PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تهیه نسخه اورجینال

mra
2015/11/09, 20:09
سلام
چگونه میشه نسخه اورجینال بازیها رو تهیه کرد؟ مطالب فروم رو مطالعه کردم چیز زیادی دستگیرم نشد:94: لطفا تمام راه ها رو کامل توضیح بدید یا لینک مطمئن برایه مطالعه قرار بدین. سپاس از پاسخ شما

Aref
2015/11/20, 18:09
بازیهای ارجینال در استیم معمولا از طریق واسطه خریده میشن یعنی شما به اون فرد میگین که قصد خرید فلان بازی رو دارید و پول رو تومن به حساب ایشون واریز میکنید بعد بازی رو به شما میدن اگر کنسول بود معمولا نسخه فیزیکی رو براتون میفرستن اگر pc بود و بازی برای فروشگاه steam باشه به شکل gift و اگر origin بود cd key بازی رو براتون میفرستن
همچنین میتونین از طریق همین واسطه ها شارژ بخرید بعد خودتون بازی رو بخرید یعنی شما یه شارژ مثلا بیست دلار میخرید و خودتون بازی رو تهیه میکنید البته بخاطر دردسر های این روش و اینکه نیاز به چیز پی ان اون کشوری رو دارید که از استورش خرید میکنید (مثلا استور امریکا چیز پی ان امریکا) و مالیاتی که از روی شارژتون میگیرن خودم هیچوقت به این شکل خرید نکردم
راه سوم که فقط در استیم هست اینه که شما تعدادی key بازیهایی مئل dota رو در invertory اکانتتون نگه میدارید در سایت steamtrades فروشنده ای رو که قصد خرید دارید انتخاب میکنید
مئلا من پانزده dota 2 key در اکانتم دارم و قصد خرید cod ghosts رو دارم میرم توی سایت steamtrades بین افرادی که قصد فروش cod ghosts رو دارن بعد با یکی به توافق میرسم که با ده تا key بازی رو بهم بده .من اخرین خریدی که به این شکل داشتم برای یک سال و نیم پیشه :| یک payday 2 four pack رو با ده تا dota 2 key خریدم اونموقع قسمت key 5 تومن بود الانو نمیدونم
البته من تا جای ممکن برای اینکه حوصله دردسر های شارژ و steamtrades رو ندارم از روش اول استفاده میکنم.
موفق باشید.