PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استفاده از باند های ضبط برای PC

KING OF PERSIA
2015/11/07, 23:19
سلام خدمت عزیزان
امیدوارم سالم و شاد باشید
سوالی داشتم در رابطه با استفاده از باندهای ضبط برای PC
بنده دو عدد باند SONY دارم ،می خاستم ببینم ایا امکانش هست ازینها در کنار اسپیکرهای کامپیوترم استفاده کنم یا خیر؟
اگر پاسخ مثبت هستش ممنون میشم کامل راهنمائی کنید که باید چه کار انجام بدم
44326
این عکس باندهایی که گفتم
44327
در ضمن سریه فیشهای باندها به این صورت هستش
باتشکر از لطفتون

hossein951ann
2015/11/08, 08:28
با سلام
آیا خود ضبط سالم میباشد؟؟؟اگر ضبط شما سالم باشد به احتمال زیاد ورودی aux دارد که با وصل آن به خروجی صدای کامپیور میتوانی استفاده بکنید!!!
به گفته دوستان مشخصات سیستم و اسپیکر را قرار بدهید....

KING OF PERSIA
2015/11/08, 10:20
با سلام
آیا خود ضبط سالم میباشد؟؟؟اگر ضبط شما سالم باشد به احتمال زیاد ورودی aux دارد که با وصل آن به خروجی صدای کامپیور میتوانی استفاده بکنید!!!
به گفته دوستان مشخصات سیستم و اسپیکر را قرار بدهید....

ضبط کاملا سالمه
این ضبط مدل CFS-RW280S هستش
ورودی های ضبط هم عکسشو براتون میزارم که سر این سیمها به صورت رشته ای(همانطور که در پست قبلی گذاشتم)وارد میشن
44328
چون من دستوپاشکسته شنیده بودم سر سیمها تبدیلی میخوره و اون تبدیلی از سوکت هدفون وصل میشه به کامپیوتر....
مشخصات سیستم خودم و اسپیکر ها به قرار زیر هستش:
cpu Intel® Core™ i5-6600 Skylake Processor
asus -B150 PRO GAMING D3
G.SKILL - Dual Channel 8GB - 2400
ASUS GTX 970 DCII OC STRIX 4GB GDDR5
POWER GREEN-HP SERIES-600W
اسپیکرها هم microlab سه تیکه هستند

invoker
2015/11/08, 10:40
ضبط کاملا سالمه
این ضبط مدل CFS-RW280S هستش
ورودی های ضبط هم عکسشو براتون میزارم که سر این سیمها به صورت رشته ای(همانطور که در پست قبلی گذاشتم)وارد میشن
44328
چون من دستوپاشکسته شنیده بودم سر سیمها تبدیلی میخوره و اون تبدیلی از سوکت هدفون وصل میشه به کامپیوتر....
مشخصات سیستم خودم و اسپیکر ها به قرار زیر هستش:
cpu Intel® Core™ i5-6600 Skylake Processor
asus -B150 PRO GAMING D3
G.SKILL - Dual Channel 8GB - 2400
ASUS GTX 970 DCII OC STRIX 4GB GDDR5
POWER GREEN-HP SERIES-600W
اسپیکرها هم microlab سه تیکه هستند

دوست خوبم طبق عکس شما 2 جای خالی دارین ! سر سیم مشکلی رو تو سوکت مشکی و سر سیم قرمز هم تو سوکت قرمز ...

KING OF PERSIA
2015/11/08, 10:57
دوست خوبم طبق عکس شما 2 جای خالی دارین ! سر سیم مشکلی رو تو سوکت مشکی و سر سیم قرمز هم تو سوکت قرمز ...
ممنون از راهنمائیتون
عکسی که فرمودید ، تصویر پشت ضبط هستش که باندهای خود ضبط ازونجا بهش وصل میشن(این عکسو برای این گذاشتم که نشون بدم سیم های باند به چه صورت هستن)
متاسفانه پشت اسپیکرهای خودم جایی برای اتصال وجودندارد

hossein951ann
2015/11/08, 11:20
با درود
شما اگر از پشت ضبط تصویر کامل میگذاشتی بهتر میشد با این حال یک تبدیل 1 به 2 تهیه میکنید و طرف سوزنی را به خروجی صدای کیس و طرف دیگر را به aux (در ضبط شمااحتمالاً به اسم CD LINE-IN میباشد )متصل میکنی و خروجی صدا را در ویندوز فعال میکنی و صدا را با کیفیت خوب گوش میکنی:)
4432944330
اگر از نوع سیم دار تهیه بکنی راحتتر و بهتر میباشد44331

