PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره برای شبکه کردن HotSpot موبایل

Optimus Prime
2015/09/17, 18:42
با سلام

من به علت مشکلات مخابرات تو رانژه کردن فعلا علاف شدم.
نه خط جمع آوری میشه و نه رانژه.

به این دلیل میخوام گوشی Note 5 بگیرم و هم از اینترنت 4g استفاده کنم و هم از قابلیت Hot Spot اون.

منتها میخوام ببینم آیا راهی هست که من بتونم برد Hot Spot گوشی رو افزایش بدم ؟

مثلا با یه مودم یا روترم بریج کنم و از آنتن اون مودم یا روتر استفاده کنم ؟

ممنونم

Dan
2015/09/18, 10:31
اگر روتر شما این قابلیت رو داشته باشه که به عنوان Repeater عمل کنه میشه برد رو افزایش داد. برای بعضی از روتر هایی که از این قابلیت پشتیبانی نمی کنند هم میشه از firmware های کاستوم استفاده کرد اما این مورد بستگی به مدل روتر داره و همیشه توصیه نمیشه.

راه دیگه ای هم که دارید اینه که از مودم های سیم کارتی استفاده کنید. مدل های با کیفیت آنتن بهتری نسبت به گوشی ها دارند.

Reza Eshraghi
2015/09/18, 10:59
اگر روتر شما این قابلیت رو داشته باشه که به عنوان Repeater عمل کنه میشه برد رو افزایش داد. برای بعضی از روتر هایی که از این قابلیت پشتیبانی نمی کنند هم میشه از firmware های کاستوم استفاده کرد اما این مورد بستگی به مدل روتر داره و همیشه توصیه نمیشه.

راه دیگه ای هم که دارید اینه که از مودم های سیم کارتی استفاده کنید. مدل های با کیفیت آنتن بهتری نسبت به گوشی ها دارند.

در تکمیل پست میعاد جان عرض می کنم مودم های چند آنتنه که یکی از آنتن هاشون MIMO هستند اون آنتن به عنوان Repeater امواج عمل می کنه
مثلاً 8968 تی پی لینک یا 2750 دی لینک