PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای خرید دستگاه پخش بلو ری

vahid-7
2015/09/20, 23:16
با سلام
قصد خرید یک دستگاه پخش کننده بلو ری با قابلیت پخش سه بعدی,قابلیت پخش زیر نویس فارسی بدون دردسر,خوندن انواع بلو ری و دی وی دی اصلی و کپی وغیره... و پخش اکثر فرمتهای رایج را دارم.در یه کلام همه فن حریف و با کیفیت(ترجیحا از برندهای معتبر و با کیفیت باشه)...حداکثر بودجه م 400 تومنه.تلویزیونم سامسونگ 48ju8890......ممنون از راهنماییتون با تشکر

vahid-7
2015/09/21, 13:27
کسی نیست به من کمک کنه؟
آقای آریایی....

aryaiee
2015/09/21, 14:53
با سلام دوست عزیزم و معذرت خواهی بابت تاخیر در پاسخ گویی.
بنده به شما SAMSUNG BD H5500 رو توصیه میکنم.این مدل خرابی بسیار کمی داشته است و فرمت هایی زیادی را در لیست پخش خود دارد.امکانات جانبی مناسبی هم دارد.علاوه بر اینها چون تلویزیون شما یک مدل 3D ACTIVE است،این پلیر به تلویزیون شما SYNC شده و عملیات 3D را به طور اتوماتیک مدیریت میکند و نیازی به رفتن به آپشن ها و تنظیمات ندارید.در ضمن این مدل سیستم SMART هم دارد.

vahid-7
2015/09/21, 23:14
با سلام دوست عزیزم و معذرت خواهی بابت تاخیر در پاسخ گویی.
بنده به شما SAMSUNG BD H5500 رو توصیه میکنم.این مدل خرابی بسیار کمی داشته است و فرمت هایی زیادی را در لیست پخش خود دارد.امکانات جانبی مناسبی هم دارد.علاوه بر اینها چون تلویزیون شما یک مدل 3D ACTIVE است،این پلیر به تلویزیون شما SYNC شده و عملیات 3D را به طور اتوماتیک مدیریت میکند و نیازی به رفتن به آپشن ها و تنظیمات ندارید.در ضمن این مدل سیستم SMART هم دارد.
آقای آریایی عزیز
این دستگاه در پخش dvd یا blu-ray های کپی و غیر اورجینال مشکلی نداره؟
در بعضی از بررسی ها گفته شده که فقط برای dvd های اورجینال قابلیت پخش زیر نویس داره....میخواستم بدونم صحت داره یا خیر؟

aryaiee
2015/09/22, 08:49
آقای آریایی عزیز
این دستگاه در پخش dvd یا blu-ray های کپی و غیر اورجینال مشکلی نداره؟
در بعضی از بررسی ها گفته شده که فقط برای dvd های اورجینال قابلیت پخش زیر نویس داره....میخواستم بدونم صحت داره یا خیر؟
ببینید دوست عزیز واقعیت به این هستش که این موضوع خیلی گسترده است.بهتره بدونید اکثر کمپانی های ژاپنی مثل شارپ،پاناسونیک و حتی سونی در پلیر های بلو ری خود توانایی خواندن دیسک های کپی بلو ری رو حذف کردند!خیر این دستگاه توانایی خواندن دیسک های کپی رو هم دارد.با زیر نویس اونها هم مشکلی ندارد.اما انتظار نداشته باشید که دیسک های بلو ری کپی رو مثل اصل بخونه.

vahid-7
2015/09/22, 13:44
ممنون از راهنماییتون...ان شالله همین و میخرم.حالا یه سوال (شاید بی ربط به عنوان تاپیکم باشه) در مورد محافظ برق برای تلویزیون و دستگاههای مرتبط با اون را داشتم.
دو مدل محافظ برق (ولتاژ) مارک فیلیپس Philips SPN5044B/10 Home Theater Surge Protector , و Philips SPN4085B/10 Home Office Surge Protector در یکی از سایتهای اینترنتی دیدم که دارای ورودی و خروجی آنتن تلویزیون (دارای خروجی و ورودی برای اتصال آنتن تلویزیون نیز می‌باشد. به صورتی که آنتن تلویزیون به ورودی محافظ متصل می‌شود و از خروجی محافظ به تلویزیون متصل می‌گردد، بنابراین اگر رعد و برق یا نویز ایجاد شود و تلویزیون روشن باشد، محافظ از عبور جریان برق توسط آنتن جلوگیری می‌کند و مانع از سوختن تلویزیون می‌گردد، همچنین نویز تصویر را هم کاهش می‌دهد.) و امکانات دیگه هست.خواستم نظرتون و در موردش بدونم.آیا ارزش خرید داره یا خیر؟پیشنهاد شما چیه؟
ببخشید طولانی شد
باتشکر

aryaiee
2015/09/22, 20:24
وحید جان واقعیت اینه که کاملا درسته و بسیاری از خرابی هایی که ما داریم به دلیل رعد و برق است که از آنتن داخل تلویزیون شده.خصوصا آنتن های شاخه ایی معمولی.این مشکل در استان های کوهستانی و دشتی بیشتر هم میشه.محافظ برق که یک الزام هستش.محافظ های خوبی هم هستند هر دو.

