PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک محصول شش کاره برای اتصال راحت به اینترنت

saeid6574598
2011/12/26, 13:48
مدل WL-330NG یکی از محصولات شبکه جدید است که علاوه بر اینکه محصولی کامل است، بلکه قابل حمل است. این محصول با اندازه جمع و جور خودش یک دنیا امکانات را در دل کوچک خود جا داده است.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

محصول جدیدی که ایسوس به بازار ارائه کرده است در اصل یک محصول شش کاره است. بله درست است، این دستگاه با این ابعاد کوچک قادر است در نقش Hot Spot، Repeater، Router، Access Point، Ethernet Adapter و 3G Modem ایفای نقش کند. بر اساس اطلاعات ارائه شده در سایت ایسوس این دستگاه مجهز به کارت شبکه بی سیم نسل n با فرکانس کاری 4/2 گیگاهرتز است.
آنتن این دستگاه دارای توان 6/2 دسی بل است که برای دستگاهی در این سطح کاملا مناسب خواهد بود و فضای یک آپارتمان استاندارد امروزی را به خوبی پوشش می دهد.

روی دستگاه چهار دیود نوری Power، LAN، Air و USB قرار دارد که با استفاده از آن کاربر می تواند از وضعیت دستگاه مطلع شود.
علاوه بر این یک پورت شبکه 100 مگابیتی هم روی این دستگاه وجود دارد که امکان اتصال آن را به دستگاه هایی مانند مودم سیمی و کامپیوتر برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات فراهم می کند.

توان مورد نیاز دستگاه به وسیله یک آداپتور 5 ولت دو آمپری تامین می شود که در کنار اندازه کوچک آن امکان جابه جایی آسان این وسیله را در کیف نوت بوک به راحتی فراهم می کند.
اما یکی از مهم ترین ویژگی این غول کوچک رابط کاربری ساده و امکان تنظیم بی دردسر آن است که برای هر کسی از اهمیت بالایی برخوردار است.

به نقل از : ایران تجارت

Yaser_Aramesh
2011/12/26, 14:38
Asus بازم یک شاهکاره دیگه کرد

خوشم اومد

وسیله ی واقعا کاربردی ایه

doom2009
2011/12/26, 15:14
باید قیمت بالایی داشته باشه ؟

saeid6574598
2011/12/26, 22:04
این سایت ها رو خدا خیرشون بده ! عکس برای مطلبشون نمی ذارن . خودم این سه تا عکس رو پیدا کردم .

s@j@d
2011/12/26, 22:27
فکر کنم یه پورت شبکه (سیمی) کمه . شاید اگه بیشتر بود خیلی خیلی بهتر بود (البته به نظر من)
قیمتش اعلام شده ؟

saeid6574598
2011/12/26, 22:45
فکر کنم یه پورت شبکه (سیمی) کمه . شاید اگه بیشتر بود خیلی خیلی بهتر بود (البته به نظر من)
قیمتش اعلام شده ؟
قیمتش بین 86 دلار تا 89 دلار هستش .

s@j@d
2011/12/26, 23:18
قیمتش بین 86 دلار تا 89 دلار هستش .

با این تسافیر قیمتش هم میشه گفت مطلوبه . نسبت به برندش و امکاناتش . درسته ؟