PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نحوه ی مدیریت انجمن را چگونه ارزیابی می کنید؟

ARMIN
2015/09/11, 15:59
با سلام خدمت کاربران عزیز انجمن

دوستان تقریبا" یک سال و دو ماه از زمان تصدی من به عنوان "مدیر کل" در انجمن سخت افزار می گذرد. در تمام این مدت، با تمام ضعف ها و کاستی ها تلاش من این بوده تا با مشارکت همه ی کاربران و مدیران، به بهترین شکل انجمن را اداره و هدایت کنم.

من و مجموعه ی مدیران انجمن تلاش خود را انجام دادیم تا در حد توان هم رضایت کاربران را جلب کنیم و هم به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ گو باشیم.

اینکه چقدر در تلاشی که داشتیم موفق بودیم یا نه، را صرفا" شما کاربران گرامی می توانید قضاوت کنید و من دوست دارم نظر شما را، چه مثبت و چه منفی در مورد نحوه ی مدیریت و اداره ی انجمن بدانم.

میتوانید در این تاپیک عملکرد یک ساله ی من در مدیریت کلی انجمن را قضاوت و مورد بحث قرار بدید.

امیدوارم با کمک شما انجمن بیش از پیش موفق تر ظاهر شود.

با تشکر.

ALEX_HOT
2015/09/11, 20:11
رزرو :)>-
تاپیک 88 بازدید داشته بدون پست
خوب دوستان نظراتتون رو بگید ای بابا

ARMIN
2015/09/11, 20:22
رزرو :)>-
تاپیک 88 بازدید داشته بدون پست
خوب دوستان نظراتتون رو بگید ای بابا

دوستان لطفا" شجاعت داشته باشید و نظرتون رو صادقانه بفرمایید،

بابت آرای منفی، من نه کسی رو اخراج میکنم، ونه گلایه ای مطرح خواهد شد و نه علیه کسی اقدامی خواهم کرد.

VSH-Katana
2015/09/11, 20:57
آرمین جان
بنده این مدتی که جزو کادر مدیریتی شما بودم با توجه به مسائلی که بوده و پیشامد های مختلف عملکرد شما رو به عنوان مدیر کل انجمن رو بهترین ممکن میدونم درسته هیچ کس کامل نیست و هیچ کس بی نقص نیست اما میدونم همیشه بهترین تلاشت رو برای اعتدال و نظم تو انجمن انجام دادی و خواهی داد . پس من به شما عالی دادم . عالی ای که من گفتم شاید به عنوان بی نقص بودن نباشه اما به عنوان بهترین تلاش و بهترین نحوه هست امیدوارم همیشه باشی و از ناملایمات و بیمعرفتی ها خسته نشی و
همیشه با انجمن بمونی @};-

Yaser_Aramesh
2015/09/11, 21:06
وحید دقیقا حرفای دل من رو زد.پس دیگه من هیچی نمیگم.وحید جان ممنون :D

Mohammad Ali X
2015/09/11, 21:33
درود بر آرمین عزیز.
اول تشکر می کنم بابت نظر خواهی از کاربران انجمن.
بنده تقریبا یک سالی می شه که در انجمن عوض هستم و به خوبی شاهد زحمت ها و فعالیت بسیار خوب شما در این انجمن بوده ام واقعا جای تقدیر دارد. یکبار نشده که از شما لحن عصبانی و خسته ببینم همیشه با حوصله و صبر زیاد پاسخ کاربران را داده اید و به خوبی آن ها را راهنمایی کرده اید.
اما یه سری پیشنهادات دارم که بد نیست در اینجا مطرح کنم اول از همه در مورد بر گزاری مسابقات مختلف است ٬ بهتر است تعداد این مسابقات بیشتر شود البته نه در سایت بلکه در انجمن به اینصورت که در سایت اعلام شود که کاربران برای شرکت در مسابقه باید در انجمن ثبت نام کنند و در انجمن مسابقه برگزار خواهد شد. درسته میدونم هزینه دارد اما لازم نیست حتما جایزه مسابقه کارت گرافیک ٬ مادربورد یا اس اس دی باشد فلش مموری ٬ هارددیسک اکسترنال یا حتی یه موس و کیبورد ساده هم می توان به عنوان جایزه شخص یا اشخاص برنده تعیین کرد اما از نظر بنده اشتباه برداشت نشه ٬ انصافا مسابقات خوب با جوایز نفیسی در سایت برگزار می شود منظور من این است که تعداد بیشتری از این مسابقات در انجمن سخت افزار بر گزار شود.
نظر دومم در مورد کاربران بن شده است ٬ بهتر است مدت زمان محرومیت را مدتی کاهش دهیم البته نه مورد هر کاربری ( مثل کاربرانی که ناسزا می گویند یا مولتی یوزر هستند) در انجمن های دیگر مدت زمان های محرومیت به صورت بازه یک هفته ٬ یک ماه ٬ شش ماه و یک سال هم وجود دارد تا اینکه کاربر را درجا بن دائم کنیم ٬ خودم بارها در این انجمن شاهد بودم کاربرانی که در یک مورد مشخص با مدیریت بخش مورد نظر بحث کرده اند یا نظرش با نظر مدیر در یک سو نبوده بعد از مدتی محروم شده اند ( یه نمونه اگر حضور ذهن داشته باشید که ظاهرا شما پست های تاپیک آن را حذف کرده اید بحث در مورد قدرت Xbox one در برابر pc بود که دیدیم آخرش چه شد) ٬ من نمیگم اشخاصی را که توهین و ناسزا می گویند را در انجمن نگه داریم اما صرفا کاربران را به دلیل اینکه نظرش مخالف پیشنهاد مدیریت است ( در بحث مشاوره) محروم یا بن نکنیم. نظر مدیران وحی منزل نیست و بهتر است کاربران دیگر هم به همان اندازه که مدیران در بحث مشاوره و پاسخ گویی شرکت و فعالیت دارند شرکت داشته باشند.
در آخر تشکر بسیار فراوان دارم از شما و تیم مدیریتی خوبتان که این انجمن را به یکی از تخصصی ترین انجمن های سخت افزار در داخل کشور تبدیل کرده اید.
امیدوارم از نظرات بنده دلخور نشده باشید ٬ پیشاپیش پوزش بنده را بپذیرید.

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

Oneshot Milad
2015/09/11, 21:40
سلام
کم و کاستی از ارمین جان ندیدم .. و دیدم ک با وجود کار زیاد تمام تلاششون رو کردن تا انجمن به نحو احسن مدیریت بشه
من فقط
ی نقد به خود انجمن دارم .. به طرح و قالب انجمن ..

اگه انجمن های دیگه رو نگاه کنین از این حالت کلاسیک به حالت واکنشگرا پیشروی کردن ..
و امیدوارم ک ما ازین مقوله عقب نمونیم ..

درضمن ی نکته دیگه اینکه

احساس میکنم .. کاربرها کم شدن نسبت به روز های اولی ک عضو انجمن شدم ..