KING OF PERSIA
2015/11/08, 11:49
با درود
شما اگر از پشت ضبط تصویر کامل میگذاشتی بهتر میشد با این حال یک تبدیل 1 به 2 تهیه میکنید و طرف سوزنی را به خروجی صدای کیس و طرف دیگر را به aux (در ضبط شمااحتمالاً به اسم CD LINE-IN میباشد )متصل میکنی و خروجی صدا را در ویندوز فعال میکنی و صدا را با کیفیت خوب گوش میکنی:)

اگر از نوع سیم دار تهیه بکنی راحتتر و بهتر میباشد

ممنون از راهنمائیتون
فقط چنتا ابهام برای من باقی موند
وصل کردن سیم دو باند ضبطرو ممنون میشم بفرمائید چطور هستش به تبدیلی
برای هر دو باند آیا یک تبدیلی کفایت میکنه؟؟؟
تصویر پشت ضبطم میگذارم براتون که بفرمائید چطور باید وصل کنم
4433244333
باعرض شرمندگی اطلاعات بنده در این زمینه ها صفر هستش و فقط با کمک شما عزیزان میتونم کارو به سرانجام برسونم
ممنون از لطفتون

hossein951ann
2015/11/08, 12:13
یکی از باندها که متصل هست باند دیگر هم به خروجی قرمز ومشکی44337وصل بکن !!!!

تبدیل یک به دو 44336اکثر الکتریکیها دارند و به این اسم معروف هست و سر سوزنی را به خروجی کیس 44334و سر دیگر را به 44335 (cd/line in) متصل بکن و در موقع وصل کردن فیش سوزنی به کیس پیغامی ویندوز نشان میدهد که آن را باید تایید بکنی!!!!

Mohsen.t.2003
2021/03/14, 08:47
سلام داداش. من کلا گیج شدم میشه یکم راهنمایی کنی.
الان من میخام باند سونی قدیمی برای ظبط رو ب کیس کامپیوتر وصل کنم. میشه؟ ترو خدا کمک کن دمت گرم

Mohsen.t.2003
2021/03/14, 08:55
یکی از باندها که متصل هست باند دیگر هم به خروجی قرمز ومشکی44337وصل بکن !!!!

تبدیل یک به دو 44336اکثر الکتریکیها دارند و به این اسم معروف هست و سر سوزنی را به خروجی کیس 44334و سر دیگر را به 44335 (cd/line in) متصل بکن و در موقع وصل کردن فیش سوزنی به کیس پیغامی ویندوز نشان میدهد که آن را باید تایید بکنی!!!!

سلام. خوبی. من میخام باند سونی برای ظبط قدیمی رو ب کیس کامپیوتر وصل کنم. باند دوتا سیم داره نمیدونم باید چیکار کنم. ممنون میشم کمکم کنی. دعات میکنم

ARMIN
2021/03/14, 15:52
سلام. خوبی. من میخام باند سونی برای ظبط قدیمی رو ب کیس کامپیوتر وصل کنم. باند دوتا سیم داره نمیدونم باید چیکار کنم. ممنون میشم کمکم کنی. دعات میکنم

داداش مستقیم که نمیتونی باند رو به کیس وصل کنی، نیاز به آمپلی فایر داری. یعنی خروجی صوتی کامپیوتر باید توسط آمپلی فایر تقویت بشه و بعد به بلندگو وصل بشه. مستقیم بلندگو رو وصل کنی به کامپیوتر صدایی بلند نمیشه ازش.