PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل ناپدید شدن آبجکتهای گرافیکی در همه بازیها

a.s1990
2015/11/20, 17:24
سلام دوستان عزیز
بنده یه مشکل عجیب دارم که در همه ی بازیها اینجوریه
مثلا در farcry 4 کلبه های داخل جنگل رو در نظر بگیرید.بعد از اینکه 10 متر از کلبه دور میشم کلبه غیب میشه و بعد از نزدیک شدن مجدد ظاهر میشه.
تو همه باریها این مشکل هست.بعضی از آبجتهای گرافیکی بعد از مقداری دور شدن کاملا محو و با نزدیک شدن ظاهر میشن
حالا به نظر شما این مشکل از چیه
مشخصات سیستم:
asus p8-h77v
core i5 3570k
8gig ram 1600
ssd
gtx 970
power 650 green
vga hd monitor
ممنون

omid18
2015/11/20, 20:50
سلام دوستان عزیز
مثلا در farcry 4 کلبه های داخل جنگل رو در نظر بگیرید.بعد از اینکه 10 متر از کلبه دور میشم کلبه غیب میشه و بعد از نزدیک شدن مجدد ظاهر میشه.
تو همه باریها این مشکل هست.بعضی از آبجتهای گرافیکی بعد از مقداری دور شدن کاملا محو و با نزدیک شدن ظاهر میشن
مشخصات سیستم:
asus p8-h77v
core i5 3570k
8gig ram 1600
ssd
gtx 970
power 650 green
vga hd monitor
ممنون
دوست عزیز انتی ویروست چیه؟
حتما نسخه اخر درایور nvidia رو نصب کن
تو تنظیمات گیم هم چک کن
Anti aliasing
فعال باشه
احتمالا مشکلت حل میشه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

third person
2015/11/20, 21:50
سلام دوستان عزیز
مشخصات سیستم:
asus p8-h77v
core i5 3570k
8gig ram 1600
ssd
gtx 970
power 650 green
vga hd monitor
ممنون
داخل تنظیمات گرافیک بازی ، گزینه ای با این مضمون باید وجود داشته باشه: View of Distance یا چیزی شبیه به این که مشخص می کنه اشیاء و اجسام تا چه فاصله ای قابل رویت باشن. این مقدار رو افزایش بدید ، ببینید مشکل حل میشه یا خیر.

a.s1990
2015/11/23, 09:35
دوستان درایوها آخرین نسخه هست.
تنظیمات بازی هم از low تا ultra و از aa خاموش و روشن در حالتهای مختلف تست کردم.اما مشکل حل نشد.یه فیلم کوتاه از این مشکل میذارم.لطفا ببنید.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.​