PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سیستم برای گیم

spartacus g
2015/11/20, 10:26
با سلام خدمت همه دوستان عزیز

قصد دارم سیستم را ارتقا بدم و با یه سری بررسی ها این قطعات را انتخاب کردم ( بقیه قطعات را از سیستم قبلی برمیدارم)

1- میخواستم بدونم نظر شما در مورد این قطعات چیه و این قطعات مچ هستن با هم؟
2-آیا میشه قطعاتی بهتر از اینا با همین پول برداشت ؟ ( هزینه تقریبی چیزی حدود دو میلیون و دویست تومن میشه)
3- تفاوت کارت Zotac GTX 960 2GB GDDR5 با Zotac GTX 960 AMP! Edition چقدر هست ؟ ( از نظر قدرت)

( این قطعات را من میخوام قیمت همکاری سفارش بدم )

CPU : Intel Core i5-4460
VGA : Zotac GTX 960 2GB GDDR5
Ram : Corsair Vengeance LPX 8GB single 2400MHz
Mainboard : Asus z170-k
Power : Corsair VS550

Mohammad Ali X
2015/11/20, 10:32
پردازنده 4460 که بر روی مادربورد 1151 نصب نمیشه دوست عزیز ! کمی شکیبا باشید تا بنده سیستم مناسب را پیشنهاد کنم.

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

spartacus g
2015/11/20, 11:19
من زیاد سر در نمیارم از سخت افزار - بخاطر همین پرسیدم که مچ هستن یا نه که میگید نیستن .
یه سیستم در همین حد ازنظر مالی معرفی کنید که کار ما را برای چند سالی راه بندازه
ممنون

Mohammad Ali X
2015/11/20, 11:27
مانیتور هم لازم دارید ؟ اگر نه که مدل آن را ذکر کنید.
تا دقایقی دیگر سیستم را معرفی میکنم

spartacus g
2015/11/20, 11:35
مانیتور هم لازم دارید ؟ اگر نه که مدل آن را ذکر کنید.
تا دقایقی دیگر سیستم را معرفی میکنم

نه داداش من فقط همین قطعات را که نوشتم میخوام بقیه چیزا را مثل مانیتور و پوسته کیس و ... را از سیستم قبلیم برمیدارم
مدل مانیتور سامسونگ 740n
monitor samsung syncmaster 740n

Mohammad Ali X
2015/11/20, 12:16
این سیستم پیشنهادی بنده در محدوده 2.200:
CPU: Intel Core i5-6400
MB: ASUS B150-PLUS D3
RAM: HyperX Savage 8GB DDR3 1866 CL9 *2
VGA: Zotac GTX 950 OC AMP! Edition 2GB
PSU:Green GP650A-UK Gold

اگر حدود 140 هزار تومان بیشتر هزینه کنید پیشنهاد میکنم کارت Zotac GTX 960 OC 2GB نسخه معمولی را جایگزین کارتی که گفتم بکنید.

third person
2015/11/20, 12:32
نه داداش من فقط همین قطعات را که نوشتم میخوام بقیه چیزا را مثل مانیتور و پوسته کیس و ... را از سیستم قبلیم برمیدارم
مدل مانیتور سامسونگ 740n
monitor samsung syncmaster 740n
دوست عزیز ، مونیتور شما قدیمی شده و از کیفیت مناسب برای بازیها برخوردار نیست. ضمن اینکه درگاه های ورودی این مدل فقط VGA و Dsub هستن. برای اتصال به کارتهای گرافیک جدید باید از تبدیل استفاده کنید که دردسر های خودش رو داره و چون این ورودی ها آنالوگ هستن ، لذا از کیفیت تصویر ارائه شده توسط کارت گرافیک هم کاسته میشه. در کل با این سیستم جدید ، باید یک خروجی بهتری داشته باشید.
لذا توصیه می کنم که مبلغی رو هم به تعویض مونیتور اختصاص بدید.

spartacus g
2015/11/20, 12:32
این سیستم پیشنهادی بنده در محدوده 2.200:
MB: ASUS B150-PLUS D3
RAM: HyperX Savage 8GB DDR3 1866 CL9 *2
VGA: Zotac GTX 950 OC AMP! Edition 2GB
PSU:Green GP650A-UK Gold

اگر حدود 140 هزار تومان بیشتر هزینه کنید پیشنهاد میکنم کارت Zotac GTX 960 OC 2GB نسخه معمولی را جایگزین کارتی که گفتم بکنید.

خیلی ممنون داداش از راهنماییت حالا نظرتون درباره ان سیستم چی هست این با پشینهاد شما چقدر از نظر قدرت فرق داره و کدوم را بگیرم بهتره اینا الان یکیبهم پشنهاد داد :

Zotac GTX 960 OC 2GB
---------------------------------------------------
و یه سوالم داشتم این همون کارت گرافیک هست که باید بخرم ؟

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

spartacus g
2015/11/20, 12:39
خیلی ممنون دوستان حالا میخواستم یه مقایسه بکنید و بگید این سیستمی که شما گفتید را بخرم یا این یکی را چون فکر کنم کارتش قوی تر هست :

و اینکه کارتی که من باید بخرم همینه؟

third person
2015/11/20, 13:17
خیلی ممنون دوستان حالا میخواستم یه مقایسه بکنید و بگید این سیستمی که شما گفتید را بخرم یا این یکی را چون فکر کنم کارتش قوی تر هست :

دوست عزیز ، لطفا با شیلتر* شکن پست ندید چون پستتون میره برای تایید.
بله . این سیستم هم مناسبه. فقط بیشتر از بودجه خودتون میشه حدود 2350 میشه.
رم ها رو سعی کنید دو ماژوله بردارید تا با استفاده از قابلیت دو کاناله راندمان بیشتری داشته باشید. یعنی دو تا 4 گیگ یا 2 تا 8 گیگ
کارت گرافیک زوتاک 960 هم مطابق با بودجه شما کارت مناسبی هست.

