PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کند بودن سیستم و راهنمایی برای تغییر قطعات

hosien ahmadi
2015/11/22, 16:39
سلام دوستان و اساتید بزرگوار

من یک سیستم زیر دستم هست که با اون چند کار همزمان انجام میدم البته همیشه اینطور نیست

مثلا برنامه افتر -فتوشاپ - و پریمیر با همدیگه باز هستند و هر کدام کاری را انجام می دم

اما در بیشتر مواقع وقتی پروژه افتر باز هست و بخوام برم فتوشاپ کار کنم و یا تدوین سیستم کاملا از لحاظ عملکرد کم میاره و مجبور می شم اگر فتوشاپ رو کار کنم افتر رو ببندم

الان وقتی هیچ برنامه ایی باز نیست به جز مرورگر اینترنت تقریبا دو گیگ رم داره استفاده می شه

تصویر
44460

من مشخصات کامل قطعات رو قرار می دم لطفا اساتید بزگوار بفرمایند چه قطعاتی رو تغییر بدم تا هم روان و هم سرعت سیستم به حد معقولی برسه

سی پی یو : Intel(R) core i7 920 2.67GHz
مادربرد: Asus p61T SE
رم : (Renditon 2G DDR*4(8GB
گرافیک : NVIDIA Geforce GTX 560 TI 1GB
پاور: GREEN 1035B

هارد اصلی : 1TB western

و دوتا هارد 3TB جانبی بهش وصل هست
دمای سی پی یو

44461

Mohammad Ali X
2015/11/22, 17:44
در مورد استفاده رم توسط مرورگر طبیعیه. حداکثر بودجه شما چقدر است؟ بهتر بود در بخش ارتقاء قطعات کامپیوتری تاپیک ایجاد میکردید.
اون نرم افزارهایی که عرض کردید بسیار سنگین هستند و اگر می خواهید به صورت همزمان از آن ها استفاده کنید باید رم بالا و سی پی یو مناسبی داشته باشید.
در ضمن سی پی یو های رده بالایی که به مادربورد شما بخورد در بازار موجود نیستند .
(سی پی یو های سوکت 1366 )
Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

third person
2015/11/22, 17:52
سلام. به فروم سخت افزار خوش آمدید.
سیستم شما بر پایه سوکت 1366 هست. این سیستم زمانی برای خودش سلطانی بوده ، ولی در حال حاضر عمری ازش میگذره و به قول معروف خسته است ! لذا شاید لازم باشه که توقعتون رو از این سیستم برای اجرای نسخه های جدید نرم افزارهایی که گفتید کاهش بدید.
اما کارهایی که به ذهن بنده میرسه برای بهبود این سیستم :اول از لحاظ نرم افزاری ، انجام کارهایی مثل تعویض ویندوز و نصب یک نسخه تازه و پاک کردن Temp توسط نصب برنامه هایی از قبیل CCleaner که کلا محیط سیستم عامل رو از فایل های اضافی و بدون کاربرد پاک سازی میکنن.

از لحاظ سخت افزاری جای مانور زیادی نیست. یکی از کارهایی که می تونید انجام بدید اضافه کردن یک SSD هست که البته با توجه به محدودیت های اون نسل ، نمیشه از تمام قابلیت های SSD های جدید بهره برد. ولی باز در سرعت کلی سیستم شما تاثیر گذار خواهد بود.
در مورد رم هاتون متوجه نشدم درست ، دو تا 4 گیگ استفاده کردید؟ اگر اینطوره یک ماژول رم دیگه به سیستم اضافه کنید. چون سیستم شما از چینش سه کاناله رم پشتیبانی می کنه و با استفاده از 3 ماژول رم ، پهنای باند بالاتری برای انتقال اطلاعات در اختیار سیستم قرار می گیره.

hosien ahmadi
2015/11/22, 18:16
انشالله سعی می کنم همیشه جاهای درست تاپیک رو پیدا کنم (ببخشید نمی دونستم مرتبط با کدام است )

پس در کل باید اگه مدیر موسسه قبول کنه درخواست تغییر کل سیستم رو بدم

فعلا سعی می کنم کارهای دوست عزیزم رو که در پست3 گفتند رو انجام بدم ببینم چی میشه

hosien ahmadi
2015/11/25, 10:36
با سلامی دوباره

من با مدیر موسسه صحبت کردم و ایشون گفتند براورد هزینه باید بشه

اساتید بزرگوار حالا با توجه به قطعات گفته شده در بالا باید کدام یک از قطعات عوض شوند

قطعات پیشنهادی شما در این مورد چی هست ؟

ARMIN
2015/11/25, 11:24
با سلامی دوباره

من با مدیر موسسه صحبت کردم و ایشون گفتند براورد هزینه باید بشه

اساتید بزرگوار حالا با توجه به قطعات گفته شده در بالا باید کدام یک از قطعات عوض شوند

قطعات پیشنهادی شما در این مورد چی هست ؟

برادر كل پلتفورم بايد عوض بشه، يعنى يك سيستم كاملا" جديد بايد خريدارى بشه، با توجه به مصارف شما، حداقل حدود 4 تومن به بالا هزينه خواهد داشت.

hosien ahmadi
2015/11/25, 11:25
برادر كل پلتفورم بايد عوض بشه، يعنى يك سيستم كاملا" جديد بايد خريدارى بشه، با توجه به مصارف شما، حداقل حدود 4 تومن به بالا هزينه خواهد داشت.

خود این سیستم چقدر می تونه فروش بره

ARMIN
2015/11/25, 12:01
خود این سیستم چقدر می تونه فروش بره

پاور و گرافيكش رو نگه دارى،‌ مابقى حدود 400.

hosien ahmadi
2015/11/25, 12:28
پاور و گرافيكش رو نگه دارى،‌ مابقى حدود 400.

ببخشید استاد الان هزینه ایی که در پست قبلی اعلام کردید با پاور و گرافیک بوده یا این دو از 4 میلیون کم میشه ؟