PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید نمایشگر برای PS4 {مشاوره}

PRINCE.OF.PERSIA
2015/09/12, 13:14
سلام به همه;)

من اصلا" با پست شماره 4 همین تاپیک نگاهم در باره نمایشگری که میخوام بخرم عوض شد و رسیدم به یه سوال اساسی تر!!
مانیتور یا tv ؟
:-/

در واقع این مقاله رو خوندم که نگاهم تغییر کرد ،

مانیتور یا تلویزیون؟کدام برای بازی مناسب است؟ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

با توجه موارد زیر لطفا" من رو راهنمایی کنید خواهشا":-s

من کاربردم فقط و فقط گیمه و اهل بازی های آنلاین تفنگی اول شخص مثل کال آف دیوتی به صورت خیلی حرفه ای نــیستم( چون این کاربرای خیلی حرفه ای و خوره کانتر و کال آف وجو دارن که دنبال input lag خیلی پایینن تا بتونن همه رو head shot کنن ، من خودم بیشتر از بازی کردن لذت میبرم و کمتر اهل کل انداختن و رقابت های حرفه ای هستم) ولی tv هم تاخیر بیشتر ا از 15-16 میلی ثانیه نباید نباشه چون دیگه واقعا" زیاد میشه
حتما full HD میخوام و بودجم حدود 1 میلیون هست که میشه تقریبا" یه tv بین 29 تا 32 اینچ یا یه مانیتور 23-24 اینچ ، یعنی 7-8 اینچ تفاوت سایز:-?
کیفیت تصاویر واسم خیلی مهمه ، اصلا" هر کسی ک ps4 میخره دلش میخواد بهترین جلوه های گرافیکی رو با بهترین کیفیت ببینه و از این جهت مانیتور ها که تراکم پیکسلی بالا تری دارن بهتر هستن( ppi ) :-?
امکانتای مثل اسمارت و بلند گو های خوب هم بدرد من نمیخورن چون من واسه گیم میخوام و باید هدفون بذارم ، ولی tv مورد نظر حتما" باید gaming mode رو داشته باشه تا یه مقدار بهتر بشه
در مورد refresh rate یا response time هم که گویا مانیتور ها و tv ها زیاد تفوت ندارن ولی بنظر من دست کم 120hz باشه بهتره

حالا بنظر شما من چه کنم؟
مانیتور بگیرم یا tv ؟
:161:

aryaiee
2015/09/12, 13:31
دوست من،
اولا که تاپیک در محل نامناسب بود که منتقل میگردد.
برای خرید حتما مدل های با گارانتی رو پینشهاد میکنم.تلویزیون های سامسونگ در این ابعاد به نسبت مدل های دیگر از INPUT LAG کمتری برخوردار هستند.بنده برای کنسول و مانیتورینگ مدل 32F5590 رو خریداری کردم.در حال حاضر مدل های 32 اینچ زیادی در بازار نداریم.اگر شانس بیارید همین مدل رو پیدا میکنید.دقت FHD هم دارد و اسمارت هم هستش.با این بودجه مانیتور هم بگیرید بد نیست.مانیتورهای 27 اینچ مثلا.مثل مدل های D595 چون نرخ به روز رسانی بالایی دارند و زمان پاسخ دهی پیکسل های آنان کمتر هستش،مورد بدی نیستند.

PRINCE.OF.PERSIA
2015/09/12, 15:54
دوست من،
اولا که تاپیک در محل نامناسب بود که منتقل میگردد.
برای خرید حتما مدل های با گارانتی رو پینشهاد میکنم.تلویزیون های سامسونگ در این ابعاد به نسبت مدل های دیگر از INPUT LAG کمتری برخوردار هستند.بنده برای کنسول و مانیتورینگ مدل 32F5590 رو خریداری کردم.در حال حاضر مدل های 32 اینچ زیادی در بازار نداریم.اگر شانس بیارید همین مدل رو پیدا میکنید.دقت FHD هم دارد و اسمارت هم هستش.با این بودجه مانیتور هم بگیرید بد نیست.مانیتورهای 27 اینچ مثلا.مثل مدل های D595 چون نرخ به روز رسانی بالایی دارند و زمان پاسخ دهی پیکسل های آنان کمتر هستش،مورد بدی نیستند.

بابت انتقال ممنونم ، من توی این انجمن یه مقدار تازه واردم:-s

مانیتور و LED ها اصولا" چه فرقی باهم دارن؟
سرچ کردم چیزی پیدا نشد

سایت معتبر و جامع چی سراغ دارید ک برم واسه نمایشگر های مختلف مخصات دقیقشون مثل رفرش ریت و اینپوت لگ رو نگاه کنم؟؟:-/
الان RTINGS هست ولی جامع نیست و فقط چند نوع نمایشگر رو داره

aryaiee
2015/09/12, 16:44
بابت انتقال ممنونم ، من توی این انجمن یه مقدار تازه واردم:-s

مانیتور و LED ها اصولا" چه فرقی باهم دارن؟
سرچ کردم چیزی پیدا نشد

سایت معتبر و جامع چی سراغ دارید ک برم واسه نمایشگر های مختلف مخصات دقیقشون مثل رفرش ریت و اینپوت لگ رو نگاه کنم؟؟:-/
الان RTINGS هست ولی جامع نیست و فقط چند نوع نمایشگر رو داره