ARMIN
2015/09/11, 22:20
درود بر آرمین عزیز.
اول تشکر می کنم بابت نظر خواهی از کاربران انجمن.
بنده تقریبا یک سالی می شه که در انجمن عوض هستم و به خوبی شاهد زحمت ها و فعالیت بسیار خوب شما در این انجمن بوده ام واقعا جای تقدیر دارد. یکبار نشده که از شما لحن عصبانی و خسته ببینم همیشه با حوصله و صبر زیاد پاسخ کاربران را داده اید و به خوبی آن ها را راهنمایی کرده اید.
اما یه سری پیشنهادات دارم که بد نیست در اینجا مطرح کنم اول از همه در مورد بر گزاری مسابقات مختلف است ٬ بهتر است تعداد این مسابقات بیشتر شود البته نه در سایت بلکه در انجمن به اینصورت که در سایت اعلام شود که کاربران برای شرکت در مسابقه باید در انجمن ثبت نام کنند و در انجمن مسابقه برگزار خواهد شد. درسته میدونم هزینه دارد اما لازم نیست حتما جایزه مسابقه کارت گرافیک ٬ مادربورد یا اس اس دی باشد فلش مموری ٬ هارددیسک اکسترنال یا حتی یه موس و کیبورد ساده هم می توان به عنوان جایزه شخص یا اشخاص برنده تعیین کرد اما از نظر بنده اشتباه برداشت نشه ٬ انصافا مسابقات خوب با جوایز نفیسی در سایت برگزار می شود منظور من این است که تعداد بیشتری از این مسابقات در انجمن سخت افزار بر گزار شود.

ممنون محمد علی جان

در مورد مسابقات داخل انجمنی انتقاد شما وارد است. اما خوب تجربیات جالبی در گذشته در زمینه ی مسابقات داخل انجمنی نداشتیم، ولیکن قول میدم به زودی مسابقه ای را ترتیب بدهیم.

نظر دومم در مورد کاربران بن شده است٬ بهتر است مدت زمان محرومیت را مدتی کاهش دهیم البته نه مورد هر کاربری ( مثل کاربرانی که ناسزا می گویند یا مولتی یوزر هستند) در انجمن های دیگر مدت زمان های محرومیت به صورت بازه یک هفته ٬ یک ماه ٬ شش ماه و یک سال هم وجود دارد تا اینکه کاربر را درجا بن دائم کنیم ٬

در مورد بن شدن، حتما" بازه های زمانی اگر مقدور باشد در نظر گرفته خواهد شد. ولی بازهم سعی میکنم حتی المکان مدت زمان محدودیت رو اگر در نظر گرفته بشه کمتر کنیم.

خودم بارها در این انجمن شاهد بودم کاربرانی که در یک مورد مشخص با مدیریت بخش مورد نظر بحث کرده اند یا نظرش با نظر مدیر در یک سو نبوده بعد از مدتی محروم شده اند ( یه نمونه اگر حضور ذهن داشته باشید که ظاهرا شما پست های تاپیک آن را حذف کرده اید بحث در مورد قدرت Xbox one در برابر pc بود که دیدیم آخرش چه شد)

اون کاربر در پیغام خصوصی به مدیر انجمن صوت و تصویر فحش بدی داد و دلیل اخراجش هم همون توهین بود، و نه بحث قدرت Xbox و PC. منتها ما گاهی اوقات دلیلش رو اعلان علنی نمیکنیم. گزارش فحاشی ایشون در انجمن موجود است اگر لازم بشه علنی خواهد شد.

من نمیگم اشخاصی را که توهین و ناسزا می گویند را در انجمن نگه داریم اما صرفا کاربران را به دلیل اینکه نظرش مخالف پیشنهاد مدیریت است ( در بحث مشاوره) محروم یا بن نکنیم.

من به شما اطمینان میدم در طول زمان مدیریتم تا به حال کاربری که صرفا" نظرش با نظر مدیر من مخالف بوده، اخراج نشده. یا حداقل دلیل اخراجش این نبوده.

نظر مدیران وحی منزل نیست و بهتر است کاربران دیگر هم به همان اندازه که مدیران در بحث مشاوره و پاسخ گویی شرکت و فعالیت دارند شرکت داشته باشند.
در آخر تشکر بسیار فراوان دارم از شما و تیم مدیریتی خوبتان که این انجمن را به یکی از تخصصی ترین انجمن های سخت افزار در داخل کشور تبدیل کرده اید.
امیدوارم از نظرات بنده دلخور نشده باشید ٬ پیشاپیش پوزش بنده را بپذیرید.
Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

ممنون از اینکه صادقانه حرفهای دلت رو زدی

امیدوارم هر کجا هستی موفق باشی.

invoker
2015/09/11, 22:30
سلام

نظره بنده شاید به 2 سطر هم نرسه ولی واقعا واسم ارزشمند بوده و واسه همه چنین خواهد بود ...

ادم و میشه خیلی راحت قضاوت کرد ولی هیچ وقت برتری هیچ چیزی بالاتر از اخلاق نبوده و نخواهد بود / چیزی که حتی تو قران هم تاکیید شده و شعور و شخصیت و انسانیت و میشه راحت توش درک کرد و فهمید و سر شاخه همه این چیزاست !

افتخار میکنم که مدیر این انجمن فرد خوش اخلاق و صبوری هستن ...

Hessam
2015/09/11, 23:04
- قطعاً طی 2 سال گذشته مدیریت انجمن بهتر شده...
- آمار اخراجی ها کاهش پیدا کرده.
- کاربران، بسیار بیشتر به قوانین احترام میذارن. به نوعی به زبان خودمون، حساب کار دستشون آمده! ;)
- اگر بگیم بهترین و عالی ترین مدیریت، شاید کمی اغراق کرده باشیم! اما واژه خوب یا خیلی خوب شاید برازنده تر باشه.

نظم و رعایت قوانین در این انجمن، کاملاً متفاوت و بهتر از سایر انجمن های مشابه هست و این مورد در سالیان گذشته همواره حداقل برای بنده اثبات شده...
اوایل تاسیس انجمن قطعاً به این شکل نبوده و پیشرفت بسیار زیادی حاصل شده از تیم مدیریتی که در ادوار گذشته همواره حضور داشتن و یا بعضاً جای خودشون رو به مدیران با انگیزه ی بیشتری دادن و این باعث شده که ثبات مدیریتی برای یک انجمن حفظ بشه و شاهد پسرفت یا افول نباشیم... دقیقاً مثل یک تیم فوتبالی که پوست می اندازه و بازیکنان جدید و جوان با انگیزه ی بسیار خوب به تیم اضافه می کنه. ;)

mohsen70
2015/09/11, 23:37
مدیریت و روش مدیریت درسته و این در عمل ثابت شده

اما فقط ای کاش مدیریت محترم روی تاپیک های متفرقه ای که جنبه سرگرمی دارند (زیاد متفرقه نه) درباره همین تکنولوژی و اینا سخت گیری زیادی نمیداشتند

Editor In chief
2015/09/11, 23:42
سلام به همه

خودم من از مدیریت آرمین در این مدت راضی هستم و به نظرم انجمن رشد خوبی هم داشته است. در کل نمره خوبی را به مدیریت فروم می دهم. اما در کل این مورد را فراموش نکنید که مدیریت فروم با همدلی و همفکری شما عزیزان و حمایت درست کارایی بهتری خواهد داشت.

ممنونم از همه شما خوبان

sima_f
2015/09/11, 23:57
من هم با اجازه میخوام نظرم رو عرض کنم :
دو سال پیش که عضو این انجمن شدم میخواستم برای کار معماری سیستم جدید ببندم ...خیلی گیج و گم بودم و از هیچ چیز اطلاعی نداشتم.ولی اقای آرمین درحالی که اون موقع مدیر نبودن. برخلاف بعضی از کاربرها که منو مسخره میکردن ایشون سوال های ابتدایی منو جواب میدادن و میدونستن که از سخت افزار چیز زیادی نمیدونم.......حالا هم که مدیر شدن با وجود مشغله کاری هرموقع که مشکل کامپیوتری برام به وجود اومد راهنمایی کردن.به شخصه جز خوبی ازشون ندیدم

من هم موافق بازه زمانی برای بن شدن هستم فکر میکنم در بعضی مواقع کمی طولانی میشه

در نهایت از همه ی کاربران و مدیران سایت ممنونم که همیشه رفتار متشخص و با احترام با بنده داشتن(جز دو نفر/:) .از همه ممنونم که پاسخ تازه واردهایی مانند بنده را با صبوری و خوش رویی و بدون عصبانیت دادن و از اقای پناهی خیلی ممنونم که چنین محیط خوب و علمی رو برای ما فراهم نمودن.

