PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت های ارزش افزوده اینترنت مخابرات

hi1
2015/07/21, 21:37
سلام دوستان
امروز دوتا سایت جالب پیدا کردم
یکیش سایت دانلود فیلم و سریال دانلود فیلم با لینک مستقیم,دانلود فیلم,دانلود سریال,دانلود فیلم دوبله فارسی (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
اون یکیش دانلود برنامه،بازی آتا دانلود , دانلود نرم افزار , دانلود بازی , دانلود نرم افزار اندروید , دانلود مستند (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)
فقط فرق این سایت ها در اینکه اولا دیتا بیس ش توی ایرانه
دوما هر کسی که از مخابرات سرویس اینترنت میگیره میتونه به راحتی فیلم دانلود کنه اونم با لینک مستقیم (نهایت سرعت)
البته من فقط با مخابرات شهر تبریز تست کردم بقیه رو نمیدونم شاید برای شما هم جواب بده
فقط اگه زحمتی نیست شما هم یه فیلم دانلود کنید ببینید لینک مستقیم میده یا نه؟(بدون ثبت نام و بدون خرید اشتراک vip )
اینم منبع حرفم فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
اینجا تبلیغ ش هست
(مخابرات استان آذربایجان شرقی)
اون بنر های تبلیغاتی رو چپ و راست کنی میتونید پیدا کنید

ErfanDL
2015/07/21, 21:40
هه سر همین ارزش افزوده 50,000 تومن پول منو بالا کشیدن بدون اجازه من !!!!!! که پلیس فتا موضوع رو پیگیری کرد پولو برگشت دادن مخابرات تماس گرفت گفت اشتباه شده :))

hi1
2015/07/21, 21:49
هه سر همین ارزش افزوده 50,000 تومن پول منو بالا کشیدن بدون اجازه من !!!!!! که پلیس فتا موضوع رو پیگیری کرد پولو برگشت دادن مخابرات تماس گرفت گفت اشتباه شده :))
عرفان جان،جان من مطلب تاپیک رو خوندی؟ :D

ErfanDL
2015/07/21, 21:53
عرفان جان،جان من مطلب تاپیک رو خوندی؟ :D

بله عزیز خوندم موقع ثبت نام پول رو کشیدن بالا !!!

hi1
2015/07/21, 22:04
بله عزیز خوندم موقع ثبت نام پول رو کشیدن بالا !!!

آقا عرفان این طرحی که مخابرات تبریز گذاشت ــه اصلا از مشترکانش پول اضافه دریافت نکرده
شما هم میتونید بدون درد سر فیلم دانلود کنید@};-

mra
2015/07/22, 15:40
پول میخواد فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

captain1374
2015/07/22, 17:29
این سایت آتا دانلود رو اره منم تازه پیدا کردم نتم نامحدوده با 500 دانلود میکنه نامحدود هم جم آوری شده ولی تمدید میشه کرد خیلی حال میده تازه دیتاسنترش تو تبریزه میخواستم یه هاست دانلود هم برا سایتم بخرم که متأسفانه پرداخت سالانه هست و بودجم نرسید ولی در کل خیلی خوب میشه در کل ایران این امکانات رو ارائه بدن که بشه از دیتاسنتر های ایرانی بدون محدود دانلود کرد این طور دیتاسنتر ها هم یه پیشرفتی می کنن