Mohammad Ali X
2015/11/20, 13:24
خیلی ممنون داداش از راهنماییت حالا نظرتون درباره ان سیستم چی هست این با پشینهاد شما چقدر از نظر قدرت فرق داره و کدوم را بگیرم بهتره اینا الان یکیبهم پشنهاد داد :

Zotac GTX 960 OC 2GB
---------------------------------------------------
و یه سوالم داشتم این همون کارت گرافیک هست که باید بخرم ؟

بله دوست من همین گرافیک را باید تهیه کنید.
مهدی عزیز توضیحات لازم را گفتند سیستم انتخابی خودتون خوبه ولی از بودجه بالا میزنه ، درضمن سیستم بنده 16 گیگابایت رم دارد اما سیستم انتخابی خودتون 8 گیگابایت.

spartacus g
2015/11/20, 13:30
نه من با ف ی ل ت ر شکن پست ندادم ولی نمیدونم چرا اونجوری شد و رفت برای تایید .

من گفتم که میخوام قطعات را از طریق یکی از آشنایان همکاری سفارش بدم که سر هر قطعه تخفیف خوبی میده و خوب حداقل برای تمام قطعات تا دویست تومن ارزون تر در میاد پام .

پس من همین سیستم را سفارش میدم

در مورد اون برداشتن دوتا رم, من یکی دوجا خوندم که گفتن این کار اصلا درست نیست و بجای یک رم 8 دو رم 4 برداشتن عقلانی نیست چون وقتی بخواهی رم را ارتقا بدی اگه یه 8 دیگه برداری بهتر میشه .

third person
2015/11/20, 16:33
نه من با ف ی ل ت ر شکن پست ندادم ولی نمیدونم چرا اونجوری شد و رفت برای تایید .

من گفتم که میخوام قطعات را از طریق یکی از آشنایان همکاری سفارش بدم که سر هر قطعه تخفیف خوبی میده و خوب حداقل برای تمام قطعات تا دویست تومن ارزون تر در میاد پام .

پس من همین سیستم را سفارش میدم

در مورد اون برداشتن دوتا رم, من یکی دوجا خوندم که گفتن این کار اصلا درست نیست و بجای یک رم 8 دو رم 4 برداشتن عقلانی نیست چون وقتی بخواهی رم را ارتقا بدی اگه یه 8 دیگه برداری بهتر میشه .
تعداد افرادی که ادعای تخصص در زمینه سخت افزار دارن ولی عملا دانشی در این زمینه ندارن روز به روز در حال افزایش هست ، چه در فضای مجازی و چه در فضای واقعی ( یعنی برخی از فروشندگان محترم) ، و بعضا دیده شده که نظرات جالب و عجیب هم صادر می کنن.
پردازنده های skylake و همینطور تا چند نسل قبل از پردازنده ها ، همگی از چینش چند کاناله ماژول های رم پشتیبانی می کنن. بسته به نسلشون از دو کاناله ، سه کاناله یا چهارکاناله.
پردازنده ای که به شما پیشنهاد شده از چینش دوکاناله پشتیبانی می کنه. با استفاده از دو ماژول رم شما پهنای باند دو برابری برای انتقال اطلاعات بین حافظه و پردازنده خواهید داشت ، یعنی تسریع در سرعت تبادل اطلاعات.
اطلاعات بیشتر در مورد معماری دو کاناله رو در اینجا (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)مطالعه کنید.
اون افرادی هم که گفتن برداشتن 2 ماژول 4 گیگ عقلانی نیست رو به خدای بزرگ بسپارید !!;)

spartacus g
2015/11/20, 17:53
خوب اگه اینطوری هست پس یک رم 4 گیگ معرفی کنید که من بتونم دو تا بگیرم و به اسن سیستم بخوره
فقط این مادربورد چندتا جا برای قرار دادن رم داره چون شاید من در آینده خواستم رم را اضافه کنم اگه کم باشه خوب مشکل بوجود میاره

third person
2015/11/20, 18:00
خوب اگه اینطوری هست پس یک رم 4 گیگ معرفی کنید که من بتونم دو تا بگیرم و به اسن سیستم بخوره
فقط این مادربورد چندتا جا برای قرار دادن رم داره چون شاید من در آینده خواستم رم را اضافه کنم اگه کم باشه خوب مشکل بوجود میاره
اگه قصد دارید مادربرد ایسوس که خودتون گفتید رو انتخاب کنید این رمها توصیه میشه به قیمت 230 تومن:
Gskill Ripjaws V 8GB 4GBx2 2400Mhz CL15 DDR4
نیاز نیست تکی تهیه کنید. یک کیت دو ماژوله آماده هست این مدل.
این مادربرد هم جای 4 ماژول رم داره که بعدا می تونید دو ماژول دیگه هم به سیستم اضافه کنید.