PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : طریقه آپدیت Huawei Honor 6 - L04 به اندروید 5

jansiz hayat
2015/07/26, 11:56
سلام به همه اساتید.
دوستان میشه راهنماییم کنید که چطور میتونم گوشیم (Huawei Honor 6 - L04) رو به اندروید 5 آپدیت کنم...؟

Dan
2015/07/26, 12:58
سلام به همه اساتید.
دوستان میشه راهنماییم کنید که چطور میتونم گوشیم (Huawei Honor 6 - L04) رو به اندروید 5 آپدیت کنم...؟
هنوز نسخه رسمی منتشر نشده و در مرحله بتا هستش. باید صبر کنید تا نسخه رسمی منتشر بشه.

jansiz hayat
2015/07/26, 13:13
هنوز نسخه رسمی منتشر نشده و در مرحله بتا هستش. باید صبر کنید تا نسخه رسمی منتشر بشه.
پس چرا تو بعضی سایتا زدن نسخه نهاییش اومده....؟

Dan
2015/07/26, 14:42
پس چرا تو بعضی سایتا زدن نسخه نهاییش اومده....؟
این سوال رو باید از خودشون بپرسید. در حال حاضر رام رسمی این نسخه برای دانلود موجود نیست مگر اینکه فقط در بعضی مناطق خاص بصورت OTA منتشر شده باشه. چند ماه طول میکشه تا برای همه مناطق عرضه بشه. رام رسمی هم که برای ایران میاد و از زبان فارسی پشتیبانی میکنه معمولا در آخر لیست انتظار هستش.

jansiz hayat
2015/07/26, 16:40
پس فعلا دست نگه دارم....؟

Dan
2015/07/26, 23:03
پس فعلا دست نگه دارم....؟
بله نسخه بتا ممکنه در بعضی قسمت های گوشی اختلال ایجاد کنه.

jansiz hayat
2015/07/27, 19:47
ببخشید.قسمت Updates خود گوشی رو اگه بزنیم چه چیزی رو آپدیت میکنه...؟

Mohammad Ali X
2015/07/28, 00:27
بله , اگر آپدیت به صورت جهانی انتشار پیدا کند.

فرستاده شده از Hol-U19ِ من با Tapatalk

jansiz hayat
2015/07/28, 00:31
بله , اگر آپدیت به صورت جهانی انتشار پیدا کند.

بابت پاسخگوییتون بسیار متشکرم.
اما نتونستم ارتباطی بین سوالم و جواب شما پیدا کنم...
یعنی منظورتون رو متوجه نشدم...

Mohammad Ali X
2015/07/28, 00:44
بابت پاسخگوییتون بسیار متشکرم.
اما نتونستم ارتباطی بین سوالم و جواب شما پیدا کنم...
یعنی منظورتون رو متوجه نشدم...
شما به دو صورت میتوانید آپدیت کنید:
۱-از طرق آپدیت آنلاین
۲-از طریق آپدیت آفلاین
فعلا آپدیت پایداری برای گوشی شما منتشر نشده هر موقع منتشر شد میتوانید از طریق قابلیت آپدیت آنلاین خود گوشی به راحتی عملیات آپدیت را انجام دهید.

jansiz hayat
2015/07/28, 00:51
شما به دو صورت میتوانید آپدیت کنید:
۱-از طرق آپدیت آنلاین
۲-از طریق آپدیت آفلاین
فعلا آپدیت پایداری برای گوشی شما منتشر نشده هر موقع منتشر شد میتوانید از طریق قابلیت آپدیت آنلاین خود گوشی به راحتی عملیات آپدیت را انجام دهید.

خب الان من وقتی آپدیت آنلاین رو میزنم یدونه آپدیت پیدا میکنه
نسخه اندروید من 4.4.2 با EMUI 2.3 و B115 هستش که آپدیت EMUI 3 و B393 رو پیدا میکنه ولی وقتی زدم آپدیت بعد از 4 ساعت دانلود آپدیت وقتی گزینه نصب رو زدم بعد از نصب کردن هیچ تغییری مشاهده نکردم

Mohammad Ali X
2015/07/28, 00:54
نسخه اندروید من 4.4.2 با EMUI 2.3 و B115 هستش که آپدیت EMUI 3 و B393 رو پیدا میکنه ولی وقتی زدم آپدیت بعد از 4 ساعت دانلود آپدیت وقتی گزینه نصب رو زدم بعد از نصب کردن هیچ تغییری مشاهده نکردم
قرار نیست هر آپدیت تغییر بنیادین در گوشی شما ایجاد کند, تعدادی از آپدیت ها برای رفع خطا ها, مشکلات سیستمی و همچنین مشکلات امنیتی ارایه می شود.

jansiz hayat
2015/07/28, 01:00
قرار نیست هر آپدیت تغییر بنیادین در گوشی شما ایجاد کند, تعدادی از آپدیت ها برای رفع خطا ها, مشکلات سیستمی و همچنین مشکلات امنیتی ارایه می شود.

