PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید هدفون تا ۱ تومن

mohsen70
2015/11/14, 16:33
دوستان یه هدفون میخاستم تا حداکثر ۱ تومن , برای مچ شدن با آیفون ۶اس ترجیحا وایرلس باشه , (همه چی گوش میدم :D )

نظر خودم رو Sennheiser Urbanite XL Wireless

هست ولی میگن گوشی هرچی باشه نمیتونی از حد اکثر تواناییش استفاده بکنی درسته ؟ آمپلی جدا میخاد ؟

بیتسم که برندینگه و ۹۹ درصد فیک , بیشتر دنباله اصالت و کیفیتم که سنهایزر عالیه دوستان اگه پیشنهادی دارن ممنون میشم نظراتتونو بشنوم

mahyarSAMSUNG
2015/11/14, 21:17
دوستان یه هدفون میخاستم تا حداکثر ۱ تومن , برای مچ شدن با آیفون ۶اس ترجیحا وایرلس باشه , (همه چی گوش میدم :D )

هست ولی میگن گوشی هرچی باشه نمیتونی از حد اکثر تواناییش استفاده بکنی درسته ؟ آمپلی جدا میخاد ؟

بیتسم که برندینگه و ۹۹ درصد فیک , بیشتر دنباله اصالت و کیفیتم که سنهایزر عالیه دوستان اگه پیشنهادی دارن ممنون میشم نظراتتونو بشنوم

samsung level on
samsung level over

mohsen70
2015/11/15, 14:05
samsung level on
samsung level over

برای چی سامسونگ ؟
این هدفونا هیچ شانسی در برابر برند های مطرح که تخصصشون فقط در زمینه ساخت هدفونه (آدیو تکنیکا , سنهایزر) نیست که بعضا ۶۰ ۵۰ سال سابقه دارن
دلیل نمیشه صرفا بخاطر اینکه محصولی از سامسونگ رو استفاده میکنیم آخر اسممون یه سامسونگ بزاریم تا خریده ماشینم پیشنهاده سامسونگ بدیم:|

آقای آریایی نظر شما چیه ؟!

hi1
2015/11/15, 14:29
.........

Mohammad Ali X
2015/11/15, 14:39
دوست من اجازه بدهید امیر حسین جان تشریف بیاورند تا شما را به خوبی راهنمایی کنند.

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

Reza Eshraghi
2015/11/16, 13:37
از این فروم کمک بگیرید زود تر به نتیجه میرسید (انجمن تخصصی صدا)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
من خودم از این فروم کمک گرفتم برای خرید هدفون.
انجمن سخت افزار مگ مخصوص سخت افزار رایانه است.
تفاوت اینجا با اونجا!:D

حمید علیپور عزیز نظرت چیه یه بنر 4K از سایت مورد نظر بگیری بزنی توی امضات هرکسی مشاوره هدفون خواست بری توی تاپیکش فقط بنویسی سلام تا اون بنر قشنگ مردمک چشم رو نوازش بده؟!! :P:-w
ممنون از شما که فروم وابسته به سایت فروشگاهی رو با اینجا مقایسه می کنید !!

Dan
2015/11/16, 18:44

بین مدل های بی سیم من هم همین مدل رو پیشنهاد میکنم.
این مدل بخاطر بی سیم بودن احتیاجی به آمپلی فایر نداره و کیفیت بسیار خوبی هم ارائه میده. عمر باتری خیلی خوبی نسبت به رقبا داره و برای استفاده با سیم هم گوشی شما توانایی مناسبی برای پخش موسیقی داره.

aryaiee
2015/11/16, 19:26
.........
پست شما پاک شد و فقط برای اینکه نقل بشه حذف کامل نکردم.ما اینجا هویچ یا شلغم و چیزی مشابه هستیم؟شما نه حق تبلیغات دارید و نه معرفی یک مجموعه دیگر برای مشاوره.مشکل این مجموعه در این مشاوره ها چی هستش؟یک اخطار برای شما ثبت میشود.

aryaiee
2015/11/16, 19:33
استارتر گرامی،
استفاده از ایرفون های بیش از 600 هزار تومان رو توصیه نمیکنم چون پس از آن دیگر قیمت اضافه بابت فناوری های من در آوردی و استفاده از متریال های گران قیمت است که گاها تاثیری در خروجی ندارد.اگر اصرار به خرید دارید من هم با میعاد جان موافقم و مدل خودتون رو توصیه میکنم.البته بهتربن در دنیا نیست اما در کشور بهتر نداریم.