PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روت کردن گوشی LG L30 Dual SIM D125

mohammad118
2015/07/11, 10:46
سلام مجدد خدمت تمامی دوستان و اساتید.
یه گوشی LG L30 دارم که میخوام روت کنم با برنامه LG One Click Root از رو فیلم آموزشی امتحان کردم نشد. تو سایتا هم هرچی گشتم در این مورد چیزی پیدا نکردم. برا L40 بود ولی این مدل نه. کسی از دوستان روشی سراغ داره؟
تو ضمینه روت کردن هم یه مبتدی هستم.
سپاس

Shahin007
2015/07/11, 11:04
درود ...

با kingo root تست کنید.

mohammad118
2015/07/11, 12:41
دستت درد نکنه آقا شاهین. گوشیم روت شد.
یه تایپیک قبل از این باز کرده بودم با متن زیر:

گوشی LG L 30 دارم با اندرویید کیت کت و مشکلی که دارم اینه که فایل هام روی مموری ذخیره نمیشه. عکس و فیلم هایی که با واتساپ و لاین و مرورگر دانلود میکنم مستقیم روی حافظه گوشی ذخیره میشن. دانلود های برنامه بازار روی حافظه گوشی ذخیره میشن. بلوتوث هام فایل هایی که با شیریت و زاپیا دریافت میکنم روی حافظه گوشی ذخیره میشن و همین باعث شده حافظه گوشیم سریع پر بشه. البته امکان انتقال فایل ها رو از گوشی به مموری دارم.
راهی هست که بشه ذخیره فایل های دانلودی رو روی کارت حافظه تنظیم کرد؟
لینک مدل گوشی
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

ممنون میشم یه برنامه برا همچین مشکلی معرفی کنید. کلا میخوام برنامه ها با دیتا رو مموری نصب بشن.

Shahin007
2015/07/11, 12:58
خواهش میکنم ... تو تنظیمات قسمت استوریج برید ببنید میشه مکان ذخیره سازی پیشفرض رو تغییر داد یا خیر.

برنامه ها اول روی گوشی باید نصب بشن بعد با app2sd انتقالش بدید به مموری.

supersu هم حتما نصب کنید و از داخل تنظیماتش به همه ی برنامه ها دسترسی grant بدید.

mohammad118
2015/07/11, 13:20
استوریج گوشیم چنین امکانی رو نداره.

mohammad118
2015/07/11, 15:20
superSU رو هرکاری کردم نتونستم درست نصبش کنم. superuser il هم میرم برنامش ازم یا آبدیت یا رینستال میخواد. البته میشه باهاش کار کرد.

ErfanDL
2015/07/11, 20:53
Framaroot را امتحان کنید

Sent from my C6833 using Tapatalk

mohammad118
2015/07/12, 05:11
دوست عزیز قسمت دومش رو متوجه نشدم

mohammad118
2015/07/15, 21:45
روت گوشی به راحتی انجام گرفت فقط نمیدونم چجوری سوپرسو رو جایگذین سوپر یوزر کنم.
با برنامه FolderMount فایل های واتساپ رو که انتقال میدم انتقال انجام میشه ولی ذخیره سازی پیش فرض هنوز حافظه تلفن هست. راهی هست که ذخیره سازی پیشفرض رو کارت حافظه انتختب کنم.
سپاس

Dan
2015/07/15, 23:00
روت گوشی به راحتی انجام گرفت فقط نمیدونم چجوری سوپرسو رو جایگذین سوپر یوزر کنم.
با برنامه FolderMount فایل های واتساپ رو که انتقال میدم انتقال انجام میشه ولی ذخیره سازی پیش فرض هنوز حافظه تلفن هست. راهی هست که ذخیره سازی پیشفرض رو کارت حافظه انتختب کنم.
سپاس
بله میشه ولی راهش پر دردسره. باید روی مموری کارت پارتیشن دوم ایجاد کنید بعد از یکی از نرم افزار هایی که از Auto Link پشتیبانی میکنند استفاده کنید. تنظیمات FolderMount رو چک کنید اگر نداشت میتونید از Link2SD استفاده کنید.