vahid-7
2015/09/25, 01:24
آقای آریایی این مدل بلوری سامسونگ و نتونستم پیدا کنم.ولی یک مدل از شرکت دوو Daewoo D3DP-8000 Blu-ray Player رو در بازار پیدا کردم که گویا مثل سامسونگ دستگاه کاملی هست.میخواستم در مورد کیفیت پخش و سخت افزار این محصول نظرتون و بفرمایید.....
با تشکر

aryaiee
2015/09/25, 11:00
آقای آریایی این مدل بلوری سامسونگ و نتونستم پیدا کنم.ولی یک مدل از شرکت دوو Daewoo D3DP-8000 Blu-ray Player رو در بازار پیدا کردم که گویا مثل سامسونگ دستگاه کاملی هست.میخواستم در مورد کیفیت پخش و سخت افزار این محصول نظرتون و بفرمایید.....
با تشکر
1-این دستگاه سیستم پخش اتوماتیک ندارد
2-این مدل 3D پخش نمیکند و با زیرنویس فارسی هم مکشکل دارد.
3-HUB ندارد.
4-در مورد دیسک های کپی بعید میدونم کار جالبی داشته باشه.

الان که بهم لینک دادین میبینم سامسونگ هم دیجی موجود دارد که.

vahid-7
2015/09/25, 14:34
-این دستگاه سیستم پخش اتوماتیک ندارد
2-این مدل 3D پخش نمیکند و با زیرنویس فارسی هم مکشکل دارد.
3-HUB ندارد.
4-در مورد دیسک های کپی بعید میدونم کار جالبی داشته باشه.

الان که بهم لینک دادین میبینم سامسونگ هم دیجی موجود دارد که.

ولی دیجی نوشته قابلیت پخش 3d هم داره...البته در مورد سایر مشخصاتی که اشاره کردید مثل پخش اتوماتیک و غیره اطلاعی ندارم.اون مدل سامسونگ هم الان موجود نداره.
گفتم اگه کیفیتش مناسب باشه و با معیارهای من هماهنگی داشته باشه با این قیمتی که دیجی بعنوان پیشنهاد ویژه اعلام کرده بخرمش.نظرتون چیه؟

aryaiee
2015/09/25, 14:46
ولی دیجی نوشته قابلیت پخش 3d هم داره...البته در مورد سایر مشخصاتی که اشاره کردید مثل پخش اتوماتیک و غیره اطلاعی ندارم.اون مدل سامسونگ هم الان موجود نداره.
گفتم اگه کیفیتش مناسب باشه و با معیارهای من هماهنگی داشته باشه با این قیمتی که دیجی بعنوان پیشنهاد ویژه اعلام کرده بخرمش.نظرتون چیه؟
ببین قیمت اش که مناسبه.اما اطلاعات زیادی در مورد زیرنویس و رایت های قابل پخش ازش نیست.متاسفانه اطلاعات زیادی در مورد کارت گرافیک اش هم پیدا نکردم.اما قیمت اش العان عالیه!

vahid-7
2015/09/25, 15:08
ببین قیمت اش که مناسبه.اما اطلاعات زیادی در مورد زیرنویس و رایت های قابل پخش ازش نیست.متاسفانه اطلاعات زیادی در مورد کارت گرافیک اش هم پیدا نکردم.اما قیمت اش العان عالیه!

البته دیجی تا چند روز مهلت تست داده...اگه دستگاه مثلا قابلیت پخش سه بعدی رو نداشته باشه میتونی پس بدی

aryaiee
2015/09/25, 15:33
البته دیجی تا چند روز مهلت تست داده...اگه دستگاه مثلا قابلیت پخش سه بعدی رو نداشته باشه میتونی پس بدی
منظور من موارد دیگری بود که عرض کردم در پست قبل.آره قیمت اش که الان off خورده عالیه حالا باز تصمیم با شما است.

vahid-7
2015/09/25, 18:07
ممنون از راهنماییتون...راستی مشخصات کارت گرافیک اون مدل بلو ری سامسونگ چیه؟
اگه ممکنه یه توضیح کوتاه در مورد کارایی و قابلیت HUB بدید؟
با تشکر

aryaiee
2015/09/25, 19:27
تصاویر پس از خوانده شدن از روی دیسک ها،برای تبدیل تصاویر به حالت آنالوگ و یا کد گشایی دیجیتال،به یک IC هدایت میشوند.این قطعه در کیفیت های متفاوت موجود است که وظیفه پردازش تصاویر و خروج رو بر عهده دارد.سرعت پردازش،نرخ و پهنای باند انتقال بر پایه بیت ریت و دقت اون خیلی مهمه.حتی ممکنه در info خروجی بزنه fhd ولی خروجی اصلی fhd نباشه.hub هم سیستم هوشمند و اتصال به اینترنت است.به وسیله هاب هم به نت دسترسی دارید و هم به راحتی میتونید قریمور رو آپدیت کنید.