PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تنظیم کردن مودم 8968

invoker
2015/09/26, 13:15
سلام دوستان

بنده امروز مودم 8968 خریداری کردم ...

از انجای که بنده یک پلیر حرفه ای بازی های لن هستم برام اولویت اول با پایین بودن پینگ و یک اینترنت با کیفیت هست ...

حال میخواستم بنده رو راهنمایی کنین برای تنظیم کردن مودم 8968 برای کاربردی که بنده دارم ...

isp بنده اسیاتک هست و خواستم بدونم دادن mut بصورت دستی و ... تاثییر خواهد داشت ؟

ErfanDL
2015/09/26, 14:03
سلام دوستان

بنده امروز مودم 8968 خریداری کردم ...

از انجای که بنده یک پلیر حرفه ای بازی های لن هستم برام اولویت اول با پایین بودن پینگ و یک اینترنت با کیفیت هست ...

حال میخواستم بنده رو راهنمایی کنین برای تنظیم کردن مودم 8968 برای کاربردی که بنده دارم ...

isp بنده اسیاتک هست و خواستم بدونم دادن mut بصورت دستی و ... تاثییر خواهد داشت ؟
یاسین جان

معمولا مودم های TP-Link مقدار MTU را خودش به صورت خودکار روی بهترین حالت تنظیم میکنه نیازی به تنظیمات دستی نیست

invoker
2015/09/26, 14:48
خب الان بنده بصورت خیلی عادی مودم رو کانفینگ کردم ... موردی نداره ؟ بهتر بشو نیس ؟

ErfanDL
2015/09/26, 14:56
خب الان بنده بصورت خیلی عادی مودم رو کانفینگ کردم ... موردی نداره ؟ بهتر بشو نیس ؟

فریمور رو آپدیت کن یاسین جان. گزینه WPS هم در قسمت وایرلس غیر فعال کن ه.ک نشی

Reza Eshraghi
2015/09/26, 15:11
فریمور رو آپدیت کن یاسین جان. گزینه WPS هم در قسمت وایرلس غیر فعال کن ه.ک نشی

یاسین جان فقط برای آپدیت فریمور حواست به تطابق ورژن سخت افزاری دستگاه با ورژن فریموری که دانلود می کنی و فلش میزنی باشه در غیر این صورت همین روز اول مودم به به آرامش ابدی میره ! ( به نظرم تست بزن همینطوری و با همین فریمور اصلی اگر راضی نبودی آپدیت کن وهمین روز اول لازم نیست بری فریمور آپدیت کنی ! )
WPS هم توی تنظیمات حتماً غیر فعالش کن همون طور که عرفان جان گفتند

ErfanDL
2015/09/26, 15:12
یاسین جان فقط برای آپدیت فریمور حواست به تطابق ورژن سخت افزاری دستگاه با ورژن فریموری که دانلود می کنی و فلش میزنی باشه در غیر این صورت همین روز اول مودم به به آرامش ابدی میره ! ( به نظرم تست بزن همینطوری و با همین فریمور اصلی اگر راضی نبودی آپدیت کن وهمین روز اول لازم نیست بری فریمور آپدیت کنی ! )

شما اگه به اجبار هم بخوای فریمور اشتباه بزنی این اجازه رو نمیده !

invoker
2015/09/26, 15:30
داش منوی این مدل Tp-Link فرقه لطف میکنی اگه بتونی یه عکس یا بصورت اسم یکی یکی قسمت هارو واسم توضیح بدی که باس کجا برم و چیکار کنم ممنون میشم ...

invoker
2015/09/26, 15:37

فریمور کمی صبر میکنم واسه اپدیت کردنش ...

خب اگه WPS رو غیر فعال کنم دیگه Wi-Fi ندارم :|

Reza Eshraghi
2015/09/26, 15:45

یعنی این پست رو باید گذاشت توی تاپیک بدترین جمله !!!!!:|
عزیز WPS کاربردش اینجاست که وقتی شما روی وای فای رمز قرار میدید بعد مثلاً منزلتون مهمان میاد و چند دقیقه میخواد از اینترنت استفاده کنه بدون اینکه بهش رمز رو بگید ازطریق دکمه WPS که پشت مودم هست و فعال کردنشو طرف مقابلهم ازطریق دستگاهش وارد بخش مربوط به اتصال با WPS بشه ، ب بدون اینکه رمزشما به اون گفته بشه میتونه وصل بشه به نت .
منتها ازطرف دیگه این قابلیت یک ضعف امنیتی بسیاربزرگ هست که باعث میشه مودم در عرض چند ثانیه قادر به ** شدن باشه !!

ErfanDL
2015/09/26, 15:46

کی گفته دیگه WiFi نداری ؟ WPS فقط یک پین امنیتی پر از باگ هست

meelad
2015/09/26, 20:18
برای بازی های کامپیوتر هم از کابل LAN استفاده کنین تا پینگ کمتر بشه.

invoker
2015/09/27, 13:10
دوستان یکی بنده رو راهنمایی میکنه چجور میتونم Wps رو غیر فعال کنم ...

و اینکه چجور میتونم یوزر پسورد ادمین خوده مودم رو تغییز بدم ؟

ErfanDL
2015/09/27, 13:15
43755

43758

invoker
2015/09/27, 14:23
ممنون ختم تاپیک ... \m/

AliYar
2015/09/27, 20:35
به درخواست استارتر محترم تاپیک بسته شد.