Viper95
2015/09/12, 01:31
برای آقا آرمین عزیز و آقای پناهی گرامی احترام خاصی قائلم .

اما شجاعانه به عنوان یک کاربر نسبتا پر حاشیه :D میگم مدیریت انجمن متوسط رو به پایین است ! دلیلش رو هم موشکافی میکنم براتون . این مسئله به این معنا نیست که مدیرت اشکال داره , مدیریت خیلی خوبه ولی پلن و طرح ها و کار هایی که در انجمن انجام میشه مناسب نیست .

انجمن به یک برنامه ریز و مغز متفکر حرفه ای نیاز داره .

من 2 سال پیش که عضو شدم در انجمن انجمن خیلی فعالتر بود . شاید تعداد بازدید انجمن کم نشده باشه اما از شور و نشاط و فعالیت انجمن کاسته شده .

خب این یعنی امتیاز ضعیف ! با اینکه قوانین به خوبی اجرا میشود و انجمن تیم مناسبی دارد اما عملا سرعت پیشرفت انجمن ناچیز است .

خود بنده قبلا مدیریت کل 2 تا انجمن گیم رو داشتم که نتایج حاصله هم موفقیت آمیز بوده .

تعدادی پیشنهاد هم برای انجمن دارم تا امتیاز به عالی تغییر پیدا کنه .

1- تلاش بیشتر برای جذب کاربران و بازدید کنندگان سایت اصلی به انجمن .

2- تشویق بیشتر کاربران عضو انجمن برای فعالیت بیشتر و مفید تر در انجمن .

3- تعویض قالب انجمن و استفاده از یک قالب مدرن دارای طراحی شناور یا متریال .

4- افزایش سرعت لود انجمن .

5- برگذاری مسابقات در انجمن و اهدا جوایز به کاربران فعال ماه و یا طرح های مشابه .

:D و در نهایت فکر میکنم اگر قرار باشه کسی این ایده ها رو اجرایی کنه و مدیریت کنه انجمن رو آرمین عزیز باز هم بهترین گزینست .

ARMIN
2015/09/12, 01:43
برای آقا آرمین عزیز و آقای پناهی گرامی احترام خاصی قائلم .

اما شجاعانه به عنوان یک کاربر نسبتا پر حاشیه :D میگم مدیریت انجمن متوسط رو به پایین است ! دلیلش رو هم موشکافی میکنم براتون . این مسئله به این معنا نیست که مدیرت اشکال داره , مدیریت خیلی خوبه ولی پلن و طرح ها و کار هایی که در انجمن انجام میشه مناسب نیست .

انجمن به یک برنامه ریز و مغز متفکر حرفه ای نیاز داره .

من 2 سال پیش که عضو شدم در انجمن انجمن خیلی فعالتر بود . شاید تعداد بازدید انجمن کم نشده باشه اما از شور و نشاط و فعالیت انجمن کاسته شده .

خب این یعنی امتیاز ضعیف ! با اینکه قوانین به خوبی اجرا میشود و انجمن تیم مناسبی دارد اما عملا سرعت پیشرفت انجمن ناچیز است .

خود بنده قبلا مدیریت کل 2 تا انجمن گیم رو داشتم که نتایج حاصله هم موفقیت آمیز بوده .

تعدادی پیشنهاد هم برای انجمن دارم تا امتیاز به عالی تغییر پیدا کنه .

1- تلاش بیشتر برای جذب کاربران و بازدید کنندگان سایت اصلی به انجمن .

2- تشویق بیشتر کاربران عضو انجمن برای فعالیت بیشتر و مفید تر در انجمن .

3- تعویض قالب انجمن و استفاده از یک قالب مدرن دارای طراحی شناور یا متریال .

4- افزایش سرعت لود انجمن .

5- برگذاری مسابقات در انجمن و اهدا جوایز به کاربران فعال ماه و یا طرح های مشابه .

:D و در نهایت فکر میکنم اگر قرار باشه کسی این ایده ها رو اجرایی کنه و مدیریت کنه انجمن رو آرمین عزیز باز هم بهترین گزینست .

والا بیشتر مواردی که فرمودین در ارتباط با خود فرومه، که می بایستی در پیشنهادات و انتقادات فروم سخت افزار (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. 8%AA-%D9%88-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D9%85-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1)مطرح بشه.

مورد چهارم، راستش سرعت لود انجمن به نظرم قابل قبوله، البته اینترنت همه ما مشکلاتی داره که گاهی گریبان گیر همه ی سایت ها میشه.

اما در ارتباط با موارد 1، 2، 3، و 5، هر چهار مورد Already در برنامه ی کاری مدیران انجمن قرار داره.

Lycas
2015/09/12, 02:22
با اجازه منم نظرم رو میگم ...

واقعا مدیریت بسیار خوب بوده ...
گاهی ی برخورد های تندی هست (البته ن از جانب شما آقا آرمین \:D/) ک ب نظرم باعث میشه کاربر از فروم رانده بشه ب نوعی ...
اما خب نمیشه ک کلا برخورد تند هم نباشه (:

و اینکه کاربرا سایت ترغیب ب عضویت در فروم بشن ک دست آقا پناهی رو میبوسه این مورد :>

یک نکته خیلی مهم قالب فرومه ..
ی قالب خوب سبک باعث (متریال خودمون دیگه ....... (((((((:::::::: ) جذب بیشتر کاربرا میشه قطعا ...

و تشکر از زحمات بی دریغ همه عزیزان ... به خصوص آقا آرمین عزیز ...
یکی از نکات خیلی خوب مدیریت ایشون این ک در پاسخ دادن ب کاربرا و حل مشکلاتشون سهم بزرگی داره ... این ک مدیر یک انجمن ب کاربرا اینقدر نزدیک باشه خیلی سازنده اس ...

invoker
2015/09/12, 07:55
با عرض ادب .

از انجای که فعالیت و مدیریت بخش پرسش و پاسخ وبسایت به دست بنده مدیریت میشود / همیشه سعی و تلاش خودم رو برای نظم و ارتقای دانش عزیزان " پیشنهاد دادم به فروم مراجع کنن ... ولی فقط به حرف زدن نیست و گاهی تنها کمی اراده میخواهد و این چیزیست که دست بنده و اقای پناهیی عزیز کوتاه هست ./.

از انجای که بنده سهم بزرگی در فعالیت و تشویق کاربران از وبسایت به فروم دارم / ارزشمند دونستم که بنده رو مقصر بودم اگه کم کاری بوده ! و هیچ موقع اقای پناهیی عزیز و یا ارمین جان نبوده ...

امیدوارم تو این مدت از فعالیت بنده " در بخش پرسش و پاسخ هیچ موقع کم کاری نکرده باشم .

موفق باشید عزیزان ...

VSH-Katana
2015/09/12, 09:51
با عرض ادب .

از انجای که فعالیت و مدیریت بخش پرسش و پاسخ وبسایت به دست بنده مدیریت میشود / همیشه سعی و تلاش خودم رو برای نظم و ارتقای دانش عزیزان " پیشنهاد دادم به فروم مراجع کنن ... ولی فقط به حرف زدن نیست و گاهی تنها کمی اراده میخواهد و این چیزیست که دست بنده و اقای پناهیی عزیز کوتاه هست ./.

