PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید مودم - روتر وایرلس

Mohammad Ali X
2015/09/22, 08:52
با عرض ادب و احترام خدمت کاربران عزیز انجمن سخت افزار.[emoji4] [emoji255]
قصد دارم مودمم را تعویض کنم.در حال حاضر D-Link 2740u دارم و میخوام بجاش tp-link w8968 را بگیرم؛ به نظرتان ارزش داره چنین کاری بکنم یا نه ؟ مودم بهتری سراغ دارید؟ ترجیها آنتن وایرلسش قابل تعویض باشد. بودجم حدود 110 هزار تومان هستش.
احساس می کنم مودمی که در حال حاضر دارم از تمام ترافیک اینترنتم استفاده نمی کند و همچنین قدرت چیپ وایرلسش ضعیف است.زمانی که از کابل LAN استفاده می کنم سرعت دانلودم بیش از دو برابر زمانی است که از Wi-Fi استفاده می کنم همچنین بعد از چند روز که کانفیگ مودم را درست می کنم سرعت دانلودم نصف می شود و باز مجبورم مودم را مجدد کانفیگ کنم.[emoji52] همچنین زمانی که دو یا سه گوشی هم زمان به مودم متصل می شود سرعت وب گردی و دانلود افت زیادی می کند حتی اگر وب گردی ساده باشد. در ضمن من از رمز های طولانی ( حداکثر 60 کارکتر) و سخت استفاده می کنم و گاهی اوقات نمی توانم این رمز ها را در مودم ثبت کنم.
لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر.[emoji257]

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

Reza Eshraghi
2015/09/22, 08:57
سلام
شدیداً توصیه میشه به خصوص با توجه به قابلیت مدیریت پهنای باند و اعمال محدودیت که خیلی از کاربران دنبالش هستند و W8968 این قابلیت رو داره !

Mohammad Ali X
2015/09/22, 10:03
سلام
شدیداً توصیه میشه به خصوص با توجه به قابلیت مدیریت پهنای باند و اعمال محدودیت که خیلی از کاربران دنبالش هستند و W8968 این قابلیت رو داره !
تشکر رضاجان.
واقعا خسته شدم از این مودم.
به نظرت از 2740u بهتره؟

Reza Eshraghi
2015/09/22, 10:12
تشکر رضاجان.
واقعا خسته شدم از این مودم.
به نظرت از 2470u بهتره؟

صبر کن عرفان جان تشریف بیارن تخصصی تر نظر میدن ولی از نظر چیپ مورد استفاده هردو Broadcom هستند از نظربرند ولی حالا کدوم چیپ این شرکت باشه مهمه ! :D
ولی واقعاً تی پی لینک 8951 دارم فوق العاده هست با این که تک آننتن هست ! قوی و بلانسبت سگ جون !
ضمناً برو بررسی کن اگر 2740 رو توی فروم مشاوره گرفته باشی و من پیشنهاد داده باشم بابت اشتباهم هر لحظه اختیار کنی 8968 رو پس از تأیید عرفان جان مدیر بخش می فرستم درب منزل !
اینم ضمانت مشاوره عقاب ! ;)

Mohammad Ali X
2015/09/22, 10:20
صبر کن عرفان جان تشریف بیارن تخصصی تر نظر میدن ولی از نظر چیپ مورد استفاده هردو Broadcom هستند از نظربرند ولی حالا کدوم چیپ این شرکت باشه مهمه ! :D
ولی واقعاً تی پی لینک 8951 دارم فوق العاده هست با این که تک آننتن هست ! قوی و بلانسبت سگ جون !
ضمناً برو بررسی کن اگر 2740 رو توی فروم مشاوره گرفته باشی و من پیشنهاد داده باشم بابت اشتباهم هر لحظه اختیار کنی 8968 رو پس از تأیید عرفان جان مدیر بخش می فرستم درب منزل !
اینم ضمانت مشاوره عقاب ! ;)
نه رضا جان این حرفا چیه برادر.[emoji4]
من شما را قبول دارم عزیزم ٬هارد اکسترنال وسترن پاسپورتی هم از شما مشاوره گرفتم خریدم و کاملا راضیم. مشاوره شما عالیه و مو لا درزش نمی رود.
ای کاش مودم را هم از شما مشاوره گرفته بودم ٬ مودم را خودم خریدم؛ چون اولین تجربه ام در ضمینه مودم ای دی اس ال بود بنابراین اطلاع کافی نداشتم.
همین مدلی که معرفی کردید را خریداری خواهم کرد ٬ اگر نکته خاصی مد نظر شماست ممنون میشم بفرمایید.[emoji257] [emoji257]

