PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : BIOSTAR رسما مادربرد TPower X79 ( LGA 2011خود را راه اندازی کرد

rajah
2011/12/29, 20:48
شرکت تایوانی بایوستار که چندی پیش تصاویری از مادربردTPower X79 خود را بر روی سایت ها می دید این هفته

بصورت رسمی این مادربرد را که برای طیف گسترده گیمرها و اورکلاکرها طراحی کرده بود را معرفی کرد .

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

مادبرد بایوستار که با فاکتور فرم ATXساخته می شود مبتنی بر پلتفرم جدید اینتل LGA2011بوده که در آن از مدار

9فازه برای قدرت بیشتر در 8لایه استفاده شده است و برای ساختPCB این مادربرد از 2 انس مس استفاده شده

است این مادربرد دارای4اسلات رم با ساپورت باس2400است ، سه اسلات PCI-Express x16 3.0 این برد می تواند

از تکنولوژی 4 راهه CROSSFIRE و 3 راهه SLI پشتیبانی کند.

TPower X79 نیز از دو کانکتور 8 پین EPS بهره می برد ،و دارای یک شکاف PCI و دو PCIe x1 است.

7 پورت sata که 6تای آنها sata6و یک پورت sata3هم که برنگ قرمز هست در بالای پورت های سفید sata6نمایان

هست.در پنل پشت می توان پورت E-SATA و پورت شبکه و 6 پورت USB3 را مشاهده کرد.کانال صوتی 7.1 و LED

نمایشگر وضعیت سیستم، UEFI BIOS و کلیدهای خاموش وروشن کردن سیستم بهمراه کلید ریست و پاک کردن

حافظه CMOS هم بر روی مادربرد دیده می شود.

بایوستار اعلام کرده که این مادربرد تا ماه آینده در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.ولی از قیمت آن صحبتی بعمل

نیامده است.

نگارش:سعید افرازی

rajah
2011/12/29, 21:14
من نمی دونم بایوستار کی می خواد یه تکونی به خودش بده و مثل ارزاک خودش رو به بالا بکشه

تازه روند صعودی الایت گروپ هم از بایوستار خیلی بهتر بوده ،باید دید بایوستار کی بخودش میاد

با ارائه مادربرد TPOWER X58 نسبت به بایوستار خوشبین شده بودم ولی نامید شدم

Castiel
2011/12/29, 21:31
سال 2012، به نوعی سال تب و لرز برای ایسوس و گیگابایت خواهد بود. مخصوصا از سوی ازراک،
بایواستار هم اگر تعداد محصولات خود را افزایش دهد، می تواند به وضعیت آینده خود امیدوار باشد.

saeid6574598
2011/12/29, 21:44
ظاهر جذابی ندارد البته باید دید که در تست ها ، چگونه خودش را نشان می دهد .

rajah
2011/12/29, 22:00
با توجه به مدار تغذیش نمی شه به نتایج تست ها زیاد امیدوار بود