هم منظورم از معمولی نسخه های غیر جنگ های صلیبی هستن: Stronghold 1,2,3 و Stronghold Legends

حله پس بریم تو کار آتیلا.

Hoplite
2015/11/24, 13:36
حله پس بریم تو کار آتیلا.

اگه کمکی سوالی چیزی بود در خدمتیم. این هم 2 پست بنده که مربوط به همین سری میشه :x

سلطان استراتژیک های تاریخی : Total War Series (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. A%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%DB%8C-Total-War-Series)بازگشت شکوهمند Warhammer, این بار در سری Total War (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

iSteve
2015/11/24, 22:14
ایمان جان هر چهارتا هاردت روی هم چند؟؟؟ :D

به نظرم توی این آرشیو جای Machinarium و Botanicula خالیه، این دوتا واقعا شاهکارن@};-

Devileytion
2015/11/24, 22:40
ایمان جان هر چهارتا هاردت روی هم چند؟؟؟ :D

به نظرم توی این آرشیو جای Machinarium و Botanicula خالیه، این دوتا واقعا شاهکارن@};-

چهارتا اینترنالا یا چهارتا اکسترنالا؟ :))
اینا رفتن رو تبلت.
ممنون ناصر جان.

me.mr
2015/11/25, 12:29
به نظرم world of goo هم دانلود کنید، حجمش کمتر از 100 مگابایته ولی جداً خیلی قشنگه!

Only tiger
2015/11/26, 14:21
ماین کرافت هم بازی خوبیه

nariman seraj
2015/11/26, 23:55
آقا ؟؟؟ چرا آخه؟؟؟2
سری GodFather. چرا نیست؟
عزیزم لضافه اش کن

From Fringe Dev***on

Lycas
2015/11/27, 12:29
Rayman ها رو کم داره The Elder Scrolls هم همینطور Medal of Honor های قدیمی ...

MOHAMMAD MOBASHERI
2015/11/27, 12:48
این یکی بازی فلش هست و قابلیت قرار گرفتن تو آرشیوت رو نداره ولی هر کی بازی نکنه از کفش رفته ...:D

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.****-Your-Boss-17-Ways-NEW