آخه وقتی نوشته B393 ,
EMUI 3 پس چرا اینارو اعمال نمیکنه...؟
چون موبایل من همون EMUI 2.3 و B115 مونده
یا شایدم آپدیت نشده...؟

Mohammad Ali X
2015/07/28, 01:02
آخه وقتی نوشته B393 ,
EMUI 3 پس چرا اینارو اعمال نمیکنه...؟
چون موبایل من همون EMUI 2.3 و B115 مونده
هارد ریست کردید بعد از آپدیت؟

jansiz hayat
2015/07/28, 01:10
هارد ریست کردید بعد از آپدیت؟

نه متاسفانه...:-"
اگه ریست کنم حل میشه...؟
راستی من نسخه پشتیبان از نسخه اصلی خود گوشی نگرفتم.
شما چی توصیه میکنین...؟

Mohammad Ali X
2015/07/28, 01:38
نه متاسفانه...:-"
اگه ریست کنم حل میشه...؟
راستی من نسخه پشتیبان از نسخه اصلی خود گوشی نگرفتم.
شما چی توصیه میکنین...؟

معمولا مشکل حل می شود. حتما قبل از هارد ریست از اطلاعات مهم بکاپ بگیرید, از خود نسخه فعلی هم بکاپ تهیه نمایید. همچنین از لیست شماره تلفن های خود یک کپی در سیم کارت درست کنید.

Dan
2015/07/28, 08:25
در آپدیت های کم حجم معمولا فقط Firmware گوشی تغییر میکنه که بعضی از مشکلات رو رفع میکنه. در آپدیت های حجیم تر ممکنه سیستم عامل ، رابط کاربری ، نرم افزار های از پیش نصب شده و ... آپدیت بشه.

بعضی گوشی ها بعد از دریافت و نصب آپدیت همه تغییرات رو نمیتونن اعمال کنند. گوشی رو ریست فکتوری کنید.

jansiz hayat
2015/07/28, 09:57
از هردو بزرگوار بابت راهنماییشون متشکرم.
زمانی که داشتم گوشی رو هارد ریست میکردم یه خط اومد مبنی بر اینکه آپدیت ناموفق بوده.
الان هم دوباره آپدیت پیدا میشه.حالا من دوباره آپدیت رو میزنم ببینم چی میشه.
چجوری میتونم تغییرات اعمال شده رو ببینم..؟ یعنی کجا رو باید چک بکنم...

Dan
2015/07/28, 23:13
از هردو بزرگوار بابت راهنماییشون متشکرم.
زمانی که داشتم گوشی رو هارد ریست میکردم یه خط اومد مبنی بر اینکه آپدیت ناموفق بوده.
الان هم دوباره آپدیت پیدا میشه.حالا من دوباره آپدیت رو میزنم ببینم چی میشه.
چجوری میتونم تغییرات اعمال شده رو ببینم..؟ یعنی کجا رو باید چک بکنم...
بخش About گوشی رو باید چک کنید. نسخه EMUI تغییر میکنه. آپدیت نسخه 2.3 به 3 با تغییر ظاهری رابط کاربری همراه هستش و بعد از آپدیت کاملا مشخص میشه.

jansiz hayat
2015/07/28, 23:32
بخش About گوشی رو باید چک کنید. نسخه EMUI تغییر میکنه. آپدیت نسخه 2.3 به 3 با تغییر ظاهری رابط کاربری همراه هستش و بعد از آپدیت کاملا مشخص میشه.
آپدیت قبلی رو که زده بودم تو 4.5 ساعت تموم شد ولی الان نزدیک به 12 ساعته که فقط نصفش رفته~X(

jansiz hayat
2015/07/29, 12:30
گوشی بعد از گذشت حدود 19 ساعت پروسه بروزرسانی بلاخره EMUI 3.0 بروزرسانی شد.
رابط کاربریش اونقدر زیباست که من یکی ذوق مرگ شدم.انصافا خیلی زیباست.
چون این نسخه بتا هستش حالا اگه ممکنه راهنماییم کنین که نسخه بتا بیشتر کجاها ایراد داره که من هم اونجارو چک کنم ببینم ایراد داره یا نه...؟
البته از دو دوست عزیزم عذر میخوام که به توصیشون که نسخه بتا رو نصب نکنم توجهه نکردم و نصبش کردم.خدایی نتونستم جلوی خودمو بگیرم

