PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید گوشی در بازه قیمتی 1 میلیون تا 1 میلیون و 500

mohammad1366
2015/07/29, 10:50
سلام گوشی میخوام کدوم بهتره . lg g3 یا sony z2 یا sony z3 یا htc one m8 یا htc desire eye ؟ سونی میگن خیلی داغ می کنه وگرنه انتخاب اولم سونی بود الان دیگه تصمیم ب خرید htc desire eye دارم هرکی تجربه استفاده داره راهنمایی کنه لطفاٌ

nariman seraj
2015/07/29, 11:22
سلام گوشی میخوام کدوم بهتره . lg g3 یا sony z2 یا sony z3 یا htc one m8 یا htc desire eye ؟ سونی میگن خیلی داغ می کنه وگرنه انتخاب اولم سونی بود الان دیگه تصمیم ب خرید htc desire eye دارم هرکی تجربه استفاده داره راهنمایی کنه لطفاٌ
محمد جان شما تصمیم خودت رو برای خرید htc گرفتی یا اینکه هنوز نمیدونی کدوم بهتره؟
چون اگه تصمیم خودتونو گرفتید که به مشاوره نیاز ندارید. ولی اگر غیر از اینه پیشنهاد میکنم به lg g3 هم نگاهی بیاندازید. G3 از گرمای زیادی برخوردار نیست. و شما هیچ پرچمداری رو پیدا نمیکنید که کم داغ کنه. علاوه بر g3 گوشی z2 نیز مورد قبول هست. حالا باز میعاد و شاهین جان بهتر میتونن راهنماییت کنن.

From Fringe Dev***on

mohammad1366
2015/07/29, 11:53
تشکر بخاطر پاسخگویی ، آقا نریمان lg g3 باتری نسبتا ضعیفی داره بخاطر همین زیاد روش حساب باز نمیکنم و تست ضربشو که دیدم تاچش از کار افتاد ب سادگی

nariman seraj
2015/07/29, 12:10
تشکر بخاطر پاسخگویی ، آقا نریمان lg g3 باتری نسبتا ضعیفی داره بخاطر همین زیاد روش حساب باز نمیکنم و تست ضربشو که دیدم تاچش از کار افتاد ب سادگی
البته من خودم جی 3 دارم و از نظر باتری باهاش مشکلی ندارم. یعنی نیاز های منو برآورده میکنه با توجه به کار های زیادی که در طول شبانه روز انجام میدم باز هم آخر شب 20 درصد شارژ داره.
البته باید به کیفیت نمایش بینظیرش هم توجه کنی و در هیچ یک از گوشی های انتخابی خودتون همچین کیفیت نمایشی که در g3 هست رو نمیبینید.
دلیل این عملکرد نسبتا ضعیف باتری هم مربوط به همین کیفیت بالای صفحه نمایش هست.

From Fringe Dev***on

mohammad1366
2015/07/29, 12:31
دیجیکالا : نگاهی به نتایج تست‌های این LG G3 می‌اندازیم. این گوشی در تست استاندارد مرورگری ممتد اینترنت از طریق Wi-Fi، توانست نزدیک به 6 ساعت شارژدهی کند که این میزان بسیار کمتر از پرچم‌داران سال 2014 سایر کمپانی‌ها به خصوص Xperia Z2 و Galaxy S5 است ولی برای یک گوشی با صفحه‌نمایش QHD، میزان بسیار خوب و رضایت‌بخشی محسوب می‌شود و در مصارف عادی و روزمره و با یک‌بار شارژ کامل، می‌توانید به راحتی یک روز کامل را سپری کنید. 6 ساعت ؟؟؟ :| مننم ک 24 ساعت متصل ب وای فای

Dan
2015/07/29, 22:31
دیجیکالا : نگاهی به نتایج تست‌های این LG G3 می‌اندازیم. این گوشی در تست استاندارد مرورگری ممتد اینترنت از طریق Wi-Fi، توانست نزدیک به 6 ساعت شارژدهی کند که این میزان بسیار کمتر از پرچم‌داران سال 2014 سایر کمپانی‌ها به خصوص Xperia Z2 و Galaxy S5 است ولی برای یک گوشی با صفحه‌نمایش QHD، میزان بسیار خوب و رضایت‌بخشی محسوب می‌شود و در مصارف عادی و روزمره و با یک‌بار شارژ کامل، می‌توانید به راحتی یک روز کامل را سپری کنید. 6 ساعت ؟؟؟ :| مننم ک 24 ساعت متصل ب وای فای
تست مرورگر با روشن بودن وای فای فرق داره. تست مرورگر پردازنده رو خیلی درگیر میکنه. البته نسبت به گوشی های دیگه ای که نام بردید ضعیف تر عمل میکنه.
شما اول باید معیار های انتخابتون رو بفرمایید بعد ما راهنمایی کنیم که کدوم گزینه بهتره.