PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید گوشی

SA SYS
2015/09/13, 14:48
سلام دوستان
گوشی فعلیم عمرش رو داد به شما :دی

الان میخوام یک گوشی خوب بگیرم حدود بودجه هم 1.300 هستش
بین S5 سری F و A7 سری F موندم کدوم رو انتخاب کنم ؟!
شنیدم که S5 ها Refurbished هستن الان یعنی بی خیالش بشم ؟!
A8 چقدر اختلاف قیمت داره با A7 ؟! قیمت دقیق هر کدوم رو لطف میکنین؟!
یکی از اقوام تهران هست بگم بره کدوم موبایلیِ بازار موبایل بخره که ارزون تر و مطمئن تر باشه بعد برام بفرسته؟!
ممنون

Mohammad Ali X
2015/09/14, 02:05
دوست من با این بودجه انتخاب های بهتری دارید. بستگی به کاربرد شما دارد اما بنده گوشی هایی را که تقریبا در این محدوده قیمتی قرار می گیرند و ارزش خرید بالایی دارند را به ترتیب معرفی می کنم:
1- LG G3
2- SONY Z3
3- HUAWEI P8
هر سه ارزش خرید بسیار بالایی دارند . و از گوشی هایی که خودتون نام بردید یه سر و گردن بالاتر هستند. قیمت A8 یک میلیون و پانصد هزار تومان و قیمت A7 یک میلیون و صد هزار تومان است.
بهترین بازار ها برای خرید تلفن همراه در تهران که هم مطمئن هستند و هم گوشی ها را با قیمت مناسبی میفروشند به شرح زیر است :
1- بازار موبایل چارسو واقع در خیابان جمهوری جنب پل حافظ
2- بازار موبایل ایران پایین تر از پل حافظ
اصلا از بازار موبایل علاالدین خرید نفرمایید.
برای پیدا کردن آدرس دقیق هر کدام اسم آن ها را در گوگل جستجو کنید .

Dan
2015/09/14, 08:40
سلام دوستان
گوشی فعلیم عمرش رو داد به شما :دی

الان میخوام یک گوشی خوب بگیرم حدود بودجه هم 1.300 هستش
بین S5 سری F و A7 سری F موندم کدوم رو انتخاب کنم ؟!
شنیدم که S5 ها Refurbished هستن الان یعنی بی خیالش بشم ؟!
A8 چقدر اختلاف قیمت داره با A7 ؟! قیمت دقیق هر کدوم رو لطف میکنین؟!
یکی از اقوام تهران هست بگم بره کدوم موبایلیِ بازار موبایل بخره که ارزون تر و مطمئن تر باشه بعد برام بفرسته؟!
ممنون
به غیر از بدنه و کیفیت ساخت تقریبا در اکثر موارد برتری با S5 هستش.
بله S5 های Refurbished تعدادشون زیاد شده و ممکنه دچار مشکل بشید. تنها راه این مشکل این هستش که از فروشگاه های معتبر خرید کنید. البته برای مدل های H این مشکل وجود نداره چون میتونید گوشی رو بصورت پلمپ خریداری کنید.
اختلاف قیمت A8 با A7F حدود 300 هزار تومان هست. خرید A8 اصلا به صرفه نیست و با اون بودجه گزینه های خیلی بهتری وجود داره.