PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش بدین برای فعالسازی ویندوز انترپرایز 64 بیتی8.1

Saeid59
2015/08/17, 22:36
سلام
من از سایت مایکروسافت 8.1 انترپرایز 64 بیتی دانلود کردم و با ماشین مجازی تست کردم و بعد با اکتیواتور معروف
KMS Pico اقدام به فعالسازی کردم که با توجه به اینکه سه ماهه خود ویندوز اکتیویت هست و در گوشه سمت راست نوشته
شده___.......:
هیچ تغییری یا پیغامی مبنی بر اکتیویت کامل ندیدم، و همچنان در گوشه راست Trial بودن رو حک کرده
البته در قسمت مشخصات سیستم ابتدا بعد از نصب پیغام windows is not activated
درج شده بود که بعدا به ظاهر اکتیویتی که با این ابزار انجام دادم windows is activated
زده ولی همونطوری که بالا گفتم اون پیغام گوشه تصویر محو نمیشه و بالاخره متوجه نشدم که کدوم پیغام درسته
و اکتیویت هست یا نه?
اینم بگم که در تاپیکی تحت عنوان « فعالسازی قانونی ویندوز 10» آقای Erfan
توضیحاتی داده بودند که اگه لطف کنند مشابه ش رو در مورد 8.1 هم آ موزش بدن عالی میشه و راه دوری نمیره

ممنونتون میشم

ARMIN
2015/08/17, 23:08
دانلود با لينك مستقيم با حجم 3 مگابايت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

Saeid59
2015/09/09, 11:38
43393
دانلود با لينك مستقيم با حجم 3 مگابايت (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

با سلام دوباره:
ولی عمل نکرد این هم کپچر(ش) 43392

Saeid59
2015/09/09, 11:49
در ضمن مجبورم کامل توضیح بدم و اونم اینکه:
۱ ماه پیش این ویندوز (8.1) انترپرایز رو از سایت مایکروسافت دانلود کردم و همونموقع با استفاده از سایر اکتیویتورها اقدام به اکتیویت کردم - نشد مثل موارد زیر :
۱- 43394
43395

Saeid59
2015/09/09, 11:55
2-
4339643397

Saeid59
2015/09/09, 11:59
3-

4339843399

Mohammad Ali X
2015/09/09, 12:04
دوست عزیز نرم افزار Microsoft tool kit را امتحان کرده اید؟

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

Saeid59
2015/09/09, 12:27
باید توضیح بدم و اونم اینکه:
بعد از ۱ ماه که از کامپیوتر استفاده نکردم دسیک رایت شده ایمیج رو دوباره نصب کردم و پیغام میده که زمان آزمایشی ویندوز به پایان رسیده
سوال اینکه:
۱- باید دوباره از مایکروسافت ایمیج رو دانلود کنم و بلافاصله بعد از نصب اکتیویت کنم؟ ( که گفتم قبلا ۱ ماه پیش بلافاصله انجام دادم و نشد)
۲- ایمیج _Time Trial هست و بعدا یه زمان دیگه برای نصب دوباره قابل استفاده نیست؟

که با این اوصاف مجبورم به همون 8.1 گردو بسنده کنم که با وجودی که دوستان گفتند دستکاری زیاد شده و به درد نمی خوره ولی اکتیویت ش ۶ ماهه هست ولی اینی که شما لینک ش رو دادین ۱۰-۲۰ روزه س
که البته طی مدت ۲ سالی که استفاده میکردم احتیاج به اکتیویت دوباره پیدا نکردم و مثل بعضی اکتیویتورها _TAP Driver و ... هم لازم نبود

Saeid59
2015/09/09, 12:38
دوست عزیز نرم افزار Microsoft tool kit را امتحان کرده اید؟

این رو دارم ولی برا چند سال قبل هستش که ظاهرا اکتیویت میکرد office 2010 رو
ولی اونجا ندیدم ویندوز(۷) رو هم اکتیویت کنه یا شایدم من دقت نکردم
ولی آیا ورژن جدید حتما اینکا رو انجام میده؟( برای ویندوز ۸) ( این ایمیج که من دیدم خیلی جون سخته! نمیدونم بقیه که دانلود میکنن از مایکروسافت
چه جوری اکتیویت براشون کار میکنه؟)
لینک دانلود میدین لطفا؟ امتحانش ضرر نداره تو ماشین مجازی تست میکنم

aryaiee
2015/09/09, 12:58
آقا رگبار پست گرفتی؟یه تایمر گذاشتی هر چند دقیقه پست میدی؟؟؟

