PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با عوض شدن ip و ست شدن اون روی آلمان

AlirezA.
2015/11/02, 11:52
سلام دوستان عزیز یه مشکل واسه یکی از اشناها به وجود اومده که ایشون شهر خودمون نیستن که به لپ تاپ دسترسی داشته باشم!
واسه همین مهمه که سریعتر حل شه کار بنده خدا.

خوب مشکل اینجاست که ip لپتاپ عوض شده و رفته روی سرور های المان و روی 46.167.136.243 ست شده. طوری که سایت های ایرانی که قفل ip دارن رو دسترسی ندارن از طرفی چون از وا نت (قندشکن!!) استفاده میکردن قبلا فکر میکنم که بعد از استفاده روی اون ای پی ادرس مونده و برنگشته رو ایران، سایت هایی که فیل_تر هستن رو هم باز نمیکنه.

گفتم که قندشکن رو پاک کنن و دوباره نصب کنن شاید برگرده که نشد.

کلا پاک کردن اونو و گفتم تیک های internet options ==>connection ==> lan settings رو هم بردارن و دوباره امتحان کنن که بازم نشد.

از طریق cmd هم اون دستور ipconfig/renew رو هم گفتم امتحان کنن که بازم مشکل حل نشد.

خلاصه هر چی گشتم ندیدم چیزی رو که این مشکل رو حل کنه. تنظیمات مودم رو هم دستکاری نکردن که بگیم از مودم باشه چون با گوشی و لپتاپ های دیگه هم وصل شدن به مودم و مشکلی نداشته و فقط ای پی همین عوض شده.

اگه راهکاری دارید بگید که مستقیم برگرده روی ip اصلی ایران. بدون اینکه ویندوز عوض شه. خیلی ممنون

(ببخشید اگه جای مناسب نیست! فکر کردم اینجا بهترین جاست!)

Hoplite
2015/11/02, 12:10
سلام
بنده همین مشکل رو با یه برنامه ی اسمشو نبر دیگه داشتم که بعضی وقتا روی IP اون گیر میکرد. برای حل کردنش مجددا برنامه رو باز میکردم یکی 2 تا سایت باهاش باز میکردم و بعدش برنامه رو با دکمه ی خروج خودش میبستم ( نه با Task Manager و این چیزا ) بعدش مودم رو خاموش و بعد از 5 دقیقه روشن که میکردم بر میگشت روی IP خودم. این کار رو اگه انجام ندادید تست کنید شاید جواب داد.

AlirezA.
2015/11/02, 12:16
سلام
بنده همین مشکل رو با یه برنامه ی اسمشو نبر دیگه داشتم که بعضی وقتا روی IP اون گیر میکرد. برای حل کردنش مجددا برنامه رو باز میکردم یکی 2 تا سایت باهاش باز میکردم و بعدش برنامه رو با دکمه ی خروج خودش میبستم ( نه با Task Manager و این چیزا ) بعدش مودم رو خاموش و بعد از 5 دقیقه روشن که میکردم بر میگشت روی IP خودم. این کار رو اگه انجام ندادید تست کنید شاید جواب داد.
والا دست خودم نیست لپتاپش... من میگم اینکارو هم انجام بدن ممنون. اسمشو نبر هم از نوع پی ام 9 بوده و سرویس خریدنی اولین باره که این مشکل پیش اومده واسش.

AlirezA.
2015/11/02, 12:45
اینکار رو هم انجام دادن برنگشت و هنوز گیر کرده!

بدیش اینه که دسترسی مستقیم ندارم بهش! -__-
اگه کسی راه دیگه ای به ذهنش میرسه ممنون میشم بگه

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

VSH-Katana
2015/11/02, 18:02
دوست عزیز راه زیر رو امتحان کنید احتمالا درست میشه (داخل اینترنت آپشن مرورگر برید و کارهای زیر رو انجام بدید راه های زیر برای مرورگر کروک انجام شده اما برای سایر مرورگرها هم فرقی نداره)

1. وارد بخش ستیگ مرور گر بشید

2.show advanced settings رو بزنید
44276
3. change ***** settings رو پیدا کنید
44277

4.و بعد توی بخش باز شده روی lan settings کلیک کنید

44278

5. توی بخش باز شده تیک گزینه نشان داده شده رو بردارید
44279

امیدوارم کمکتون کرده باشم

AlirezA.
2015/11/02, 19:40
دوست عزیز راه زیر رو امتحان کنید احتمالا درست میشه (داخل اینترنت آپشن مرورگر برید و کارهای زیر رو انجام بدید راه های زیر برای مرورگر کروک انجام شده اما برای سایر مرورگرها هم فرقی نداره)

1. وارد بخش ستیگ مرور گر بشید

2.show advanced settings رو بزنید
44276
3. change ***** settings رو پیدا کنید
44277

4.و بعد توی بخش باز شده روی lan settings کلیک کنید

44278

5. توی بخش باز شده تیک گزینه نشان داده شده رو بردارید
44279

امیدوارم کمکتون کرده باشم
ممنون داداش اینو قبلا گفتم بهش امتحان کرده، نتیجه نداشت. ممنون از توجه کردنتون و وقت گذاشتنتون.

mra
2015/11/02, 20:50
سلام
از داخل کنترل پنل و sharing folder آیپی رو دستی بهش بده

Hoplite
2015/11/02, 20:58
به نظرم با این کارا درست نمیشه. بهترین کار اینه که با شرکت ارائه دهنده تماس بگیرید و بگید که تنظیمات و همه چیز رو براتون ریست کنن.