از انجای که بنده سهم بزرگی در فعالیت و تشویق کاربران از وبسایت به فروم دارم / ارزشمند دونستم که بنده رو مقصر بودم اگه کم کاری بوده ! و هیچ موقع اقای پناهیی عزیز و یا ارمین جان نبوده ...

امیدوارم تو این مدت از فعالیت بنده " در بخش پرسش و پاسخ هیچ موقع کم کاری نکرده باشم .

موفق باشید عزیزان ...

دوستان لطفا در راستای موضوع تاپیک صحبت کنید

invoker
2015/09/12, 10:07
با اجازه منم نظرم رو میگم ...

واقعا مدیریت بسیار خوب بوده ...
گاهی ی برخورد های تندی هست (البته ن از جانب شما آقا آرمین \:D/) ک ب نظرم باعث میشه کاربر از فروم رانده بشه ب نوعی ...
اما خب نمیشه ک کلا برخورد تند هم نباشه (:

و اینکه کاربرا سایت ترغیب ب عضویت در فروم بشن ک دست آقا پناهی رو میبوسه این مورد :>

یک نکته خیلی مهم قالب فرومه ..
ی قالب خوب سبک باعث (متریال خودمون دیگه ....... (((((((:::::::: ) جذب بیشتر کاربرا میشه قطعا ...

و تشکر از زحمات بی دریغ همه عزیزان ... به خصوص آقا آرمین عزیز ...
یکی از نکات خیلی خوب مدیریت ایشون این ک در پاسخ دادن ب کاربرا و حل مشکلاتشون سهم بزرگی داره ... این ک مدیر یک انجمن ب کاربرا اینقدر نزدیک باشه خیلی سازنده اس ...

بنده در خصوص این موضوع پست دادم دوست عزیز

nariman seraj
2015/09/12, 15:38
آرمین جان
بنده این مدتی که جزو کادر مدیریتی شما بودم با توجه به مسائلی که بوده و پیشامد های مختلف عملکرد شما رو به عنوان مدیر کل انجمن رو بهترین ممکن میدونم درسته هیچ کس کامل نیست و هیچ کس بی نقص نیست اما میدونم همیشه بهترین تلاشت رو برای اعتدال و نظم تو انجمن انجام دادی و خواهی داد . پس من به شما عالی دادم . عالی ای که من گفتم شاید به عنوان بی نقص بودن نباشه اما به عنوان بهترین تلاش و بهترین نحوه هست امیدوارم همیشه باشی و از ناملایمات و بیمعرفتی ها خسته نشی و
همیشه با انجمن بمونی @};-
تمام. و دیگر هیچ.
آرمین جان کارت خیلی درسته

From Fringe Dev***on

Mostafa98
2015/09/12, 19:32
دوشواری نداره که.یکه یکه. :P
بهترین نباشه جزو بهترین هاست.

th e nd
2015/09/13, 07:36
من یکبار با آرمین برخورد داشتم شخصیتی بخوام بگم پسر گلیه، خیلی هم با معرفت!

در خصوص مدیریت هم باید بگم که تو این مدت، اداره فروم خوب بوده و من مشکلی ندیدم
اینکه این فروم نسبت به باقی فروم ها دارای مدیریت و نظم هست خیلی خوبه
از این نظر شخصا احساس خوبی بهم میده، رعایت قانون لذت بخش هست.

hamidreza12
2015/09/14, 10:40
سلام.
از نظر من مدیریت این انجمن به بهترین نحو انجام میشه.
من تا حالا بی نظمی یا ... ندیدم.
انجمن شما یکی از بهترین انجمن های فارسی زبان هست.
🌷

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk

S.T.A.L.K.E.R
2015/09/21, 09:21
بدون هیچ اغراقی بگم که «آرمین» یکی از بهترین ادمین های موجودیه که دیدم! چه در لیون به عنوان یک کاربر، چه در اینجا به عنوان ادمین و چه در موارد «شخصی» که به شخصه با ایشون در ارتباط بودم باید بگم با حوصله ترین و خوش اخلاق ترین بشریه که دیدم! :|

آقا خسته نباشییییییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی ییی، باید اعتراف کنم واقعاً خیلی با حوصله و صبوری زیاد به مشکلات کاربران و موارد مختلف رسیدگی میکنی. @};-

Flanker
2016/11/29, 00:44
با سلام خدمت کاربران عزیز انجمن

دوستان تقریبا" یک سال و دو ماه از زمان تصدی من به عنوان "مدیر کل" در انجمن سخت افزار می گذرد. در تمام این مدت، با تمام ضعف ها و کاستی ها تلاش من این بوده تا با مشارکت همه ی کاربران و مدیران، به بهترین شکل انجمن را اداره و هدایت کنم.

یه سال و دوماه؟؟فکر میکردم بیشتر باشه!!:دی!!

من و مجموعه ی مدیران انجمن تلاش خود را انجام دادیم تا در حد توان هم رضایت کاربران را جلب کنیم و هم به سوالات و مشکلات کاربران پاسخ گو باشیم.

اینکه چقدر در تلاشی که داشتیم موفق بودیم یا نه، را صرفا" شما کاربران گرامی می توانید قضاوت کنید و من دوست دارم نظر شما را، چه مثبت و چه منفی در مورد نحوه ی مدیریت و اداره ی انجمن بدانم.

میتوانید در این تاپیک عملکرد یک ساله ی من در مدیریت کلی انجمن را قضاوت و مورد بحث قرار بدید.

امیدوارم با کمک شما انجمن بیش از پیش موفق تر ظاهر شود.

با تشکر.
اول از همه در موردی صحبت کنم که کم وبیش ازش سرم میشه!!
آقا آرمین شما از لحاظ برخورد و اینا جزو بهترین افرادی هستید که من تو فضای مجازی باهشون آشنا شدم واقعا تو این زمینه میتونم شاید بگم بهتر از این نمیشه!!و راستی بابات تمام لطف و راهنماییاتون ممنونم واقعا تو این روزا که دیگه اکثر افراد حال و حوصله ندارن خیلی باحوصله جوابگو سوالا و سیریش شدنا هستید:دی!!از لحاظ سواد هم که یه پا استادید و واقعا همیشه از دانشتون بهره بردم و همونظور که گفتم همیشه راهنماییاتون صد در صد مفید بوده!!
تو این جنبه ها واقعا هیچی کم ندارید!!
حالا بریم سراغ مورد بعدی که بقریبا چیزی ازش سرم نمیشه!!
من با اینکه حدودا از سال 2009 در گیر فروم و اینا بودم ولی از مدیریت فروم و اینجور چیزا زیاد سرم نمیشه!!متاسفانه آقا آرمین دوره مدیریتی شما با بد موقعی کونتاکت خورده!!به دلایل مختلفی دیگه اقبال به فروما کم شده و نمیدونم که شما چیکار میتونستید بکنید که سطح فعالیت فروم رو بالا نگه دارید!!متاسفانه دیگه به نظر من که فقط روزی در حدود چند دیقه سر میزنم به فروم سطح فعالیت خیلی کم شده ولی همونطور که گفتم این بیشتر از دلایلی ناشی میشه که دست شما نیست!!
تو طول این مدت شما مدیریت یکپارچه و یکنواخت و منظم خوبی داشتید و با ریتم منظم و مشخص پیش رفتید!!
نمیدونم باز میگم من زیاد از اینجور چیزا سرم نمیشه ولی فکر کنم یکم تغییر و تلاش برای فعال کردن قسمتای متفرقه مثل قسمتای عمومی و بحث آزاد و بحثای مربوط به فیلم ،موسیقی،ورزش و ... بشه یکم سطح فعالیت رو افزایش داد!!
تو جنبه های مدیریتی نمیتونم به این راحتی قضاوت کنم با اینکه نمیتونم به گزینه ای به غیر عالی فکر کنم اما نمیتونم خود عالی رو هم بکار ببرم!!ولی باز هم برای همه تلاشاتون و کمکا و راهنماییا و لزفتون ازتون تشکر میکنم!!
ویرایش: باز هم سوتی گرانقدری از بنده :دی!!با عرض پوزش حواسم به تا تاریخ پست آقا آرمین نبود انگار یکم تاپیک زیر خاکیه!!واسه همینه که یک سال و دوماه به نظمر یکم کم میومد :دی!!آخرین پست مال سپتامبر 2015 ه چجوری تایپک اومده بالا:-?:-?