Mohammad Ali X
2015/09/09, 13:32
این رو دارم ولی برا چند سال قبل هستش که ظاهرا اکتیویت میکرد office 2010 رو
ولی اونجا ندیدم ویندوز(۷) رو هم اکتیویت کنه یا شایدم من دقت نکردم
ولی آیا ورژن جدید حتما اینکا رو انجام میده؟( برای ویندوز ۸) ( این ایمیج که من دیدم خیلی جون سخته! نمیدونم بقیه که دانلود میکنن از مایکروسافت
چه جوری اکتیویت براشون کار میکنه؟)
لینک دانلود میدین لطفا؟ امتحانش ضرر نداره تو ماشین مجازی تست میکنم
تو سایت پی سی دانلود موجوده. ( در ضمن با به سرچ ساده در اینترنت میتوانید به راحتی پیدا کنید)
بله ورژن جدید هم دارد میتوانید به راحتی اکتیو کنید.

Saeid59
2015/09/10, 04:09
آقا رگبار پست گرفتی؟یه تایمر گذاشتی هر چند دقیقه پست میدی؟؟؟

نخیر چون از تبلت عکس های کپچر شده رو که اضافه میکنم و در ادامه ش میخوام توضیح بدم تصویر پایین و پایین تر میاد
و توضیح میمونه بالای صفحه و تصویر ته صفحه- و رفع مشکل رو نمیدونستم مجبور شدم هر تصویر رو با توضیحش جدا جدا ارسال کنم
همین ... بعدش هم این همه سوالاتی که کمابیش مبتلا به همه هست می پرسم هیچکی یه تشکر نمی کنه ولی شما یه متلک میگین
تعجب میکنم ۴-۵ نفر تشکر کردن ... مفید بودن ش کجا بود که تشکر کردن من موندم !!!!!!

aryaiee
2015/09/10, 13:29
نخیر چون از تبلت عکس های کپچر شده رو که اضافه میکنم و در ادامه ش میخوام توضیح بدم تصویر پایین و پایین تر میاد
و توضیح میمونه بالای صفحه و تصویر ته صفحه- و رفع مشکل رو نمیدونستم مجبور شدم هر تصویر رو با توضیحش جدا جدا ارسال کنم
همین ... بعدش هم این همه سوالاتی که کمابیش مبتلا به همه هست می پرسم هیچکی یه تشکر نمی کنه ولی شما یه متلک میگین
تعجب میکنم ۴-۵ نفر تشکر کردن ... مفید بودن ش کجا بود که تشکر کردن من موندم !!!!!!
کسی برای تشکر از شما اجازه نمیگیره.اون پست برای بی نظمی های متعدد شما بود.هیچ نیازی به اون همه پشت سر هم نیست.میتونستید یکجا بدید.البته شما ید طولانی در بی نظمی دارید که بارها به مدل های مختلف به شما گوشزد شده اما هیچ وقت حتی یکبار به یاد ندارم رعایت کرده باشید.ظاهرا هم جواب سوالتون رو گرفتید.ختم تاپیک.

Saeid59
2015/09/10, 16:39
کسی برای تشکر از شما اجازه نمیگیره.اون پست برای بی نظمی های متعدد شما بود.هیچ نیازی به اون همه پشت سر هم نیست.میتونستید یکجا بدید.البته شما ید طولانی در بی نظمی دارید که بارها به مدل های مختلف به شما گوشزد شده اما هیچ وقت حتی یکبار به یاد ندارم رعایت کرده باشید.ظاهرا هم جواب سوالتون رو گرفتید.ختم تاپیک.

هیچکدوم از روش ها جواب نداد Toolkit که دوستمون گفتند هم ورژن قبلی شو با همون منوها و زبانه ها دارم ولی برای 8.1 کارامد نبود - 4تا 5 تا اکتیواتور ولی آب از آب تکون نخورد
در هر صورت خودمم هم از این همه تلاش بیهوده خودم خسته شدم... همون ویندوز دستکاری شده قبلی برام خوب بود -نخواستم
لطططططففف دارین و بنده نوازی فرمودین
باشه آقا ختم
...