PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لپ تاپ مناسب برنامه نویس

NASIM6006
2015/09/01, 09:49
سلام من برنامه نویسی حرفه ای انجام میدم کارهای گرافیکی هم انجام میدم یه چندتا لپ تاپ پیدا کردم ت انتخاب موندم میشه راهنماییم کنید لپ تاپ های ایسوس سری k بهترن یا N? کدوم مدل ها بهترن Asus K550JK-Core i7-8GB-1TB-4GB Asus K550JX-Core i7-8GB-1TB-4GB
Asus N56JK-Core i7-8GB-1TB-4GB
Asus N551JK-Core i7-12GB-1TB-4GB
Asus N551JK-Core I7-8GB-1TB-+24 GB SSD+4GB VGA پردارنده گرافیک اینا تقریبا یکسان البته K550JX بهتره اما قیمتش به نسبت N551JK پایین تره ؟؟؟؟؟؟؟ مدل N551JK چیش بهتره سرعته هاردش؟؟؟؟؟ میشه راهنماییم کنید

M.Ahmadi
2015/09/01, 10:12
سلام به فروم خوش اومدین نرم افزار های مورد استفاده وسقف بودجه رو اعلام کنید.

NASIM6006
2015/09/01, 10:22
سلام سقف بودجه تا 3500 از نرم افزارهایی مثل vware انواع IDEها مثل jdeveloper سرور های مختلف مثل weblogi استفاده می کنم

NASIM6006
2015/09/01, 10:24
برای گرافیکم همون photoshop و 3DMax و ...

NASIM6006
2015/09/01, 10:30
البته من یکسری برنامه نویسی هم مخصوص کارت گرافیک انجام میدم مثل gpu برا همین کارت گرافیک بالا برام مهمه

M.Ahmadi
2015/09/01, 10:48
اگر قابلیت افزایش بودجه رو دارین 'گزینه زیر اگر ندارین موراد بعدی رو به ترتیب
GE 62 APACHE MSI 3,850,000
MSI GE60 2PC Apache - A -3,700,000
ASUS G56JK - B - 3,400,000
اگر هم میخواین کمتر هزینه کنید این 2 مدل خوبن که شخصا نظرم رو مدل ایسر هست.
Acer V15 Nitro VN7-571G-76JX 2,750,000
MSI GE40 2PC Dragon Eyes - A -2,900,000

NASIM6006
2015/09/01, 11:15
خیلی ببیخشید از بین مدلهایی که خودم گقتم هیچکدوم خوب نیستند ؟ سقف بودجم 3,500000 است فکر نمی کنم بیستر بتونم هزینه کنم میگن سری g ایسوس مدلهای مخصوص بازی هستند و خیلی قیافه ی شکیلی ندارند برا همین از سری k , n انتخاب کردم یه سوال دارم
K550JX-Core i7 که پردازشگر و گرافیک بالاتری به نسبت پیشنهاد شما یعنی ASUS G56JK داره ایراداتش چیه ؟

aryaiee
2015/09/01, 11:18
دوست من به انجمن سخت افزار خوش آمدید،
اگر مایل به حمل و نقل طولانی مدت هستید،باید به دنبال همون سری های k-555 و k55 باشید.برنامه نویسی فقط یک پردازنده و رم مناسب میخواد.من به شما سری nitro از برند ایسر رو هم توصیه میکنم.برای یکی از دوستان در همین انجمن هم توصیه شده ایشان هم مثل شما برنامه نویس و طراح وب هستند.

NASIM6006
2015/09/01, 11:26
ببخشید اما پردازنده
nitro سری u و خیلی خوب نیست برای سرورهای و نرم افزار های شرکت اوراکل که من با هاشون کار میکنم این پردازنده خیلی ضعیفه

invoker
2015/09/01, 11:36
ببخشید اما پردازنده
nitro سری u و خیلی خوب نیست برای سرورهای و نرم افزار های شرکت اوراکل که من با هاشون کار میکنم این
پردازنده خیلی ضعیفه

دوست عزیز با این سقفه بوجه انتظار بالای نداشته باشین ! اون هم از یک لب تاب

بهترین و منطقی ترین انتجاب در این رنج بوجه خرید سیستم خواهد بود !

شما مشکل حمل و نقل دارین ؟

NASIM6006
2015/09/01, 11:40
ببخشیدا اما تو رنج سقف بودجه ای که من گفتم لپ تاپ با پردازنده سری HQ شرکت اینتل کم نیستند

NASIM6006
2015/09/01, 11:46
یه لطفی بکنید این مقایسه ای که تو دیجی کردم رو ببینید یه نظر بدید من بیشتر
K550JX رو پسندیدم چون پردازنده و گرافیک خوبی داره اما خیلی جرف و حدیث در موردش هست اینکه هاردش سرعتش پایینه و صفحه نمایشش بده کسی راحع بع این مدل چیزی میدونه
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

M.Ahmadi
2015/09/01, 11:46
بعله بنده هم چند تاشو معرفی کردم اما خوب 5500 هم جدید و ویژه گی های خودش رو داره. به هر حال بهترین انتخاب ها رو به ترتیب براتون نوشتم.

aryaiee
2015/09/01, 11:54
دوست عزیز با این سقفه بوجه انتظار بالای نداشته باشین ! اون هم از یک لب تاب

بهترین و منطقی ترین انتجاب در این رنج بوجه خرید سیستم خواهد بود !

