PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید هدست گیمینگ

alifani
2015/07/28, 13:13
سلام می خوام یخ هدست گیمینگ بگیرم که کلا هم زیبا باشه هم کارایش خوب باش بودجمم 500-600 خودم ریزر دوست دارم بگیرم ولی بازم راهنمایی نیاز دارم

Sent from my LT26w using Tapatalk

Viper95
2015/07/28, 13:33
این هدست ها برای شما مناسب خواهند بود . با توجه به بودجه و کاربری گیمینگ .

تازه نکته مثبتش اینه که با همه این امکانات قیمت بسیار مناسبی هم داره .

یک سرچ بکنید مشخصات کامل این محصول معلوم میشه .

Logitech G430 7.1 Surround Sound Gaming Headset

aryaiee
2015/07/28, 14:01
این هدست ها برای شما مناسب خواهند بود . با توجه به بودجه و کاربری گیمینگ .

این مدل لاجیتک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) کلا برای کاربری گیمر یک هدست کامل هست از همه نظر . لینکش از سایت خودمون هست .

تمامی مشتری هایی که از این هدست داشتم راضی بودند .

تازه نکته مثبتش اینه که با همه این امکانات قیمت بسیار مناسبی هم داره .

( برای اینکه نگن تبلیغ سایت خودتو میکنی این هم لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) از دیجی کالا . )

1-دادن لینک مستقیم به جز وب سایت مجموعه مجاز نیست.لینکی فروشگاه شما حذف شد و قبلا هم در این مورد در پیام خصوصی به شما گوشزد شده بود.
2-استارتر عزیز باید بفرمائید آیا موسیقی هم گوش میکنید یا فقط هدف اصلی شما بازی است؟

Viper95
2015/07/28, 14:35
سلام می خوام یه هدست گیمینگ بگیرم

2-استارتر عزیز باید بفرمائید آیا موسیقی هم گوش میکنید یا فقط هدف اصلی شما بازی است؟

وقتی خودشون دارن میگم هدست گیمینگ نیاز دارن به طور واضع کاربری رو اعلام میکنند .

دیگه مسائل حاشیه ای که اینکارم میکنید یا نه نیازی نیست . دیگه از این واضح تر که خودشون میگن هد ست گیمینگ میخوان ؟؟؟

حالا من بپرسم موزیکم گوش میدی ؟ فیلم میبینی ؟ کار موسیقی و استدیو انجام میدی و این سوالات جدا لزومی نداره وقتی که ابهامی وجود نداره . :)

ATER
2015/07/28, 14:41
من چند تا جا برای بهترین هدست سر زدم همه SteelSeries Elite Prism به عنوان بهترن هدست انتخاب کردن.
قیمتش 700 تومن هست ، هم سفید داره هم مشکی.

برای 7.1 هم بهترین Razer krakken 7.1 chroma هست قیمت 390.