PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی خرید پاور بانک برای iPhone 6

severusss
2015/09/16, 12:50
با سلام چند ماهی میشه ک گوشی ایفون 6 خریدم و با شروع دانشگاه مدت زیادی رو بیرون خونه خواهم بود.استفادم از گوشی هم خیلی زیاده و خصوصا ک با اینترنت سیم کارت مدام وب گردی و بازی میکنم و مشکل شارژ خواهم داشت.حالا ی پاور بانک میخوام بخرم و چندتایی مدل دیدم ولی میخوام ببینم چ پاور بانکی با گوشی من سازگاری بهتری داره..خصوصا ک شنیدم یسری از مدلا کابل لایتنینگ رو خودشون جدا دارند و مخصوص آیفونن...چنتا ویژگی هم برام مهمه یکی قطع خودکار بعد از شارژ کامله..طرفیتش حدودا10000باشه ترجیحا...حتما از برند معتبر با ضمانت و نمایندگی تو ایران باشه،نه برندای بی نام و نشون با قیمتای ارزوون..وزن و اندازش هم نسبتا مهمه برام... و مهم تر از همه سازگاری بالا با آیفون ک نخواد بعد 2-3 سال باطری گوشیو داغون کنه،آمپرش ب آمپر آیفون بخوره..راستی یسری دلا هم هستن ک با توجه ب باطری گوشی آمپر رو تنظیم میکنن اگ معرفی کنید بهم ممنون میشم...منون میشم از دوستانی ک خودشون دارن راهنمایی کنن ..

Dan
2015/09/18, 10:26
من Adata PV110 10400mAh رو پیشنهاد میکنم. به نسبت سایر برند ها قیمت و کیفیت مناسبی داره. از خروجی 1 آمپری این مدل میتونید استفاده کنید که دقیقا با گوشی شما هماهنگ هستش.