Only tiger
2016/11/29, 20:11
درود
بنده یکی دو سالی میشه اینجا هستم و خب زیاد تغییری ندیدم.منظورم چی هست کاربرانی بودن سوالتی داشتن و به خوبی و مدیران متخصص جواب دادن.ولی به نظر من حیف هست که با چنان اشخاص متخصصی در انجمن که به نظرم قبلا بیشتر فعلایت داشتن امار انجمن پایین هست و کمتر شده و میشه.
حالا چرا؟
اول که رو انجمن به نظرم مانور زیادی داده نمیشه مثلا از داخل سایت تبلیغ نمیشه البته خب یک مشکل از این بدتر هم هست
دوم مشکل چی هست اینکه سیستم ویبولتین با قالب های پیشفرض خیلی پیچیده هستن برای همین انجمن نسبت به سایت خیلی پیچیده هست اولین پیچیدگی همین ثبت نام هست تا برسیم به جاهای دیگه که راه حل هم داره میشه قالب اختصاصی براش طراحی کرد(از اینا که تازه هم اومدن خوب هستن اما باز هم پیچده هستن برای همین باید یک متخصص اینکار و بکنه مثلا روند ثبت نام بشه با پر کردن کمترین فیلد ثبت نام کرد) هم امکانات انجمن رو افزایش داد که میشه خیلی چیزا اضافه کرد هم روحه تازه به انجمن داد و هم کاربران بیشتر جذب میشن و یا میشه کلا سیستم رو عوض کرد که به نظرم امکان پذیر نیست ولی الان سیستم های بهتری هم اومدن.
به نظر من با حل همین مشکل ها انجمن امارش چندیدن برابر میشه خیلی بیشتر.
درسته راجب مدیریت صحبتی نکردم چون نمیشناسم واقعیت بنده فقط چند تا مشاوره گرفتم که به همین دلیل به نظرم بهترین متخصص ها برای مشاوره اینجان.اما به نظر من مدیران باید برای آینده این گزینه ها رو مد نظر بگیرن.
با تشکر
ویرایش:اوه مثل اینکه الان خوندم تایپیک قدیمی هست ببخشین ولی خب بازم به نظرم باید به انجمن رسیدگی بشه

Reza Eshraghi
2016/11/29, 21:22
ویرایش: باز هم سوتی گرانقدری از بنده :دی!!با عرض پوزش حواسم به تا تاریخ پست آقا آرمین نبود انگار یکم تاپیک زیر خاکیه!!واسه همینه که یک سال و دوماه به نظمر یکم کم میومد :دی!!آخرین پست مال سپتامبر 2015 ه چجوری تایپک اومده بالا:-?:-?

سلام
مسعود جان ثبت رای در تاپیک های دارای نظر سنجی باعث UP شدن کل تاپیک میشه حتی اگر پستی ارسال نشده باشه .

ARMIN
2016/11/29, 23:18
درود
بنده یکی دو سالی میشه اینجا هستم و خب زیاد تغییری ندیدم.منظورم چی هست کاربرانی بودن سوالتی داشتن و به خوبی و مدیران متخصص جواب دادن.ولی به نظر من حیف هست که با چنان اشخاص متخصصی در انجمن که به نظرم قبلا بیشتر فعلایت داشتن امار انجمن پایین هست و کمتر شده و میشه.
حالا چرا؟
اول که رو انجمن به نظرم مانور زیادی داده نمیشه مثلا از داخل سایت تبلیغ نمیشه البته خب یک مشکل از این بدتر هم هست
دوم مشکل چی هست اینکه سیستم ویبولتین با قالب های پیشفرض خیلی پیچیده هستن برای همین انجمن نسبت به سایت خیلی پیچیده هست اولین پیچیدگی همین ثبت نام هست تا برسیم به جاهای دیگه که راه حل هم داره میشه قالب اختصاصی براش طراحی کرد(از اینا که تازه هم اومدن خوب هستن اما باز هم پیچده هستن برای همین باید یک متخصص اینکار و بکنه مثلا روند ثبت نام بشه با پر کردن کمترین فیلد ثبت نام کرد) هم امکانات انجمن رو افزایش داد که میشه خیلی چیزا اضافه کرد هم روحه تازه به انجمن داد و هم کاربران بیشتر جذب میشن و یا میشه کلا سیستم رو عوض کرد که به نظرم امکان پذیر نیست ولی الان سیستم های بهتری هم اومدن.
به نظر من با حل همین مشکل ها انجمن امارش چندیدن برابر میشه خیلی بیشتر.
درسته راجب مدیریت صحبتی نکردم چون نمیشناسم واقعیت بنده فقط چند تا مشاوره گرفتم که به همین دلیل به نظرم بهترین متخصص ها برای مشاوره اینجان.اما به نظر من مدیران باید برای آینده این گزینه ها رو مد نظر بگیرن.
با تشکر
ویرایش:اوه مثل اینکه الان خوندم تایپیک قدیمی هست ببخشین ولی خب بازم به نظرم باید به انجمن رسیدگی بشه

یه سال و دوماه؟؟فکر میکردم بیشتر باشه!!:دی!!

اول از همه در موردی صحبت کنم که کم وبیش ازش سرم میشه!!
آقا آرمین شما از لحاظ برخورد و اینا جزو بهترین افرادی هستید که من تو فضای مجازی باهشون آشنا شدم واقعا تو این زمینه میتونم شاید بگم بهتر از این نمیشه!!و راستی بابات تمام لطف و راهنماییاتون ممنونم واقعا تو این روزا که دیگه اکثر افراد حال و حوصله ندارن خیلی باحوصله جوابگو سوالا و سیریش شدنا هستید:دی!!از لحاظ سواد هم که یه پا استادید و واقعا همیشه از دانشتون بهره بردم و همونظور که گفتم همیشه راهنماییاتون صد در صد مفید بوده!!
تو این جنبه ها واقعا هیچی کم ندارید!!
حالا بریم سراغ مورد بعدی که بقریبا چیزی ازش سرم نمیشه!!
من با اینکه حدودا از سال 2009 در گیر فروم و اینا بودم ولی از مدیریت فروم و اینجور چیزا زیاد سرم نمیشه!!متاسفانه آقا آرمین دوره مدیریتی شما با بد موقعی کونتاکت خورده!!به دلایل مختلفی دیگه اقبال به فروما کم شده و نمیدونم که شما چیکار میتونستید بکنید که سطح فعالیت فروم رو بالا نگه دارید!!متاسفانه دیگه به نظر من که فقط روزی در حدود چند دیقه سر میزنم به فروم سطح فعالیت خیلی کم شده ولی همونطور که گفتم این بیشتر از دلایلی ناشی میشه که دست شما نیست!!
تو طول این مدت شما مدیریت یکپارچه و یکنواخت و منظم خوبی داشتید و با ریتم منظم و مشخص پیش رفتید!!
نمیدونم باز میگم من زیاد از اینجور چیزا سرم نمیشه ولی فکر کنم یکم تغییر و تلاش برای فعال کردن قسمتای متفرقه مثل قسمتای عمومی و بحث آزاد و بحثای مربوط به فیلم ،موسیقی،ورزش و ... بشه یکم سطح فعالیت رو افزایش داد!!
تو جنبه های مدیریتی نمیتونم به این راحتی قضاوت کنم با اینکه نمیتونم به گزینه ای به غیر عالی فکر کنم اما نمیتونم خود عالی رو هم بکار ببرم!!ولی باز هم برای همه تلاشاتون و کمکا و راهنماییا و لزفتون ازتون تشکر میکنم!!

