PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پرندگان خشمگین ماندگار نیستند

*hit m@n*
2011/12/26, 20:43
دنیای بازی : بازی تتریس را احتمالا همه ی شما میشناسید و برای یک بار هم که شده این بازی ساده، در عین حال زیبا و فراموش نشدنی را بازی کرده اید. آقای Henk Rogers سازنده ی بازی های تتریس، در اظهار نظری جالب، بازی پرندگان خشمگین را در کنار تتریس قرار می دهد و عقیده دارد، Angry Birds از یاد خواهد رفت. شاید یک سال، ده سال یا چندین سال بعد، مردم تتریس را به یاد بیاورند، اما Angry Birds را نه. راجرز می گوید:

“من دوست دارم این بازی را با یک ورزش مقایسه کنم. در ابتدا یک فعالیت است، مثل گولف که یک فعالیت بود، بعدها به یک ورزش تبدیل شد. فکر می کنم مردم به مدت ۲۰ یا ۲۵ سال گولف بازی می کنند، پس شما می توانید بگویید که گولف در میان مردم مانده است. این “فعالیت” دیگر یک عادت هوسانه و زودگذر نیست، یک ورزش است. Angry Birds بسیار جالب است و همه این بازی را برای مدتی بازی کرده اند، اما بعد از مدتی از آن دست کشیده اند و به سراغ یک بازی دیگر رفته اند. ولی Tetris مثل “تولدت مبارک” است و ادامه خواهد داشت. هر کس بازی هایی دارد که می آیند و میروند، آنها می آیند و نمایش می دهند، اما همه ی آن ها گذرا هستند. شما مجبورید سخت کار کنید تا بازی ناشناخته ی خود را به شماره ی ۱ تبدیل کنید، اما وقتی ما تتریس را دوباره عرضه کردیم، خود به خود به شماره ی ۱ تبدیل شد، در صورتی که ما حتی هیچ بازاریابی نکرده بودیم. باید اعتراف کنم ما یک مزیت غیرمنصفانه نسبت به رقیب داریم. من ترجیح میدهم یک غاز داشته باشم که تخم طلا بگذارد.”
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

*hit m@n*
2011/12/26, 20:46
یه بازی کم حجم رو عاشقش شدیم
چشم دیدنشو ندارن
بازی به این خوبی
کجاش بده ؟؟؟؟
تتریس زیاد حال نمیده

با تشکر