Reza Eshraghi
2015/09/22, 10:31
نه رضا جان این حرفا چیه برادر.[emoji4]
من شما را قبول دارم عزیزم ٬هارد اکسترنال وسترن پاسپورتی هم از شما مشاوره گرفتم خریدم و کاملا راضیم. مشاوره شما عالیه و مو لا درزش نمی رود.
ای کاش مودم را هم از شما مشاوره گرفته بودم ٬ مودم را خودم خریدم؛ چون اولین تجربه ام در ضمینه مودم ای دی اس ال بود بنابراین اطلاع کافی نداشتم.
همین مدلی که معرفی کردید را خریداری خواهم کرد ٬ اگر نکته خاصی مد نظر شماست ممنون میشم بفرمایید.[emoji257] [emoji257]

توضیحات تکمیلی تر رو توی پیام بازدید کننده براتون نوشتم محمد جان
برای تی پی لینک اولویت اول گارانتی با سازگار ارقام باشه اگر گیرت نیومد در درجه بعد مِتِم اِف
فروشگاه های اینترنتی استان فارس تی پی لینک رو با گارانتی سازگار دارن عمدتاً
دلیلش هم همون بحث بگیرنگیرهاش هست که البته این ماجرا الآن دیگه شدید نیست اما دو سال پیش بسیار وحشتناک بود آمار مرجوعی تی پی لینک !
توضیحات مفصل در مورد تی پی لینک رو قبلاً در این پست دادم :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. =171204&viewfull=1#post171204

Mohammad Ali X
2015/09/22, 10:38
توضیحات تکمیلی تر رو توی پیام بازدید کننده براتون نوشتم محمد جان
برای تی پی لینک اولویت اول گارانتی با سازگار ارقام باشه اگر گیرت نیومد در درجه بعد مِتِم اِف
فروشگاه های اینترنتی استان فارس تی پی لینک رو با گارانتی سازگار دارن عمدتاً
دلیلش هم همون بحث بگیرنگیرهاش هست که البته این ماجرا الآن دیگه شدید نیست اما دو سال پیش بسیار وحشتناک بود آمار مرجوعی تی پی لینک !
توضیحات مفصل در مورد تی پی لینک رو قبلاً در این پست دادم :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. =171204&viewfull=1#post171204
ممنون. رضا جان. واقعا لطف کردی.
امیدوارم جبران کنم عزیزم. [emoji255]
مدیران گرامی؛ ختم تاپیک.

invoker
2015/09/22, 14:51
مودم حال بنده هم 2750 هست ! 1% هم بدرد کاربرد بنده نمیخوره مفتش واسم گرونه

دقیقا" مشکل بنده هم شبی به مشکل شماست ! وقتی با Wi-Fi ازش استفاده میکنم نیم جون میشه ! تا خاموش روشنش نکنم نمیتونم یه گیم عینه ادم باهاش بزنم !

تو دانلود هاش نمیتونه دروس سرعت اینترنت بگیره به نوعی باگ داره !

بنده 2 اشتباه واقعا بزرگی که انجام دادم اول فروش مودم رادیویی ام بود ! بعد خرید این مودم

دیگه بمیرمم D-Link خریداری نمیکنم !

انشاالله اگه خریداری کردین یه چندتا تست باهاش بزن ببین بدرد بخور هست یا نه ما رو هم در جریان بذار تا از شر این لامصب خلاص شم !

ErfanDL
2015/09/22, 15:14
W8968 پیشنهاد میشه مودم خوبی هست

Mohammad Ali X
2015/09/22, 15:52
با سرعت نور خریداری شد!! :D:)):ar!
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 5#post194735