PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید باند

invoker
2015/08/21, 14:19
سلام

میخواستم ببینم باندی یا اسپیکری هست که فقط بصورت بیس باشه ! خودم اسپیکر دارم

چیزای که مد نظر دارم اینه :

فلش بخوره ...
باسش خوب باشه ...
بتونم راحت اسپیکر بهش وصل کنم کم نیاره خش خش هم نندازه ...

یه کنترل هم دارم اگه میشه بهش بخوره :| مدلش نمیدونم مال Mp3 Player هست

بوجه هم 120

aryaiee
2015/08/21, 14:36
یاسین جان نمیشه کنترل یک دستگاه دیگر رو به یک سیسم دیگر زد و استفاده کرد.عزیزم آمپلی فایر و امپدانس بلندگوها به عنوان اولین فاکتور برای ارتقاء و استفاده از AMP به کار میرود.
شما نیاز به یک سابووفر جداگانه دارید.این ساب ها در بازار موجود هستند اما از قیمت بالایی برخوردار هستند.باید چک کنید که آیا به آمپلی فایر شما میخوره یا نه.در مرحله دوم این رو بدونید که ساب ووفر ها SUB و...اینها نمیخورند.

invoker
2015/08/21, 15:01
داش راسش من اصلا در این زمینه تجربه ندارم :(

کنترلی که میگم اینه

43000
حال اگه نمیشه که بخیالش ...

ولی واسه اینکه منظوره من رو بهتر متوجه شی نگاه به این عکس بنداز

43001
اونی که بصورت بیس هست ( دقیق نمیدونم چیه من اینطور میگم ) یه ضبط قدیمی بیشتر نیس که من امدم ازش بخاطره اینکه بلندگو کار کنه ازش استفاده کردم و بعد با فیش به کامپیوتر وصلش کردم و کار میکنه !

حال من دنبال چیزی هستم که جای اون ضبط باشه ! همون بیس ... که فقط خودش تنها باشه من اسپیکر های که دارم بهش وصل کنم و فلش بهش بزنم بخونه \m/

اگه اون چیزی که میگم گرونه میشه اسپیکر کامل هم خریداری کنم ؟ اون هم میشه بهش اسپیکر های دیگه ای که دارم وصل کنم ؟ عینه عکسه میبینی چجوره ؟

امیدوارم منظورم رو متوجه شده باشی

aryaiee
2015/08/21, 15:10
پس شما باید یک ست اسپیکر بخرید.از این برندهای چینی که مموری و USB میخوره.

invoker
2015/08/21, 15:17
داش چند تا مدل پیشنهاد میدی ببینم اون چیزی که مد نظرمه هست یا نه ...

aryaiee
2015/08/21, 15:19
یاسین جان مدل خاصی مد نظر نیست.چون برندهای چندان معتبری نیستند و باید در بازار بگردید ببینید چی پیدا مکیکنید با بودجه شما.

invoker
2015/08/21, 15:27
43002

امیر حسین جان

دقیقا" من چینی چیزی میخوام ! خودش تنها اگه باشه عالیه

حال میخوام پشتش اینطوری باشه من بلند گو هامو بهش وصل کنم !
43003
یعنی چنین سوکتی داشته باشه

حال نمیدونم اسم این دستگاه چیه ! بیسه / ساپ بانده چیه راسش تجربه ای ندارم :(

چنین چیزی میخوام داش پیدا میشه ؟ من تو دیجی کالا اینو پیدا کردم ولی با بلند گو هاشه که گرون شده تنهاش گیر می یاد ؟

aryaiee
2015/08/21, 15:35
یاسین جان اینها ست هستند و تنها فروخته نمیشه.شما نمیتونید یک ساب ووفر تنها پیدا کنید که هم فلش بخوره و هم بلندگو نداشته باشه و فقط ساب ووفر باشه.ساب ووفر اکسترنال داریم اما قیمتش بالا است.دنبال همچین چیزی نباش شما اصلا.

invoker
2015/08/21, 15:42
پس چکار کنم ؟ :-??

پیشنهاد شما چیه ؟
همین مدل چطوره ؟

مجبورم کامل بگیرم دیگه ...

invoker
2015/08/21, 15:57
دقیقا" چنین مدلی هم پیدا شه عالیه ...

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

aryaiee
2015/08/21, 21:55
دقیقا" چنین مدلی هم پیدا شه عالیه ...

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

آره یاسین جان منظورم دقیقا از همین ها بود.

invoker
2015/08/21, 22:17
خب داش ممنون میشم یه مدلی که فکر میکنی خوبه پیشنهاد بدی تا 150 اخرش میتونم ...

invoker
2015/08/22, 13:46
Plz Uppp :(

VSH-Katana
2015/08/23, 02:18
یاسین عزیزم

اساس کار مشاوره اینترنتی کالاهایی هست که تو اینترنت پیدا میشن و موجود هست که همونطور جنسی که خودت نشون دادی نا موجود بود چند فروشگاه اینترنتی هم من برات گشتم و نبود . و ما نمیتونیم بگیم که برو این مدل رو بگیر تو بازار مثلا خرم آباد پیدا میشه, ضمن اینکه جنس مورد نظر شما کالایی هست که از برندهای معروف نیست و اگه مدل اونو تو بازار گیر بیاریم حتی و بهت بگیم ممکنه نتونی پیدا کنی . اما من شخصا بازار شهرمون که یه شهر کوچیکه به وفور دیدم و مطمعنم بری بازار پیدا میشه . پیشنهادم اینه بری ببینی بپسندی و بخری .

invoker
2015/08/23, 20:49
سلام دوست عزیز

از خریدش منصرف شودم :(