PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک و راهنمایی جهت ارتقای سیستم (فوری)

blackher
2015/09/26, 00:10
سلام دوستان ... چند وقته که برای ارتقای سیستمم واقعا سردگم شدم .. اول قطعات فعلیم رو میگم ..

(گرافیک : VGA:GT 440 2G , CPU : Pentium G620 DualCore , RAM:4 , Main: Giga P61-D3)

خب حالا من در حدود 1500 یا 1600 بودجه دارم : اینا سیستمیه که تا اینجا انتخاب کردم :
(Main : Giga P81 ,,,, Cpu: 4690 VGA:GTX 950 ZOTAC

خب میمونه پاور .. پاور فعلیم که فک کنم قدیمیه مدل LOGIC 500W هستش که نمیدونم ریل هست یا نه ... هاردم هم 180 و یه اکسترنال 1ترا....
حالا دوتا راه دارم : یا مادربورد رو عوض نکنم (چون سوکتش 1155 هست ) و یه Cpu core i5 3570 که به مادربرد بخوره و یه گراف 950 یا 960 و تعویض پاور ) یا مادربرد رو عوض کنم و یه 4690 بزارم و یه گراف 950 ... اگه راه دوم رو انتخاب کنم که فک کنم بودجه واسه پاور نمیمونه .

جدا از اینها خیلی مهمه واسم که سیستم مچ باشه و گلوگاه ایجاد نشه.چون بعضیا میگن پردازنده 4690 واسه مادربرد گیگا خوب نیس شاید کم بیاره یا بسوزه..... حالا ممنون میشم که کمک و راهنماییم کنین . در ضمن بیشتر با پی سی بازی میکنم...
و سوال اخر اینه که این گرافیک پردازنده های سری ای 5 چقدر روی بازی میتونن تاثیر بزارن البته کنار یه گرافیک gtx 950 .. چون فک کنم p81 از گرافیک پردازنده ها پشتیبانی نمیکنه ...

invoker
2015/09/26, 00:30
درود دوست عزیز

بوجه شما با این کارای و قطعاتی که مد نظر دارین شدیدا" محدوده و ارزش خرید نخواهد داشت ! منطقی ترین راه اینه که کمی صبوری کنین و افزایش بوجه و یک خرید خوب داشته باشین ....