PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تفاوت کشورهای سازنده هارد وسترن یک ترابایت black

nimacivil
2011/10/28, 17:51
هارد های W.D 1TB Caviar Black 64mb Sata 3 محصول ساخت کدام کشور ها هستند و هارد ساخت کدام کشور بهتره؟

ya30n
2011/10/28, 18:04
الان معمولا همه ساخت چین هستن ! خیلی هم فرق نمیکنه که ساخت کدوم کشور باشه ! همه تحته لیسانسه شرکت اصلی تولید میشه !

Castiel
2011/10/28, 18:13
به هر صورت شرکت مادر اقدام به راه اندازی خط تولید و آموزش کارکنان می کند و تمام محصولات تحت استاندارد همان شرکت تولید می شوند.

Arsn
2011/10/28, 23:42
عجب سوالی بود ماشالله تا حالا به این که ثطعه تو کدوم کشور تولید شده علاقمند نشده بودم

ata.royalfalcon
2011/10/29, 09:04
سلام
من هروقت ميخوام هارد اكسترنال وسترن بخرم سعي ميكنم كه تايلندي باشه دليل خاصي هم ندارم . از هفت هارد اكسترنالي كه دارم 6 تا تايلندي و يكيش مالزي هست .

سعي ميكنم كه طرفاي چين پيدام نشه !!!!

Castiel
2011/10/29, 09:08
البته کارخانه تولید هارد وسترن دیجیتال در تایلند توسط سیل تخریب شده، اما در حال ترمیم خط تولید هستند.

*hit m@n*
2011/11/15, 00:48
سلام
من هروقت ميخوام هارد اكسترنال وسترن بخرم سعي ميكنم كه تايلندي باشه دليل خاصي هم ندارم . از هفت هارد اكسترنالي كه دارم 6 تا تايلندي و يكيش مالزي هست .

شما 7 تا هارد اکسترنال داری ؟ چه خبره ؟
توی هارداتون چی هست ؟؟؟

s@j@d
2011/11/15, 09:32
سلام

هفففففففففففتا هارد اکسترنال @-) . آهای مردم این دوستمون خیلی سرمایه داره به خدا. اصلا نگو هارد اکسترنال بگو طلا اکسترنال باور کن به جون اکبر .

doom2009
2011/11/15, 10:05
ماکه تو کف یکیش موندیم رفتم هارد سفارش بدم دنیاروسیل برد حالا موندم چیکارکنم احتیاج مبرم به یک هارد 1 یا 2 ترابایت 64 مگ بافر دارم از بس دانلود دارم هارد سیستم نزدیکه بترکه یعنی تقریبا ترکوندم الآن هم خیلی گرونه آدم زورش میاد پول مفت برای هارد تقدیم کنه موفق باشید

doom2009
2011/11/15, 10:40
دوست عزیز مگه کالاهای ساخت چین همه بدرد نخوره این چینی که میبینی به آمریکا هم کالا صادر میکنه خوب شما کالایی که میره آمریکا رو با کالایی که میاد ایران قابل مقایسه میبینید پس معلوم میشه مقصر چین نیست مقصر تجار وسرمایه داران ما هستند که یا اینکه میرن کالاهای ارزون قیمت بدرد نخور میخرن میان اینجا با قیمت بالا میفروشند که سود بیشتری ببرند یا اینکه این کالاها سفارشی است وآنها به سازندگان چینی میگویند که کالایی با قیمت ارزون وکیفیت هرچه باشه رو برامون درست کنید در ایران کی به کیه نظارت که نیست دل بخواهیه من فروشنده به اسم یکسال یا دوسال کالا رو گارانتی میکنم آخرش هم هزارتا بهونه میگیرن کالا هم قابل ضمانت نیست ما هم سرمون کلاه رفته یک مورد رو خودم تجربه کردم سیستم اینجانب که از فروشگاهی خریداری نمودم پاور سوزوند بردم برای ضمانت گفتند فردا بیا روز بعد که رفتم گفتند که هولوگرام پاور خراب شده از ضمانت ساقطه خوب منکه به پاور دست نزده بودم البته به دلایلی سیستم رو بدون پلمپ سفارش نمودم پس نتیجه میگیریم ما خودمون داریم به هم ظلم میکنیم یک علت دیگری هم دارد اینکه اگرکالای خوب وبا دوام بیارن که خراب نمیشه مشتری هم کم میشه شما هارد رو ببینید هنوز فقط شنیدن سیل اومده گرون کردن هیچ جای دنیا سراغ دارین که به این سرعت گرون کرده باشن خوب علت چیست نظارت صفر هرکاری دلشون بخواد انجام میدن ادعا دارن هم مسلمانن لقمه حلال میخوان دست بچه هاشون بدن خوب نگاه کنید وقتی یک ایرانی هاردی رو مثلا 30 تومان خریده وبر اساس شایعه یا واقعه اونو 200 به بالا بفروشه این کجاش حلاله حلال وحرامش هم که بزاریم کنار وجدان فردی چی میشه تعهد کاری چی میشه حالا اگرکسی گرون خریده ویک مبلغی هم گرفته مشکلی نیست موفق باشید