مانیتور یا تلویزیون؟کدام برای بازی مناسب است؟ (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

PRINCE.OF.PERSIA
2015/09/13, 17:31

سلام به همه;)

من اصلا" با پست شماره 4 همین تاپیک نگاهم در باره نمایشگری که میخوام بخرم عوض شد و رسیدم به یه سوال اساسی تر!!
مانیتور یا tv ؟
:-/

در واقع این مقاله رو خوندم که نگاهم تغییر کرد ،

با توجه موارد زیر لطفا" من رو راهنمایی کنید خواهشا":-s

من کاربردم فقط و فقط گیمه و اهل بازی های آنلاین تفنگی اول شخص مثل کال آف دیوتی به صورت خیلی حرفه ای نــیستم( چون این کاربرای خیلی حرفه ای و خوره کانتر و کال آف وجو دارن که دنبال input lag خیلی پایینن تا بتونن همه رو head shot کنن ، من خودم بیشتر از بازی کردن لذت میبرم و کمتر اهل کل انداختن و رقابت های حرفه ای هستم) ولی tv هم تاخیر بیشتر ا از 15-16 میلی ثانیه نباید نباشه چون دیگه واقعا" زیاد میشه
حتما full HD میخوام و بودجم حدود 1 میلیون هست که میشه تقریبا" یه tv بین 29 تا 32 اینچ یا یه مانیتور 23-24 اینچ ، یعنی 7-8 اینچ تفاوت سایز:-?
کیفیت تصاویر واسم خیلی مهمه ، اصلا" هر کسی ک ps4 میخره دلش میخواد بهترین جلوه های گرافیکی رو با بهترین کیفیت ببینه و از این جهت مانیتور ها که تراکم پیکسلی بالا تری دارن بهتر هستن( ppi ) :-?
امکانتای مثل اسمارت و بلند گو های خوب هم بدرد من نمیخورن چون من واسه گیم میخوام و باید هدفون بذارم ، ولی tv مورد نظر حتما" باید gaming mode رو داشته باشه تا یه مقدار بهتر بشه
در مورد refresh rate یا response time هم که گویا مانیتور ها و tv ها زیاد تفوت ندارن ولی بنظر من دست کم 120hz باشه بهتره

حالا بنظر شما من چه کنم؟
مانیتور بگیرم یا tv ؟
:161:
پست اول تغییر کرد
نظر شما الان چیه؟؟مانیتور یا تی وی؟

PRINCE.OF.PERSIA
2015/09/13, 17:35
ببخشید ، اشتباه شد
پست اخیر رو دوبار فرستادم:(

aryaiee
2015/09/13, 18:04
ببخشید ، اشتباه شد
پست اخیر رو دوبار فرستادم:(
من برای کنسول نمایشگر بزرگ رو ترجیح میدم و به نظرم یک LED 32 اینچ بهتر باشد.شما با این بودجه نمیتونید مانیتور بالای 24 اینچ بگیرید که امکانات بالا داشته باشد.مگر تنها مدل های D595 و D395.با این بودجه همون تلویزیون به نظرم بهتره.اگر هم میتونید افزایش بدید و میخواهید خیلی حرفه ایی و تخصصی بازی کنید،حداقل یک مانیتور 27 اینچ با رزولوشن 1920*1080 میخواهید.

PRINCE.OF.PERSIA
2015/09/17, 12:03
من برای کنسول نمایشگر بزرگ رو ترجیح میدم و به نظرم یک LED 32 اینچ بهتر باشد.شما با این بودجه نمیتونید مانیتور بالای 24 اینچ بگیرید که امکانات بالا داشته باشد.مگر تنها مدل های D595 و D395.با این بودجه همون تلویزیون به نظرم بهتره.اگر هم میتونید افزایش بدید و میخواهید خیلی حرفه ایی و تخصصی بازی کنید،حداقل یک مانیتور 27 اینچ با رزولوشن 1920*1080 میخواهید.

ممنوم از راهنماییتون
یه سوال داشتم:

مانیتور مدل ASUS VS24AH WUXGA IPS هست با مخصات زیر:
اندازه صفحه نمایش : 24 اینچ
نوع پنل : IPS
رزولوشن : 1200×1920
شدت روشنایی : 300 کاندلا
زمان پاسخ گویی : 5 میلی ثانیه
قیمت : 1.040.000 تومن

یه مانیتور هم هست ASUS VX238H LED Monitor (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)که فقط 1 اینچ کوچم تر از قبلی هست ولی قیمتش حدود300 تومن ارزون تره
کنتراستشون هم یکیه!
رزولوشن هم دومی 1920در1080 هست که همین واسه من کافیه و اون 1920در1200 بیشتر از مقدار مورد نیاز من هست

میشه نظرتون رو بفرمایید که دومی چرا اینقدر قیمتش مناسب تره؟

============================
ویرایش : مشخصات دقیق مدل های D395 و D595 رو لطف میکنید خواهشا"؟
برند سامسونگ هستند؟

:) MER30

aryaiee
2015/09/17, 12:43
دوست عزیز این تاپیک رو مطالعه کنید.من مدل های معرفی شده در این تاپیک رو تائید و پیشنهاد میکنم.

معرفی مانیتور های SAMSUNG D595 ,D395 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)