شما مشکل حمل و نقل دارین ؟

ببخشیدا اما تو رنج سقف بودجه ای که من گفتم لپ تاپ با پردازنده سری HQ شرکت اینتل کم نیستند

یه لطفی بکنید این مقایسه ای که تو دیجی کردم رو ببینید یه نظر بدید من بیشتر
K550JX رو پسندیدم چون پردازنده و گرافیک خوبی داره اما خیلی جرف و حدیث در موردش هست اینکه هاردش سرعتش پایینه و صفحه نمایشش بده کسی راحع بع این مدل چیزی میدونه

دوست عزیز بنده و انجمن با نظرات کاربران دیجی کالا تصمیم نمیگیرم.شما هم لطفا به نظرات کاربران دیجی کالا که اکثرا با فیلتر منتشر میشود اعتماد نکنید.بنده خودم چندین بار نظرات درست و منظقی دادم که ایمیل زدن بهم و گفتند که تائید نمیشه!لطفا پست های مکرر هم ندید و سعی کنید از تعداد پست ها غیر ضروری کم کنید ممنونم.
بله با بودجه 3.5 شما لپ تاپ های بسیاری رو در لیست انتخاب دارید.hq به پردازنده هایی گفته میشود که قابلیت جداسازی از روی سوکت و برد رو ندارند و برای پردازش های مجازی سازی و شبیه سازی مناسب هستند.واقعیت اینه که پردازنده های خانواده brodwell در مدل های 4 هسته ایی هنوز به طور کامل درون لپ تاپ ها نرفته اند و تمام این مدل های مد نظر شما از خانواده haswell هستند.علاوه بر این لپ تاپ هایی با پردازنده q از وزن بیشتری برخوردار هستند که به دلیل سیستم خنک کننده،کابینت و باتری بزرگتر است.انتخاب های محمد جان در خانواده haswell تائید میشود.

NASIM6006
2015/09/01, 12:06
واقعا ببخشید که اذیتتون کردم اما من فقط ویژیگی های لپتاپ ها رو از دیجی در میارم اینکه تاکیدم رو پردازنده ی ها ی HQ یا همون Haswell دلیلش اینه که طیق گفته ی اینتل پردازنده های قوی هستند قصد اذیت شما رو هم نداشتم لطف کردید و به خاطر پیشنهاد اون لپ تاپ سری G ایسو س هم واقعا ممنون

دوست عزیز بنده و انجمن با نظرات کاربران دیجی کالا تصمیم نمیگیرم.شما هم لطفا به نظرات کاربران دیجی کالا که اکثرا با فیلتر منتشر میشود اعتماد نکنید.بنده خودم چندین بار نظرات درست و منظقی دادم که ایمیل زدن بهم و گفتند که تائید نمیشه!لطفا پست های مکرر هم ندید و سعی کنید از تعداد پست ها غیر ضروری کم کنید ممنونم.
بله با بودجه 3.5 شما لپ تاپ های بسیاری رو در لیست انتخاب دارید.hq به پردازنده هایی گفته میشود که قابلیت جداسازی از روی سوکت و برد رو ندارند و برای پردازش های مجازی سازی و شبیه سازی مناسب هستند.واقعیت اینه که پردازنده های خانواده brodwell در مدل های 4 هسته ایی هنوز به طور کامل درون لپ تاپ ها نرفته اند و تمام این مدل های مد نظر شما از خانواده haswell هستند.علاوه بر این لپ تاپ هایی با پردازنده q از وزن بیشتری برخوردار هستند که به دلیل سیستم خنک کننده،کابینت و باتری بزرگتر است.انتخاب های محمد جان در خانواده haswell تائید میشود.

aryaiee
2015/09/01, 12:12
واقعا ببخشید که اذیتتون کردم اما من فقط ویژیگی های لپتاپ ها رو از دیجی در میارم اینکه تاکیدم رو پردازنده ی ها ی HQ یا همون Haswell دلیلش اینه که طیق گفته ی اینتل پردازنده های قوی هستند قصد اذیت شما رو هم نداشتم لطف کردید و به خاطر پیشنهاد اون لپ تاپ سری G ایسو س هم واقعا ممنون

من فکر کنم شما راجب hq متوجه شدید.ببینید تنها فرق بین hq و mq همون مورد بالایی بود که عرض کردم.باقی پردازنده ها با پسوند U،یعنی همان ULTRA LOW VOLT که از خانواده کم مصرف هستند.این پردازنده بین از پردازنده های HQ و MQ ضعیفتر هستند اما نه اینکه خیلی دست و پا بسته باشند.من نمیدونم شما خانم هستید یا آقا اما اگر وزن لپ تاپ و جا به جایی اون برای شما مشکل ساز نیست،من به شما همون HQ و یا MQ رو توصیه میکنم.
در نهایت این رو مد نظر قرار بدید که هیچ تفاوتی از نظر قدرت پردازشی بین MQ و HQ نیست خیالتونم راحت.اینجاشو شما باید انتخاب کنید.سوالی هم بود در خدمتم.