PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید PS4

NAVID_Z
2015/09/28, 17:22
سلام . دوستان عزیز بنده چند وقته پیگیر سایت و انجمن بسیار خوبتون هستم. قصد خرید PS4 دارم. راهنماییهای لازم رو لطف کنید.
فردا خربد انجام میشه
ممنون

Iran javan
2015/09/28, 21:14
من هردو کنسول دارم . کیفیت بازی های اختصاصی Xbox one بهتر از ps4 هست

NAVID_Z
2015/09/29, 00:58
دوست عزیز راهنمایی خواستم در مورد خرید ps4 . بعنوان مثال ریجین و چه نکاتی که باید هنگام خرید بهش توجه کنم. نه اینکه انتخاب کدام کنسول
دوستان منتظرم

K.GH
2015/09/29, 11:44
دوست عزیز راهنمایی خواستم در مورد خرید ps4 . بعنوان مثال ریجین و چه نکاتی که باید هنگام خرید بهش توجه کنم. نه اینکه انتخاب کدام کنسول
دوستان منتظرم
ببین دوست عزیز فقط سال ساختش 2015 به بعد باشه هرچی جدیدتر بهتر مثلا مدل 1 ترا که تازه اومده . سریال رو کارتن و خود کنسول یکی باشه .و اینکه حواست باشه اون برچسبهای پلمپ دستگاه دستکاری نشده باشن .چند وقت پیش یکی از بچه ها خرید سریال کنسول با کارتنش یکی نبود .یا اگر هم به دو دسته نیاز داری باندل بخر برات ارزونتر درمیاد.

K.GH
2015/09/29, 11:48
من هردو کنسول دارم . کیفیت بازی های اختصاصی Xbox one بهتر از ps4 هست
و در جواب این دوستمون همه میدونن بازیهای انحصاری PS4 بسیار بهتر از xbox one هستن .
من موندم ایشون چجوری میگن xbox one بازیهای انحصاریش بهتره :-?

NAVID_Z
2015/09/29, 12:05
و در جواب این دوستمون همه میدونن بازیهای انحصاری PS4 بسیار بهتر از xbox one هستن .
من موندم ایشون چجوری میگن xbox one بازیهای انحصاریش بهتره :-?

100% موافقم. ممنون.
امروز میرم برای خرید
ممنون دوست عزیز

nariman seraj
2015/09/29, 12:46
نوید جان همونطور که دوستمون گفت خرید باندل به صرفه است. بهت پیشنهاد میکنم باندل batman arkham knight رو خریداری کنی. هم قیمت خیلی خوبی داره و هم خیلی خیلی زیباست.
در مورد ریجن هم درگیر نکن خودت رو. 90 درصد بازی های ps4 فول ریجت هستن و مشکلی ایجاد نمیکنن. ریجن بندی فقط برای بازی های آنلاین کاربرد دازه. البته تو ایران. مثلا تو بخوای pes16 رو بازی کنی فقط میتونی با آمریکای جنوبی بازی کنی یا اینکه یکی رو تو ایران پیدا کنی که اونم ریجنش مثل تو باشه تو روم آمریکای جنوبی هم دیگه رو ملاقات کنین. زیاد چیز مهمی نیست. فقط سعی کن جدیو ترین ورژن رو بگیری که با دیدن تاریخ و کد دستگاه مشخص میشه. خرید خوبی داشته باشی.

From Fringe Dev***on

NAVID_Z
2015/09/29, 13:11
راستی میخوام درایو کلاب بگیرم. ریجین چند بگیرم؟

nariman seraj
2015/09/29, 13:42
سعی کن ریجنی که میگیری با ریجن دستگاهت یکی باشه. ولی بازم میگم اصلا چیز مهم و دردسرسازی نیست. هر ریجنی بگیری میشه بازی ورد.
ریجن 1 برای آمریکاست. ریجن 2 برای اروپا. ریجن 3 ژاپن و شرق آسیا. من خودم ps4 ریجن یک گرفتم. تازه بعدا متوجهش شدم. توجه نکردم بهش و هنوزم نمیکنم.

From Fringe Dev***on

NAVID_Z
2015/09/30, 13:10
خریداری شد. عکسها رو تو تاپیک خرید و فروش کاربران گذاشتم. ممنون از همه.