PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد مودم های D-Link

sajjadsa
2011/10/29, 07:46
سلام
من یه مودم دی لینک از نوع جی اس ام دارم. مشکل اینه که نرم افزار همراه این مودم به شدت نرم افزار زشت و بدقلقیه و محدودیت های خودشو اعمال میکنه. اما مجبورم برای کانکت شدن بازش کنم تا پورتش باز شه. بدون اون کانکشن ارور مسدود بودن پورت میده. میخوام بدونم آیا راهی هست پورت ها رو مدیریت کرد و کاری کرد که نیازی به باز کردن نرم افزارش نباشه؟

sezar
2011/10/29, 13:59
سلام
من یه مودم دی لینک از نوع جی اس ام دارم. مشکل اینه که نرم افزار همراه این مودم به شدت نرم افزار زشت و بدقلقیه و محدودیت های خودشو اعمال میکنه. اما مجبورم برای کانکت شدن بازش کنم تا پورتش باز شه. بدون اون کانکشن ارور مسدود بودن پورت میده. میخوام بدونم آیا راهی هست پورت ها رو مدیریت کرد و کاری کرد که نیازی به باز کردن نرم افزارش نباشه؟
اگر منظورتون مودم های هستند که سیم کارت میخورند باید بگم عموما برای راه اندازی باید برنامه راه اندازش را اجرا کنین !! اگر مدلش را بگین شاید بشه کمک کرد

sajjadsa
2011/10/29, 14:56
همین که برنامش اجرا بشه میتونم مینیمایز کنم و از کانکشن ویندوزی استفاده کنم ولی تا اجرا نشه نمیتونم.
مدل دقیقش اینه: Dwm-156

ممنون

babakvz
2011/10/29, 23:20
فکر کنم هر کدوم از این نوع دستگاه ها نرم افزار خاص خودشون رو داشته باشند. تو اینترنت یه جستجویی کردم و به جایی نرسیدم که بشه از یه نرم افزار جایگزین برای چیزی که خود D-Link داده استفاده کرد. تو سایت D-Link هم تنها راهنمای نصب سریع قرار داده شده و دسفترچه راهنمای کامل نذاشته...

میتونید یه عکسی از نرم افزارش بزارید؟

sajjadsa
2011/10/30, 01:32
این هم از عکس ...

348

sezar
2011/10/30, 08:57
این هم از عکس ...

348
منم هم گشتم چیز خاصی پیدا نکردم ! بخاطر اینکه از باند مخابراتی استفاده میکنه و کامپیوتر به طور استاندارد همچین قابلیتی را نداره برای کنترل این usb adapter ! نتیجتا باید با برنامه خودش انجام بدین کارهاتون را

rajah
2011/11/02, 00:22
sajjadsaجان عزیز من دیروز همین مدل رو خریدم و بعد از تنظیمات براحتی بدون باز کردن برنامه من با کانکشنی مه خودش می شازه تو قسمت کانکشن راحن کانکت می شم شاید تنظیمات رو درست انجام داده نباشد اگه خواستی عکس و فیلم رو هم برات می فرستم

rajah
2011/11/02, 00:37
اگه مشکلت حل نشد بگو تا یه ویدئو برات بذارم
تنظیمات رو به این صورت تغییر بده
مراحا رو برات جداگانه فرستادم
1
446
2
447
حالا با این تنظیمات یه کانکشن به نامirancell-gprsمی سازه
که بدون باز کردن برنامه براحتی میتونی با اون کانکت بشی
امیدوارم مثمر ثمر بوده باشم

sajjadsa
2011/11/02, 14:22
دوست عزیز ممنون ولی من همین الانم تنظیماتم دقیقا همینطوری هست! در واقع تا این تنظیم رو انجام ندادم دستگاه کانکت نشد. مشکل سر جاش باقیه. شما چیکار کردی که شد؟

rajah
2011/11/03, 18:00
دوست عزیز ممنون ولی من همین الانم تنظیماتم دقیقا همینطوری هست! در واقع تا این تنظیم رو انجام ندادم دستگاه کانکت نشد. مشکل سر جاش باقیه. شما چیکار کردی که شد؟

آپلود این فایل بیش از دو ساعت و نیم وقت برد امیدوارم تونسته باشم کمکت کرده باشم

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

rajah
2011/11/07, 23:42
دوست عزیز ابتدا قابلیت اتوران رو در رجیستری باید برداری از این طریق
run>regedit>hkey-local-machine>system>currentcontrolset>servic>cdrom>autorun>edit>1---0
بعد از این دیگه هر وقت مودم رو وصل کردی برنامه باز نمی شه و کافی هر وقت بعد از وصل چراغش سبز شد از قسمت کانکشن روی irancell-gprsکلیک کنی تا کانکت بشه 100درصد کار می کنه و دیگه برنامش باز نمی شه و براحتی می تونی کانکت بشی تست کردم

sajjadsa
2011/12/30, 15:26
گفتم برای دوستانی که این مودم رو دارند توضیحی بدم. به لطف آقای rajah بالاخره راهی پیدا شد تا بشه از این مودم بدون نرم افزار استفاده کرد. کافیه دو نکته رو رعایت کنید.

اسم کانکشنتون irancell-gprs باشه.
- در پس زمینه پرداشزشی به اسم AutoDetect فعال نباشه. برای جلوگیری از اجرای این برنامه با ویندوز میتونید در پنجره run عبارت msconfig رو تایپ کنید و در تب startup تیک Autodetect رو بردارید.

از این به بعد میتونید بدون برنامه از این مودم استفاده کنید.