دوستان عزیزم

تقریبا" همه ی انتقادات شما وارد هست به من و انجمن. بدون استثنا به شخصه ظرف دو سال گذشته پیگیر تغییرات جدی بوده - و هستم. پر واضحه که نیاز کاربران امروزی از انجمن با چیزی که هستیم فاصله داره بنابراین من هم مثل شما میخواهم که تغییرات مناسبی در جهت خواسته های شما بوجود بیاد.

در دیگر انجمن ها عموما" مدیر کل انجمن صاحب مجموعه است و توانایی تغییرات "سریع" رو داره، اما در مجموعه سخت افزار، ما با یک سیستم بروکراتیک و طبقه بندی شده کار میکنیم و مدیر کل انجمن یک مدیر میان رده در کنار دیگر عوامل کار میکنه، و نمیتونه تغییرات سریع رو برای بخش خودش متصور باشه. مثل میزنم، یک تغییری که من دنبالش بودم، و از بخش فنی در خواست کردم تا اون بخش فنی کار رو انجام بده دو ماه طول کشیده.

از این جهت، سرعت پیشرفت انجمن لاکپشتیه. ولی این مشکل ماست، نه شما، بنابراین انتقاد شما به من و مجموعه وارده.

همچنان تلاش میکنم در جهت منافع انجمن و پیشرفتش تلاش کنم.

دوزتون دارم. :emoji_smiley-181:

ali_i3
2016/11/30, 10:35
درود به مدیر عزیز
با تشکر از هم فعالیت های مدیر عزیز
بیشتر از 5 ساله که با سخت افزار ارتباط دارم و تو فرومش فعالم و به همین خاطر اینجا رو بیشتر از همه جاهای دیگه دوست دارم و همیشه اینجا رو با فروم های دیگه مقایسه میکنم و همیشه دوست دارم اینجا کامل ترین باشه و امیدوارم که اینطور بشه.

ولی من انتقاد و پیشنهاد های زیر رو دارم :
1 - اضافه کردن یه تاپیک کامل برای تعمیرات الکترونیک و مدارات PC , LOPTOP . - کلا فروم باید تعداد تاپیک هاش بیشتر بشه و محدوده فعالیتش خیلی بیشتر بشه
(چیزی که همه فروم های دیگه دارن و اینجا نداره.)
- اگه بخش تعمیرات رو اضافه کنید میتونید از راه فروش دیتاشید برد لپ تاپ و ... یه درآمد مناسب هم داشته باشی و یا بابت عضویت vip(پولی) یک سری اطلاعات مهم و کاربری رو ارایه بدید.
(در این ضمینه اگه قصد فعالیت داشته باشید خود من به شخصه کاملا آماده همکاری و فعالیت حرفه ای هستم)

2 - تعداد کاربرای انلاین کم هست و فعالیت کلی فروم پایینه ؟!در روز تعداد پست ها خیلی کمه .دلیلش چیه؟
(البته کلا فروم هاس سخت افزار خلوت ترن از فروم های نرم افزاری - ولی واقعا الان خیلی خلوته)

3 - قبلن هر ماه یه مجله الکترونیک ارایه میشد که ظاهر دیگه برچیده شد.

4 - اضافه کردن بخش تحلیل مدارت برد لپ تاپ و کامپیوتر و یا ترجمه اطلاعات از سایت های En در این ضمینه.
(این هم میتونه vip باشه)
بشخصه حاظرم برای این بخش هر مقدار باشه هزینه شارژ بدم

M.Ahmadi
2016/12/25, 13:27
شخصا تو انجمن های زیادی عضو بوده و هستم با مضامین مختلف شاید انقد که بعضا یوزر پسورد های خودم رو در گذشته یادم میرفت اما واقعا مدیریت این انجمن و ارمین جان رو بسیار خوب ارزیابی میکنم.

poorya_2
2017/07/12, 09:50
اینجا مثل بیابون خشکه :emoji_smiley-01:

این چند تا کلمه مثل اینکه خیلی توهین آمیز بود

یاد واکنش مدیر این فروم افتادم هنوزم خندم میگیره :emoji_smiley-01:

ARMIN
2017/07/15, 00:59
اینجا مثل بیابون خشکه :emoji_smiley-01:

این چند تا کلمه مثل اینکه خیلی توهین آمیز بود

یاد واکنش مدیر این فروم افتادم هنوزم خندم میگیره :emoji_smiley-01:

چرا لینکش رو برداشتی؟

بزار خوب بقیه کاربران ببینند چه پیش آمده بود.

فروش موس گیمینگ Zalman ZM-GM1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

بنده هم خنده ام میگیره هنوز شما ول کن به قول خودتون این بیابون خشک نیستین.

خیلی از کلمه بیابون خوشتون میاد میتونم نام کاربریتون رو به "کاربر بیابون گرد" تغییر بدم، تازه به آواتارتون هم میاد.

Meysam_M69
2017/07/15, 01:53
لایک داری مدیر عزیز
شما انسان خیلی ارزشمندی هستید قدر شما و تمام مدیران لایقی
که واسه ادمهایی همچون من و سایر دوستان عزیز زحمت میکشند باید از صمیم قلب دونست.
ایشالله همیشه موفق پیروز و سربلند باشی.
دوستت دارم هر جا باشی .

poorya_2
2017/07/19, 10:22
چرا لینکش رو برداشتی؟

بزار خوب بقیه کاربران ببینند چه پیش آمده بود.

فروش موس گیمینگ Zalman ZM-GM1 (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

بنده هم خنده ام میگیره هنوز شما ول کن به قول خودتون این بیابون خشک نیستین.

خیلی از کلمه بیابون خوشتون میاد میتونم نام کاربریتون رو به "کاربر بیابون گرد" تغییر بدم، تازه به آواتارتون هم میاد.

لینک رو حذف کردم که یاد بگیری اگه حرفی داری مستقیم حرفتو بزنی و بدون دلیل پست کاربرا رو ویرایش نکن ، مثل اینکه خوب یاد گرفتی

داشتم از این بیابون خشک رد میشدم که این تاپیک دیدم ، مثل اینکه کاربرایی هستن که دل خوشی از اینجا ندارن و نداشتن

میتونی اسم این سیرک مسخره (سخت بشه اسمشو فروم گذاشت) رو به بیابون خشک تغییر بدی که واقعا لایق همین اسم هم هست ، سالی 4 تا پست ارسال میشه ، اینجا اگه جایی هم واسه پیشرفت داشت به خاطر آدمایی مثل تو به این روز افتاده !!

