PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید برای هدفون زیر 200 تومن

hi1
2015/11/03, 22:54
سلام دوستان
بنده قصد خرید یک هدفون زیر 200 تومن دارم.
برند هم اصلا مهم نیست مهم برای من کیفیت صدا است شفافیت و وضوح کامل (یعنی صدای رنگ شده یا بم زیاد نمیخوام اگرم هوس کردم با اکولایزر کامپیتر صدای بم رو زیاد میکنم )
نوع هدفون هم طوری باشه که دارای کاپ های بزرگ باشه بیشتر این هدفون رو توی خونه استفاده میکنم
از صدای طبیعی خوشم میاد(صدای فلت)
کاربری من اول فیلم (همه ژانر های سینمایی) دوم موسیقی (بیشتر پاپ) سوم کمی گیم آنلاین شوتر سوم شخص
در ضمن فیش خروجی رو هم 3.5 در نظر بگیرید لطفا
ممنون میشم راهنمایم کنید فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

third person
2015/11/04, 00:19
این دو مدل رو پیشنهاد می کنم :
Philips Hi-Fi Stereo SHP6000
Sennheiser HD 202 Powerful Bass
البته در مورد گیم انتخابهای بهتری هم هست ولی چون اولویت نیست ، این دو مدل مناسبترن.

hi1
2015/11/04, 01:32
این دو مدل رو پیشنهاد می کنم :
Philips Hi-Fi Stereo SHP6000
Sennheiser HD 202 Powerful Bass
البته در مورد گیم انتخابهای بهتری هم هست ولی چون اولویت نیست ، این دو مدل مناسبترن.
سلام داداش گلم
این مدل های که شما معرفی کردین بشدت صدا رو رنگ میکنند (بیس بیش از حد دارند)
من صدای طبیعی میخواستم
با توجه به مشاوره فروم همسایه من مدل Audio-Technica ATH-T300 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) انتخاب کردم
امیدوارم پشیمون نشم
لینک (امیدوارم تبلیغ نباشه:-ss)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

third person
2015/11/04, 09:10
سلام داداش گلم
این مدل های که شما معرفی کردین بشدت صدا رو رنگ میکنند (بیس بیش از حد دارند)
من صدای طبیعی میخواستم
با توجه به مشاوره فروم همسایه من مدل Audio-Technica ATH-T300 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) انتخاب کردم
امیدوارم پشیمون نشم
لینک (امیدوارم تبلیغ نباشه:-ss)
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
سلام. خوب داشتن بیس غنی که جزو مزیت های یک هدفونه . البته به نظر بنده . چون سلیقه شنیداری افراد با هم دیگه متفاوته.
برند audio-technica هم که جزو حرفه ای های هدفونه و محصولات با کیفیتی داره. ولی این مدل که شما قصد داری بخری ، مخصوص مونیتورینگ هست. معمولا کاربرهای عادی از این مدل ها چندان خوششون نمیاد. چون اصوات رو با تفکیک و جزئیات ارائه میکنه و لذا بیشتر مناسب اهنگ سازهاست. البته این مورد هم باز به سلیقه شنیداری بر می گرده و ممکنه شما از این خصوصیت این هدفون لذت هم ببری.
به هر حال مبارک باشه.

hi1
2015/11/04, 11:29
سلام. خوب داشتن بیس غنی که جزو مزیت های یک هدفونه . البته به نظر بنده . چون سلیقه شنیداری افراد با هم دیگه متفاوته.
برند audio-technica هم که جزو حرفه ای های هدفونه و محصولات با کیفیتی داره. ولی این مدل که شما قصد داری بخری ، مخصوص مونیتورینگ هست. معمولا کاربرهای عادی از این مدل ها چندان خوششون نمیاد. چون اصوات رو با تفکیک و جزئیات ارائه میکنه و لذا بیشتر مناسب اهنگ سازهاست. البته این مورد هم باز به سلیقه شنیداری بر می گرده و ممکنه شما از این خصوصیت این هدفون لذت هم ببری.
به هر حال مبارک باشه.
ممنون قابل شما رو نداره
بنده اصلا نمیتونم بیس بالا رو تحمل کنم (سردرد میگیرم,گوش هام درد میگیره )
من دوست دارم شفافیت و جزییات بیشتر باشه تا بوم بوم (بیس)
وقتی هدفون به دستم برسه 100% عکس ش رو میزارم;)

hi1
2015/11/05, 15:02
سلام دوستان امروز هدفون به دستم رسید
صدای با جزئیات محشر باس متوسط
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
اگه هر سوالی درباره هدفون داشتین من در خدمتم
(الان دارم یانی گوش میکنم هوش از سرم پریده)
ای خدا 10 سال از عمرم روبه باد دادم#-o