PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی در خرید گوشی LG G4

YGH
2015/09/04, 21:43
سلام
قصد خرید گوشی ال جی جی4 رو دارم. چون نمیدونم چرم بگیرم یا پلاستیک موندم کدوم رو بگیرم. میخواستم بدونم دوستانی که این گوشی رو دارن راهنمایی کنن که کدوم بهتره. آیا چرمش دوام داره؟ آیا جلوه چرمش زود از بین میره یا نه. یا کلا بهتره نسخه پلاستیکش رو بگیرم. ممنون از شما.

Mohammad Ali X
2015/09/04, 22:58
درود دوست عزیز.
اولا کاملا بستگی به سلیقه شما دارد که چرم را می پسندید یا خیر.
چرم به کار رفته در گوشی LG G4 کیفیت مطلوبی دارد و به راحتی رنگ خود را از دست نمی دهد و پوسیده نمی شود اما اگر گوشی خود را به صورت مداوم در دست می گیرید امکان دارد چرم به کار رفته زودتر فرسوده شود.
بهتر است قبل از خرید هر دو مدل با چرم و بدون چرم را در دست گرفته و هر دو را امتحان کنید ببینید با کدامش راحت تر هستید. [emoji255]

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

YGH
2015/09/05, 08:44
از شما خیلی ممنونم بابت جوابتون. راستش میخواستم چرم رنگ مشکی رو بگیرم. از اونجایی که میخوام گوشی رو حداقل واسه 2 الی 3 سال داشته باشم گفتم شاید چرمش تو این مدت از بین بره. به همین خاط گفتم پلاستیکش رو بگیرم تا دوام بیشتری داشته باشه.

Dan
2015/09/05, 08:55
اینکه کدوم بهتره بستگی به شما داره و سلیقه ای هست اما در مورد مقاومت نسخه چرمی بستگی به نوع استفاده و مقدار مراقبت از گوشی داره. نسخه های چرمی در اثر خراشیدگی و ساییدگی جلوه خودش رو از دست میده و توی گوشی های چرمی دیگه مثل Moto X هم این مشکل وجود داره. نکته دیگه هم اینه که تا حدی به رنگ گوشی بستگی داره. اگر از نزدیک نسخه های مختلف چرمی رو دیده باشید متوجه اختلاف نوع چرم و شکل بافت اونها شده اید. توی بعضی از سایت ها برای مصرف کننده نظر سنجی هایی رو ایجاد کردند که نشون داده شد که نسخه مشکی مقاومت بهتری داره،هم در برابر ساییدگی و خراشیدگی و هم در برابر ضربه. مزیت دیگه نسخه مشکی اینه که تغییر رنگ رو نشون نمیده.

old gamer
2015/09/05, 15:58
شما یه چرمی بگیر یه درب پلاستیکی هم اضافه بگیر بنداز. هروقت خواستی جایی کلاس بذاری درب چرمی رو بنداز روش.
حالا هر دوتا درب پلاستیکی و چرمی رو داشته باشی خط قرآن کج نمیشه