گذشته از این حرفا یادت باشه دنیایی مجازی جای قلدار بازی و تهدید کردن دیگران نیست ، اینجا اگه تگ مدیریت خورده رو اسمت به این معنی نیست که میتونی هر رفتاری با دیگران داشته باشی یاد بگیر اینجا جای خالی کردن عقده ها نیست

اگه واقعا رشد کرده بودی (از نظر عقلی) نیاز به این بحث ها نبود ، ولی متاسفانه هر چقدر هم توضیح بدم هنوز هم اون پایین گرفتار هستی

third person
2017/07/19, 10:46
لینک رو حذف کردم که یاد بگیری اگه حرفی داری مستقیم حرفتو بزنی و بدون دلیل پست کاربرا رو ویرایش نکن ، مثل اینکه خوب یاد گرفتی

داشتم از این بیابون خشک رد میشدم که این تاپیک دیدم ، مثل اینکه کاربرایی هستن که دل خوشی از این فروم ندارن و نداشتن

میتونی اسم این فروم رو به بیابون خشک تغییر بدی که واقعا لایق همین اسم هم هست ، سالی 4 تا پست ارسال میشه ، این فروم اگه جایی هم واسه پیشرفت داشت به خاطر آدمایی مثل تو به این روز افتاده !!

گذشته از این حرفا یادت باشه دنیایی مجازی جای قلدار بازی و تهدید کردن دیگران نیست ، اینجا اگه تگ مدیریت خورده رو اسمت به این معنی نیست که میتونی هر رفتاری با دیگران داشته باشی یاد بگیر اینجا جای خالی کردن عقده ها نیست

اگه واقعا رشد کرده بودی (از نظر عقلی) نیاز به نصیحت کردن من نبود ، ولی متاسفانه هر چقدر هم توضیح بدم هنوز هم اون پایین گرفتار هستی

سلام.
یک چیزی داریم به نام نقد که در واقع موجب ارتقای هر سیستمی هست ، چون با یادآوری نواقص می تونه سیستم و دست اندر کاران سیستم رو متوجه اشتباهات و یا عملکردهای نامناسب خودشون بکنه و این اجازه رو بده که به بازسازی و یا اصلاح خودشون اقدام کنن.

مساله دیگری که متاسفانه روز به روز شاهد افزایش اون در جامعه خودمون هستیم تخریب هست که در پوشش و ردای نقد! انجام میگره و تنها خالی کردن عصبیات و امیال نفسانی اشخاص هست. هدفش هم نه تنها بازسازی نیست بلکه نابود کردن کامل سیستم مورد هجمه هست!

چیزی که بنده از جنس صحبت ها و ادبیات بکار رفته شما استنباط میکنم ، نوع دوم هست.

حالا اینکه چرا پس از مدتها با این لحن و گفتار نامناسب به این انجمن برگشتید و سغی در جلب توجه دارید، خودش قضیه ای هست که باید بررسی بشه.

poorya_2
2017/07/19, 11:27
سلام.
یک چیزی داریم به نام نقد که در واقع موجب ارتقای هر سیستمی هست ، چون با یادآوری نواقص می تونه سیستم و دست اندر کاران سیستم رو متوجه اشتباهات و یا عملکردهای نامناسب خودشون بکنه و این اجازه رو بده که به بازسازی و یا اصلاح خودشون اقدام کنن.

مساله دیگری که متاسفانه روز به روز شاهد افزایش اون در جامعه خودمون هستیم تخریب هست که در پوشش و ردای نقد! انجام میگره و تنها خالی کردن عصبیات و امیال نفسانی اشخاص هست. هدفش هم نه تنها بازسازی نیست بلکه نابود کردن کامل سیستم مورد هجمه هست!

چیزی که بنده از جنس صحبت ها و ادبیات بکار رفته شما استنباط میکنم ، نوع دوم هست.

حالا اینکه چرا پس از مدتها با این لحن و گفتار نامناسب به این انجمن برگشتید و سغی در جلب توجه دارید، خودش قضیه ای هست که باید بررسی بشه.

درود

دوست عزیز پیشنهاد و نقد وقتی جواب میده که طرف مقابل واسه حرف های شما گوش شنوا داشته باشه

شما تاپیک 3 سال پیش رو ببینید >> فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

به خاطر یه شوخی ساده طرف میخواست بن کنه

این رفتار در حال حاضر همین شخص هم توی تاپیک ببینید ، طرف به کاربر میگه اگه میخوای اسمتو به "بیابون گرد" تغییر بدم ، با همچین شخصی میشه منطقی رفتار کرد ؟!!!

و خود شما که ادعای رفتار درست رو میکنید از همین شخص تشکر کردید

اینکه شما بقیه رو به راحتی قضاوت میکنید خیلی جالبه ، این مورد هم بررسی کنید

ARMIN
2017/07/19, 12:17

داشتم از این بیابون خشک رد میشدم که این تاپیک دیدم ، مثل اینکه کاربرایی هستن که دل خوشی از اینجا ندارن و نداشتن

میتونی اسم این سیرک مسخره (سخت بشه اسمشو فروم گذاشت) رو به بیابون خشک تغییر بدی که واقعا لایق همین اسم هم هست ، سالی 4 تا پست ارسال میشه ، اینجا اگه جایی هم واسه پیشرفت داشت به خاطر آدمایی مثل تو به این روز افتاده !!

اگه واقعا رشد کرده بودی (از نظر عقلی) نیاز به این بحث ها نبود ، ولی متاسفانه هر چقدر هم توضیح بدم هنوز هم اون پایین گرفتار هستی

آقا پوریا،

در حد و حدود اختیاراتم طبق قوانین هر زمان هر پستی رو که صلاح بدونم وییرایش می کنم نیازی به اجازه از شما یا کسی ندارم و این کار و وظیفه ی منه و برای حفظ آرامش و اجرای قوانین انجمنه. پست شما رو هم وییراش کردم صرفا" لینک ارجای صحبت شما رو قرار دادم تا دوستان متوجه بشوند کدوم تاپیک مورد نظر شما بوده.

من اصراری ندارم نظر شما رو عوض کنم بگم انجمن فلان نیست، شما عقیده ات محترم، منتها من سوالم اینه اگر این حرفهایی که شما میزنی بهش معتقدی چرا میایی در انجمن؟

به قول شما سیرک یا بیابون، مگه مجبوری فعالیت کنی؟ لاگین نکن برادر من، برو در هر انجمن یا جایی که فکر میکنی خوبه. کسی به شما اجبار به فعالیت در جایی که دوسش نداری نکرده، کسی هم فرش قرمز ننداخته در جایی که از نظر شما سیرک و بیابونه.

این آخرین صحبت منه.

hasikhan
2017/07/19, 16:58
یکم جواب به بقیه تاپیکای فروم هم بدید جای دعوا کردن بنزه از دیشب منتظر یه مشاوره هستم اما هیچ پاسخی ندیدم یه سوال اینجا دیگه مثل قبل نیست یا من دارم اشتباه میبینم خیلی خلوته زیاد فعال نیستن کارشناسای عزیز

MR.POORSUNI
2017/07/19, 18:48

ببین پسر خوب داری دایره ی احترام و تحمل رو نشونه میری ,و نمیدونم حدفت هم چیه و به چی میخوای برسی .
اون 3 سال پیش هم که میگی خوندم دیگه , داشتی شورشو با تمسخر در میاوردی !!!
ادم یه سال تو یه بقالی کار کنه رو صندلی که روش مینشسته غیرتی میشه !!! بعد انتظار داری حمایت کننده ها و سازنده های این فروم در مقابل صحبتهای کوچه بازاریه تو ساکت وای سن !!!؟
همین الانشم چاله میدونی صحبت میکنی پسر خوب انگار یا کلا 16 سالته یا عشقی موندی تو 16 سال .کسی اینجا بی احترامی بهت نکرده فقط منطقی باهات حرف زدن که ادامه ندی و حرمت نشکنی . پس بهتره تمومش کنی این صحبتهای خاله زنک بازیو
اگه هم اینجا بیابونه واست خیلی رک میگم میتونی از پر اینجا هم رد نشی چون افتابش برای افرادی مثل شما عزیز دل برادر یخورده مضر و سوزانه ...