Dan
2015/07/29, 23:37
گوشی بعد از گذشت حدود 19 ساعت پروسه بروزرسانی بلاخره EMUI 3.0 بروزرسانی شد.
رابط کاربریش اونقدر زیباست که من یکی ذوق مرگ شدم.انصافا خیلی زیباست.
چون این نسخه بتا هستش حالا اگه ممکنه راهنماییم کنین که نسخه بتا بیشتر کجاها ایراد داره که من هم اونجارو چک کنم ببینم ایراد داره یا نه...؟
البته از دو دوست عزیزم عذر میخوام که به توصیشون که نسخه بتا رو نصب نکنم توجهه نکردم و نصبش کردم.خدایی نتونستم جلوی خودمو بگیرم
مگه شما از طریق خود گوشی آپدیت نکردید؟ در اونصورت نسخه بتا نیست ؛ در واقع این آپدیت فقط شامل Firmware و رابط کاربری میشه و نسخه اندروید تغییری نمیکنه.

jansiz hayat
2015/07/30, 00:27
مگه شما از طریق خود گوشی آپدیت نکردید؟ در اونصورت نسخه بتا نیست ؛ در واقع این آپدیت فقط شامل Firmware و رابط کاربری میشه و نسخه اندروید تغییری نمیکنه.
احسنت دقیقا همینطور است.نسخه اندروید همان 4.4.2 مانده.
ینی منکه با خود گوشی آپدیت کردم مشکلی پیش نمیاره....؟
راستی یه سوال دیگه هم دارم... :
تو بازار چهارسو تو جمهوری که داشتم گوشی P8 lite رو نگاه میکردم تو یه مغازه مقدار رم تو مشخصات خود گوشی رو 1 زده بود و تو مغازه بغلی هم که نگاه کردم مقدارش 2 بود.وهمچنین با اینکه نوشته بودن اندروید 5 هستش(رابط کاربریش که
EMUI 3.0 بود
) ولی تو مشخصاتش 4.4.2 بود و تو مغازه بغلی درست بود.الان قضیه این چیه...؟
چرا یک مدل گوشی مشخصات متفاوتی داشت...؟

Dan
2015/07/30, 10:03
احسنت دقیقا همینطور است.نسخه اندروید همان 4.4.2 مانده.
ینی منکه با خود گوشی آپدیت کردم مشکلی پیش نمیاره....؟
راستی یه سوال دیگه هم دارم... :
تو بازار چهارسو تو جمهوری که داشتم گوشی P8 lite رو نگاه میکردم تو یه مغازه مقدار رم تو مشخصات خود گوشی رو 1 زده بود و تو مغازه بغلی هم که نگاه کردم مقدارش 2 بود.وهمچنین با اینکه نوشته بودن اندروید 5 هستش(رابط کاربریش که
EMUI 3.0 بود
) ولی تو مشخصاتش 4.4.2 بود و تو مغازه بغلی درست بود.الان قضیه این چیه...؟
چرا یک مدل گوشی مشخصات متفاوتی داشت...؟
خیر مشکلی وجود نداره. حداکثر مشکلی که میتونه بوجود بیاره اینه که مصرف باتری کمی بالاتر بره. اون موردی که من عرض کردم به خاطر این بود که شما که در فقط در مورد نسخه 5 سوال کرده بودید.
مشخصات گوشی در مناطق مختلف برحسب زمان عرضه میتونه متفاوت باشه. P8 lite در بعضی مناطق با اندروید 4.4 و EMUI 3.0 عرضه میشه ولی در بعضی با اندروید 5 و EMUI 3.1 .

jansiz hayat
2015/07/31, 12:37
وقتی وای فای روشنه-تلگرام باز-بازی آنلاین soccer stars و hill climb racing باطری حدود 10-12 ساعت جواب میده.حالا این مقدار منطقی هست...؟

Mohammad Ali X
2015/07/31, 13:40
وقتی وای فای روشنه-تلگرام باز-بازی آنلاین soccer stars و hill climb racing باطری حدود 10-12 ساعت جواب میده.حالا این مقدار منطقی هست...؟
بله کاملا عادیه. زمانی که به اینترنت متصل می شوید بخش قابل توجهی از انرژی باتری مصرف می شود.

Huawei Honor 3c lite