ata.royalfalcon
2011/11/16, 08:46
شما 7 تا هارد اکسترنال داری ؟ چه خبره ؟
توی هارداتون چی هست ؟؟؟

هفففففففففففتا هارد اکسترنال @-) . آهای مردم این دوستمون خیلی سرمایه داره به خدا. اصلا نگو هارد اکسترنال بگو طلا اکسترنال باور کن به جون اکبر .

اين هم عكس هاردهاي اكسترنالم كه خيلي مراقبشون هستم . البته اينو هم بگم كه يه هارد 500 گيگ سيگيت پرتابل هم دارم كه براي كارهاي جاري مثل تماشاي فيلم يا ذخيره بازيهاي ps3 و غيره هست و هيچوقت اون هفت هارد اكسترنال رو براي استفاده هاي جاري و معمولي روشن نميكنم بعبارت ديگه يه مخزني براي آرشيوهام هست كه در فقط مواقع ضروري روشن ميكنم.

همچنين دوتا هارد اينترنال سيگيت 1.5 ترابايتي 3.5 اينچي هم دارم كه با خريد دو عدد باكس به اكسترنال تبديل كردم ، شايان ذكر هست كه براي برق رساني به دو هارد اينترنالي كه اكسترنال شده از پاور 330 وات گرين استفاده ميكنم .
بعبارت ديگه از آداپتور اون باكسها استفاده نميكنم چون ولتاژ غير استانداردي دارن .

البته در عكس زير هاردهاي سيگيت ديده نميشه . تا الان كل آرشيوم 16 ترابايت هست واااااااااااااااااااااي

راستي من به هيچ عنوان سرمايه دار نيستم ، يه كارمند معمولي دولتي هستم كه با كلي زحمت اين آرشيو رو جمع كردم و آرشيوها فيلم انيمه و سريال و مقداري خرت و پرت هستن ، قبلا در نظر داشتم كه هارد بخرم براي بكآپ اين آرشيوها كه با گراني بيش از حد پروژه بكآپ گيري متوقف شد ولي به محض ارزان شدن و ورود هاردهاي 4 ترابايتي ، پروژه بكآب گيري آغاز خواهد شد .

با وجودي كه در تهران زندگي ميكنم وداراي آب و هواي خشكي هست اما داخل كمد بسته سيليكاژل گذاشتم جهت جذب رطوبت !!!

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

s@j@d
2011/11/16, 12:15
اين هم عكس هاردهاي اكسترنالم كه خيلي مراقبشون هستم . البته اينو هم بگم كه يه هارد 500 گيگ سيگيت پرتابل هم دارم كه براي كارهاي جاري مثل تماشاي فيلم يا ذخيره بازيهاي ps3 و غيره هست و هيچوقت اون هفت هارد اكسترنال رو براي استفاده هاي جاري و معمولي روشن نميكنم بعبارت ديگه يه مخزني براي آرشيوهام هست كه در فقط مواقع ضروري روشن ميكنم.

