PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : COD:Black Ops III یا Star Wars :battleFront کمک برای انتخاب بازی

AH64-E
2015/11/08, 12:25
درود دوستان

بنده قصد دارم یکی از دو بازی که در عنوان ذکر شده است خریداری کنم و نیتم فقط انلاین بازی کردن هستش و اصلا به بحث داستانی و Single توجه ای ندارم .

قصد دارم CD KEY یکی از این دوبازی محبوب و معروف تهیه کنم

به نظر شما کدوم از این دو بازی تهیه کنم ، لطفا توضیح هم بدید چرا بازی مورد نظر را مشخص کردید .

با سپاس

Hoplite
2015/11/08, 14:01
سلام.
بنده اگه خودم بخوام برای بازی آنلاین بخرم 100% به طرف ساخته های Dice میرم, Star Wars Battlefront و صد البته یه کسی هم که بخواد بخره این پیشنهاد رو میدم. به چند دلیل:

1: Star Wars Battlefront گرافیک بالاتری داره و همچنین صداگذاری بسیار بهتری.
2: هیجان Star Wars Battlefront به نظرم خیلی بیشتر از COD هستش حداقل در Multiplayer.
3: امکانات خیلی بیشتر بازی های Dice و در کل بازی هایی به سبک Battlefield که در اونها شاهد تنوع وسیعی از وسایل نقلیه اعم از هواپیما - تانک - هلیکوپتر و .... هستیم. و در Star Wars Battlefront هم وسایل جذاب دیگه ای مثل ربات و ... هم اضافه شده. در حالی که در COD ما همیشه محدود به Infantry یا پیاده نظام هستیم و خبری از تانک و هواپیما و هلیکوپتری که بشه خودت کنترل کنی نیست. ( حداقل تا جایی که من اطلاع دارم نیست )
4: همچنین گیمپلی ساخته های Dice همیشه جذاب تر و نزدیک تر به واقعیت بوده. برای مثال میشه به قابل تخریب بودن تک تک ساختمان ها و درخت ها و دیوارها و .... اشاره کرد که در COD به این وسعت اصلا نیست !
در کل به نظر من بازیکن خیلی زودتر از Multiplayer سری COD خسته میشه تا ساخته های Dice. به عنوان مثال خودم رو مثال میزنم که در حال حاضر نسخه ی اورجینال Battlefield 4 رو در حالی بازی هستم و نه تنها ازش خسته نشدم بلکه روز به روز در حال جذاب تر شدنه برام و بزودی قصد دارم نسخه ی Premium رو بگیرم که بیش از 10 نقشه جدید و ... رو اضافه میکنه. حالا در کنار این همه مزایایی که بنده عرض کردم تنوع فوق العاده بیشتر اسلحه - تانک - هواپیما و .... رو هم باید اضافه کرد که بعید میدونم در COD به این وسعت باشه. شما اگه تجربه ی بازی با Battlefield آنلاین رو داشته باشی مطمئن باش این نسخه ی Star Wars Battlefront چندین برابر اونها جذاب تر و زیباتره. فقط میمونه علاقه به اینکه به این نبردهای تخیلی و فضایی علاقه داشته باشی که در اون صورت هم بازم به نظرم برد با Star Wars Battlefront هستش چراکه از داستان و پشتوانه ی داستانی غنی تر و جذابتری بهره میبره. داستان Star Wars Battlefront چه برای Single و چه برای Multiplayer به مراتب از COD بالاتره. بنده هم تعدادی عکس از بازی خودم در Battle 4 گذاشتم در لینک های زیر ممکنه به انتخابتون کمک کنه. گرچه این عکس ها بخش کوچکی از این بازی فوق العاده هستش:

+ سری اول + (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

+ سری دوم + (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

بطور ساده تر, ارتباط Battle 4 با Star Wars Battlefront اینه که تا 70-80% شاهد بازی هم سبک و هم مایه ای هستید. و در نهایت هم خوشحال میشیم اگه تجربه ی خودتون رو بعد از خرید یکی از این 2 بازی با قرار دادن عکس و ... با ما در میون بگذارید.

MoJtAbA
2015/11/08, 20:16
کاملاً با نظرات بالا موافق هستم. Starwars پیشنهاد میشه.

mra
2015/11/08, 20:36
من هم با
Starwars موافقم COD حالت کانتر داره چیز متفاوتی نداره
دوستان شما نسخه هایه اورجینال رو در ایران تهیه می کنید؟اگر بله ازکجا؟

AH64-E
2015/11/08, 20:40
با سپاس از دوستان عزیز، بنده احتمالا قصد خرید بسته فیزیکی یکی از دو بازی را دارم ، احتمالا نشد سریعا CD KEY می خرم

بازخورد برای بازی Star Wars فوق العاده بود نظر سنجی ها تو سایتهای خارجی مشاهده می کردم گواه این موضوع را می داد