PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تحقیق درباره سیستم عامل تایزن

Flanker
2015/11/02, 20:44
با سلام بر اساتید محترم!!
آقا این استاد ما گفته هر کی یه تحقیق در باره یه سیستم عامل بیاره منم تا بنجنبم همه سیستم عاملای معرف گرفته شدن و اسم سیستم عاملی یادم نبود دیگه به اجبار سیستم عامل تایزن رو انتخاب کردم!!اومدم خونه رفتم نت خیلی مطلب کمی در باره تایزن به زبان فارسی پیدا کردم!!کسی میدونه از کجا میتونم اطلاعات بیشتری در باره این سیستم عامل گیر بیارم؟؟(یه 20 ص باید مقاله باشه!!البته 5 ص هم با عکس پر میکنم!!
ممون!!

Reza Eshraghi
2015/11/02, 21:53
سلام
اول که کمی دقت و بررسی به خرج می دادید جای مناسب رو پیدا می کردید
دوم وقتی به مدیر کل پیام میدین تا زمان پاسخشون صبر کنید
13 دقیقه بعد از این تاپیک شما دیر کل به پیامتون پاسخ دادند !
بخش کامپیوتر آکادمیک داخل بخش بحث آزاد ادغام شده
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. C%29

ARMIN
2015/11/02, 22:11
سلام
اول که کمی دقت و بررسی به خرج می دادید جای مناسب رو پیدا می کردید
دوم وقتی به مدیر کل پیام میدین تا زمان پاسخشون صبر کنید
13 دقیقه بعد از این تاپیک شما دیر کل به پیامتون پاسخ دادند !
بخش کامپیوتر آکادمیک داخل بخش بحث آزاد ادغام شده
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. C%29

اشکال نداره رضا جان، ایشون خیلی قبل تر از من پرسیده بودند و من ندیده بودم پیغام ایشون رو.

Flanker
2015/11/03, 19:42
با عرض پوزش و تشکر از آقا آرمین و آقا رضا این اشتباه زدن تاپیک نتیجه یه سوتفاهم بود ببخشید!!
حالا بعد اینا کسی اطلاعات خواصی درباره تایزن نداره؟؟

Mostafa98
2015/11/03, 22:22
شما قطعا بدون استفاده از مقالات انگلیسی به مشکل بر میخورید.
پس چرا از امضا انگلیسی استفاده میکنید؟
من فقط تشریح این نمودار رو برای مقدومه و تاریخچه سیستم عامل پیشنهاد میکنم.

44289

mra
2015/11/03, 22:47
از این استفاده کن
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Dan
2015/11/04, 19:05
بهتر بود با پیش زمینه قبلی یکی از سیستم عامل ها رو انتخاب میکردید. چون این سیستم عامل هنوز در دست تکمیل هستش مطالب خیلی زیادی راجع به اون منتشر نشده و حتی با استفاده از مقالات انگلیسی هم نمیشه 20 صفحه مطلب جمع کرد.

aryaiee
2015/11/04, 20:10
سیستم عامل تایزن رو جدیدا سامسونگ ازش پشتیبانی بزرگی کرده.به دلیل موفقیت های این سیستم عامل در هندوستان بر روی گوشی موبایل و همچنین استفاده از اون در تلویزیون های جدید اش و خصوصا suhd ها،این سیستم عامل خیلی روی بورس افتاده.من مقداری باهاش کار کرده اما بعید میدونم به شیوه آماتور بشه ازش اطلاعات فنی بیرون کشید.استفاده از سخت افزارهاش خیلی عالیه و در عملیات share و به طور کلی پروتوکل های همسان سازی شبکه بسیار قدرتمنده.یعنی شما فرض کن 4 تا device مجهز به این سیستم عامل داری در منزل حالا میخواد تلویزیون یا حتی یخچال باشه.به وسیله یک سامانه رمز گذاری برای امنیت،اطلاعات رو آنچنان و ساده بین این دستگاه ها به اشتراک real میگذاره که باورت نمیشه!جالب تر از اون استفاده از یک سیستم رمز گذاری برای امنیت است.یعنی شما در زمانی که میخواهید اطلاعات رو به سرورهای دیگر ارسال کنید،اونها در چند لایه رمز گذاری میشن.امیدوارم به دردت بخوره.

Flanker
2015/11/05, 19:04
با تشکر ازهمه به خصوص آقای آریای که به نکات جالبی اشاره کردن اما یه سوال دیگه آقا مصطفی ببخشید مقاله خواصی به زبان اینگلیسی سراغ دارید؟؟