همچنين دوتا هارد اينترنال سيگيت 1.5 ترابايتي 3.5 اينچي هم دارم كه با خريد دو عدد باكس به اكسترنال تبديل كردم ، شايان ذكر هست كه براي برق رساني به دو هارد اينترنالي كه اكسترنال شده از پاور 330 وات گرين استفاده ميكنم .
بعبارت ديگه از آداپتور اون باكسها استفاده نميكنم چون ولتاژ غير استانداردي دارن .

البته در عكس زير هاردهاي سيگيت ديده نميشه . تا الان كل آرشيوم 16 ترابايت هست واااااااااااااااااااااي

راستي من به هيچ عنوان سرمايه دار نيستم ، يه كارمند معمولي دولتي هستم كه با كلي زحمت اين آرشيو رو جمع كردم و آرشيوها فيلم انيمه و سريال و مقداري خرت و پرت هستن ، قبلا در نظر داشتم كه هارد بخرم براي بكآپ اين آرشيوها كه با گراني بيش از حد پروژه بكآپ گيري متوقف شد ولي به محض ارزان شدن و ورود هاردهاي 4 ترابايتي ، پروژه بكآب گيري آغاز خواهد شد .

با وجودي كه در تهران زندگي ميكنم وداراي آب و هواي خشكي هست اما داخل كمد بسته سيليكاژل گذاشتم جهت جذب رطوبت !!!

------------------
شما به یقین یکی از هشت عجایب خلقت هستید . جق لق خالق .
مگه چی داری شما که انقدر اطلاعات نیاز داری . راستی بعد برای پیدا کردن اطلاعاتت سردرگم نمیشی . سیستمت چطوری این هاردها رو لود میکنه . فکر کنم یه ابر کامپیوتر داشته باشی .راستی یه پشتیبان گیر ماهر نمیخایی معرفی کنم بهت .
راستی تو گینس رکورد نزدی ؟

ata.royalfalcon
2011/11/16, 13:16
------------------
شما به یقین یکی از هشت عجایب خلقت هستید . جق لق خالق .
مگه چی داری شما که انقدر اطلاعات نیاز داری . راستی بعد برای پیدا کردن اطلاعاتت سردرگم نمیشی . سیستمت چطوری این هاردها رو لود میکنه . فکر کنم یه ابر کامپیوتر داشته باشی .راستی یه پشتیبان گیر ماهر نمیخایی معرفی کنم بهت .
راستی تو گینس رکورد نزدی ؟

خب همانطوريكه قبلا هم گفتم آرشيو فيلم و انيمه و سريال و ... هست . براي پيدا كردن اطلاعات به هيچ عنوان سردرگم نميشم ، بعبارت ديگه با استفاده از نرم افزار visual cd يه Image خيلي كم حجم از كل هاردها ميسازم تا هروقت دنبال اطلاعاتي بودم بدون اينكه نيازي به روشن كردن هاردي باشه از مكان دقيق اطلاعات مطلع ميشم .

لينك دانلود اين نرم افزار

نمونه اي از آرشيو كه بايد پس نصب نرم افزار معرفي شده در بالا آن را اجرا كرد (فقط جهت اطلاع در مورد چگونگي كاركرد اين نرم افزار)

نه عزيزم ابر كامپيوتر ندارم و همزمان همه هاردها رو روشن نميكنم حداكثر سه تا همزمان !!!

فكر كنم بهتر باشه به اين بحث ادامه داده نشه چون با عنوان تاپيك مغايرت داره . يه تاپيك جديد درباره چگونگي آرشيو ميزنم .

s@j@d
2011/11/16, 13:47
دوست خوبم کاملا متوجه شدم . حق با شماست . ولی واقعا جای تعجب داشت برام . که دیگه بهم ثابت کردی .

doom2009
2011/11/24, 07:09

دوست گرامی کارت درست نمره ات بیست دیگه خدای ناکرده با خراب شدن یک هارد کل اطلاعات رو از دست نمیدی انگار یک نوع سیستم راید درست کردی ولی اکسترنال عجب فکری کردی موفق باشید