PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای نصب کاستوم رام و ریکاوری برای گوشی huawei honor holly

Mohammad Ali X
2015/09/18, 11:55
سلام به همه کاربران عزیز انجمن سخت افزار. امیدوارم هر کجا که هستید خوب ، خوش و سلامت باشید. :)
بنده قصد دارم بر روی گوشی huawei honor holly ( که با نام huawei honor 3c lite هم شناخته میشود) کاستوم رام نصب کنم.
اول می خوام بدونم که سبک ترین و بهترین کاستوم رام برای این گوشی چی هست؟ بهترین و راحت ترین ریکاوری برای این گوشی چیه؟ چطور ریکاوری را فلش کنم ؟ امکانش هست آموزش بدین که چطور این کار را انجام بدم؟
دیروز خودم گوشی را با نرم افزار iroot توسط کامپیوتر روت کردم و سعی کردم طبق آموزش های این (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) سایت عملیات فلش کردن ریکاوری و نصب کاستوم رام را انجام بدم ولی متأسفانه موفق نشدم . حدود یک ساعت پس از روت کردن کامپیوتر دیگر گوشی را شناسایی نکرد ، و گزینه های usb mass storage در گوشی نمایش داده نمی شود( USB Deugging در قسمت Developer option هم فعال است ) بارها سعی کردم درایور های مربوط به گوشی را دانلود کنم اما باز هم موفق نشدم. حتی گوشی را با استفاده از factory data reset داخل خود گوشی ریست کردم اما باز هم مشکل حل نشد. مشکل دیگری که به وجود آمده این است که زمانی که می خواهم با استفاده از دکمه های volume up + power وارد منوی بوت اندروید شوم بعد از آن نمی توانم وارد گزینه ریکاوری شوم ، در منوی بوت دکمه volume up برای بالا و پایین کردم و دکمه volume down برای انتخاب گزینه ها استفاده می شود که وقتی گزینه recovery را انتخاب می کنم ، اتفاقی نمی افتد و گوشی بوت معمولی می شود. حتی با نرم افزار های mobileuncle و flashify هم سعی کردم ریکاوری هایی مثل CWM ، TWRP و Philz را فلش کنم اما باز هم نتوانستم.َُ در آخر سعی کردم با نرم افزار SP TOOL توسط کامپیوتر ریکاوری را فلش کنم اما نتوانستم درایور گوشی را پیدا کنم و عملیات فلش را انجام بدم. در ضمن بعد از تمام این اتفاق ها گوشیم دیگر به توسط وای فای به مودم اتصال پیدا نمی کند.
لینک مشخصات گوشی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

اینم عکس گوشی : 43568
لطفاً راهنمایی کنید چطور مشکلم را حل کنم.
ممنون از لطفتون. :x:) @};-

Mohammad Ali X
2015/09/18, 20:18
up....

مدیران بخش موبایل لطفاً راهنمایی کنید.

Mohammad Ali X
2015/09/19, 14:49
up....

مدیران بخش موبایل لطفاً راهنمایی کنید.

up....

Mohammad Ali X
2015/09/19, 22:17
up ...

Dan
2015/09/19, 22:29
روی سیستم های دیگه هم گوشی شناخته نمیشه؟ اگر اینطوره از این روش استفاده کنید:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Mohammad Ali X
2015/09/23, 07:50
روی سیستم های دیگه هم گوشی شناخته نمیشه؟ اگر اینطوره از این روش استفاده کنید:

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

تمام کارها را انجام دادم اما باز هم نشناخت.
راهی نیست که وارد ریکاوری شود؟ چطور درستش کنم.

Dan
2015/09/23, 08:52
تمام کارها را انجام دادم اما باز هم نشناخت.
راهی نیست که وارد ریکاوری شود؟ چطور درستش کنم.
بدون ریکاوری و USB بیشتر راه ها بسته میشه. با Mobileuncle و از طریق مموری میشه ریکاوری کرد ولی احتمالش هست که سریال گوشی بپره. خیلی از وقت ها هم موقع استفاده از این نرم افزار دچار مشکلات جدیدتر و حادتری میشید. راحت ترین کار اینه که بدید با باکس فلش کنند.

Reza Eshraghi
2015/09/23, 09:00
بدون ریکاوری و USB بیشتر راه ها بسته میشه. با Mobileuncle و از طریق مموری میشه ریکاوری کرد ولی احتمالش هست که سریال گوشی بپره. خیلی از وقت ها هم موقع استفاده از این نرم افزار دچار مشکلات جدیدتر و حادتری میشید. راحت ترین کار اینه که بدید با باکس فلش کنند.

میعاد جان یک تبلت 170CG بود که به دلیل رام خراب و معیوب درسایت ایسوس بوت نشد !! از طریق سیستم هیچ کاری نمیشد کرد تقریباً چون گزینه SD Update و SD Download از طریق سیستم غیرفعال بود . تنها راه باقی مونده برام مموری بود که رام رو ریختم روی مموری و فلش زدم و درست شد ! ( البته مرحله قبلش فیکس کردن بوت لودر بود که باید از طریق سیستم انجام میشد برای اون مدل بعد باید رام رو میزدم روی فلش و میدادم به خورد تبلت! :D )
اگر برای مورد خاص محمد آقا این روش مشکل زا نمیشه و صلاح میدونید میتونید پیشنهاد بدید ! @};-

Mohammad Ali X
2015/09/23, 09:04
میعاد جان یک تبلت 170CG بود که به دلیل رام خراب و معیوب درسایت ایسوس بوت نشد !! از طریق سیستم هیچ کاری نمیشد کرد تقریباً چون گزینه SD Update و SD Download از طریق سیستم غیرفعال بود . تنها راه باقی مونده برام مموری بود که رام رو ریختم روی مموری و فلش زدم و درست شد ! ( البته مرحله قبلش فیکس کردن بوت لودر بود که باید از طریق سیستم انجام میشد برای اون مدل بعد باید رام رو میزدم روی فلش و میدادم به خورد تبلت! :D )
اگر برای مورد خاص محمد آقا این روش مشکل زا نمیشه و صلاح میدونید میتونید پیشنهاد بدید ! @};-

رضا جان مشکل اینه که وارد منوی بوت و ریکاوری نمی شود. فکر کنم باید بدم با باکس فلش بشه.

Dan
2015/09/23, 11:25
محمد جان خودشون گفتند که با mobileuncle و flashify جواب نگرفتند. این دو تا نرم افزار به همون صورتی که شما میفرمایید با SD کارت کار میکنه.