PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مودینگ ساده و آماتوری برای کیس lancool dragon

senjed
2015/07/10, 11:56
منم با دیدن ابتکارا و خلاقیت دوستان تصمیم گرفتم دستی به سر و گوش کیس بکشم بعد از چهار سال

این کیس توسط شرکت گرین وارد شده و نمیدونم که هنوزم ازش هست یا نه چون کمتر اسمی ازش شنیدم . عکس کیس در حالت دیفالت :

418164181741818

برای اولین کار تصمیم گرفتم کیس رو رنگ سیاه بزنم که از این حالت بی روح بیاد بیرون که از رنگ اسپری مشکی برای کل بدنه داخل و رنگ قرمز برای تعدادی از قطعات کیس :

4181941820

همچنین اضافه کردن یه فن 14 سانت دیگه به جلوی کیس

41822

برش درب کیس بوسیله صفحه استیل بر

41823

بعد از رنگ کاری که خیلی خسته کننده بود

41824 41825

چسباندن برچسب فیبر کربن و اضافه شدن مادر بورد و پاور و خنک کننده زیبای دیپکول سری کاپیتان که وافعا با طراحیشون حال میکنم .

41826

واقعا رنگ پاور ضایع هست !!! تو فکر بودم رنگش کنم ولی دیدم بهترین کار ساختن یه محفظه هست :

41827

پوشش به صورت شیب دار درست کردم که هوای فن جلوی کیس رو به سمت بالا هدایت کنه

خب بعد از نصب پوشش و چسباندن فیبر کربن روی اون و کلی لحیم کاری و اضافه کردن led و رسیدن 970 به دستم تقریبا پروژه تموم شده فقط منتظر پلکسی درب کیس هستم
4183041829

خب دیگه پلکسی هم اضافه شد

41831

اینهم نمای کلی میز :

41832

البته رم ها تا یه هفته دیگه با مدل تریدنت عوض میشن و محفظه خالیه هارد هم برای اس اس دی هست.
پروژه بعدی هم رنگ میز هست که یابد به صورت فیبر کربن در بیاد .

هزینه کلی حدود 40 هزار تومن شد .

دیگه ببخشید تو عکسا اتاق به هم ریخته بود چون کل کارا رو تو 4 روز جمع کردم وقت نمیشد تمیز کنم.

در آخر باید بگم که خیلی خوشحالم که در این انجمن عضو شدم و حتما از نظر دوستان و اساتید استفاده میکنم . @};-

GNBBAKER
2015/07/10, 13:10
خسته نباشید خدا قوت خیلی تمیز کار کردید اولش که رو تاپیک کلیک کردم با خودم گفتم خدایا این یکی دیگه نزنه کیسشو داغون کنه ولی حال کردم با کارت با حداقل امکانات یه کار تمیز زدی فناش برات بچرخه فقط یه توصیه دارم کابل های برق پاورتو اسلیو کنی مودینگت تکمیل شده اسلیو خیلی تو زیبایی کیس تاثیر گذاره حتما روش مانور بدین.

senjed
2015/07/10, 13:52
ممنون ، خودمم دلم میخواست اسلیو کنم به خودتونم پیام دادم برای خریدش ولی هزینش زیاد میشد ، فعلا بخاطر خرید قطعات دستم خالی بود انشالا در آینده حتما این کار میکنم .

senjed
2015/07/23, 16:29
قطعه جدید هم به کیس اضافه شد که رم تریدنت هست و یه قطعه دیگه که تو سرعت خیلی تاثیر گذار بوده با مارک HONDA :>

دوستان برای سمت راست کیس اون قسمتی که جای درایو ها هست پیشنهادی ندارن ؟

422534225442255