ARMIN
2017/07/19, 18:52
یکم جواب به بقیه تاپیکای فروم هم بدید جای دعوا کردن بنزه از دیشب منتظر یه مشاوره هستم اما هیچ پاسخی ندیدم یه سوال اینجا دیگه مثل قبل نیست یا من دارم اشتباه میبینم خیلی خلوته زیاد فعال نیستن کارشناسای عزیز

برادر مشاوره شما پاسخ مشخصی نداره.

کسی نمیتونه برای یه نفر دیگه مشاوره بده چه چطوری اینترنت بگیر. معمولا" همه تلفن ثابت دارند، شما فرمودین تلفن ثابت ندارین، پس ADSL کنسله، میمونه اینترنت سیم کارت، باید ببینید سیم کارت کدوم اپراتور اینترنت بهتری روی گوشی میده همونو تهیه بفرمایید.

معذالک به مدیر شبکه میگم اگر چیزی به ذهنش رسید دریغ نکنه.

Ali.King
2017/07/20, 11:18
درود

دوست عزیز پیشنهاد و نقد وقتی جواب میده که طرف مقابل واسه حرف های شما گوش شنوا داشته باشه

شما تاپیک 3 سال پیش رو ببینید >> فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

به خاطر یه شوخی ساده طرف میخواست بن کنه

این رفتار در حال حاضر همین شخص هم توی تاپیک ببینید ، طرف به کاربر میگه اگه میخوای اسمتو به "بیابون گرد" تغییر بدم ، با همچین شخصی میشه منطقی رفتار کرد ؟!!!

و خود شما که ادعای رفتار درست رو میکنید از همین شخص تشکر کردید

اینکه شما بقیه رو به راحتی قضاوت میکنید خیلی جالبه ، این مورد هم بررسی کنیدمهندس حرف آرمین جان تو تایپیکی ک گذاشتین کاملا درسته!میخواین از انجمن دیگه لینک بدم ک طرف موس کیبورد و پد موس پلمپ رو ک 20 درصد کم کرده کسی نمیخره دقیقا همین جنسایی ک اسم بردم دسته دومشم داره و خواهانش نیس! ظاهرا فشار بهت وارد شده بابت اینکه جنستون فروش نرفته!و این انجمن رو با لحن تمسخر میگین بیابون! من کل سیستممو تو این فروم مشاوره گرفتم!مشاوره بدون دادن هزینه!!! شما الان پاشو برو خدمات کامپیوتری هر چی جنس تو انبار داره رو بهت میگه خوبه برا سیستمت!کما اینکه داره مشاوره غلط بهتون میده!
من حق رو به آقا آرمین میدم

poorya_2
2017/07/21, 01:41
ببین پسر خوب داری دایره ی احترام و تحمل رو نشونه میری ,و نمیدونم حدفت هم چیه و به چی میخوای برسی .
اون 3 سال پیش هم که میگی خوندم دیگه , داشتی شورشو با تمسخر در میاوردی !!!
ادم یه سال تو یه بقالی کار کنه رو صندلی که روش مینشسته غیرتی میشه !!! بعد انتظار داری حمایت کننده ها و سازنده های این فروم در مقابل صحبتهای کوچه بازاریه تو ساکت وای سن !!!؟
همین الانشم چاله میدونی صحبت میکنی پسر خوب انگار یا کلا 16 سالته یا عشقی موندی تو 16 سال .کسی اینجا بی احترامی بهت نکرده فقط منطقی باهات حرف زدن که ادامه ندی و حرمت نشکنی . پس بهتره تمومش کنی این صحبتهای خاله زنک بازیو
اگه هم اینجا بیابونه واست خیلی رک میگم میتونی از پر اینجا هم رد نشی چون افتابش برای افرادی مثل شما عزیز دل برادر یخورده مضر و سوزانه ...

نمیخواد واسه این چیزا غیرتی بشی ، خیلی غیرت داری خرج زندگیت بکن

خاله زنک بازی به این میگن که وقتی توی بحث که بهت ربط نداره دخالت نکنی، خاله زنک بازی به این میگن که وقتی یه بحث تمام شده شعورت در حدی باشه که ادامه ندی

واقعیت رو نه تو و نه امثال تو نمیتونن تغییر بدن ، 3 سال پیش بی احترامی شد ، جوابش هم گرفتن ، حالا این وسط کی داره این بحث رو ادامه میده ، من نمیدونم

در ضمن این سیرک مسخره پشیزی ارزش نداره و نداشته ، تا وقتی هم کسی از من نقل قول نگیره ، منم لاگین نمیکنم

اگه هم هوادار بحث کردن هستید بسم ا.. تا جایی که وقتم اجازه بده در خدمتم

مهندس حرف آرمین جان تو تایپیکی ک گذاشتین کاملا درسته!میخواین از انجمن دیگه لینک بدم ک طرف موس کیبورد و پد موس پلمپ رو ک 20 درصد کم کرده کسی نمیخره دقیقا همین جنسایی ک اسم بردم دسته دومشم داره و خواهانش نیس! ظاهرا فشار بهت وارد شده بابت اینکه جنستون فروش نرفته!و این انجمن رو با لحن تمسخر میگین بیابون! من کل سیستممو تو این فروم مشاوره گرفتم!مشاوره بدون دادن هزینه!!! شما الان پاشو برو خدمات کامپیوتری هر چی جنس تو انبار داره رو بهت میگه خوبه برا سیستمت!کما اینکه داره مشاوره غلط بهتون میده!
من حق رو به آقا آرمین میدم

چی میگی ؟!! فشار به کی اومده ؟!! اون موس 3 سال پیش فروش رفت ، اصلا تاریخ تاپیک رو خوندی ، اصلا میدونی من چند ساله دارم توی پرشین تولز ، لیون معامله میکنم که داری منو نصیحت میکنی ؟!!!

اگه خوبه واسه امثال شماها خوبه

یادم نبود این فروم خیلی دستمال به دست داره !!

ErfanDL
2017/07/21, 10:11
نمیخواد واسه این چیزا غیرتی بشی ، خیلی غیرت داری خرج زندگیت بکن

خاله زنک بازی به این میگن که وقتی توی بحث که بهت ربط نداره دخالت نکنی، خاله زنک بازی به این میگن که وقتی یه بحث تمام شده شعورت در حدی باشه که ادامه ندی

واقعیت رو نه تو و نه امثال تو نمیتونن تغییر بدن ، 3 سال پیش بی احترامی شد ، جوابش هم گرفتن ، حالا این وسط کی داره این بحث رو ادامه میده ، من نمیدونم

در ضمن این سیرک مسخره پشیزی ارزش نداره و نداشته ، تا وقتی هم کسی از من نقل قول نگیره ، منم لاگین نمیکنم

اگه هم هوادار بحث کردن هستید بسم ا.. تا جایی که وقتم اجازه بده در خدمتم

چی میگی ؟!! فشار به کی اومده ؟!! اون موس 3 سال پیش فروش رفت ، اصلا تاریخ تاپیک رو خوندی ، اصلا میدونی من چند ساله دارم توی پرشین تولز ، لیون معامله میکنم که داری منو نصیحت میکنی ؟!!!

اگه خوبه واسه امثال شماها خوبه

یادم نبود این فروم خیلی دستمال به دست داره !!

پیشنهاد می کنم به یک روان شناس مراجعه فرمایید تا عقده های درون شما رو درمان کنه.
موفق باشید