PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اتصال دسته xbox به کامپیوتر از طریق سیم

vbnxerex
2015/07/09, 18:18
با سلام برای نصب و استفاده از دسته ایکس باکس روی پی سی کابل 2*1 اتصال رو گرفتم بعد هم درایورها رو از مایکروسافت دانلود کردم ,اما شناسایی نمیکنه ؛ممنون میشم راهنمایی بفرمایید مشکل از چیه؟

nariman seraj
2015/07/09, 20:20
سلام دوست عزیز.

اول از هرچیزی بگم که در حین نصب درایور نباید کابل USB دسته رو وصل کنید و اگر این کار رو کردید لطف کنید درایور دسته رو مجددا دنصب کنید و از اینجا اقدام به دانلود (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) کنید.

پس از نصب درایور کامپیوتر یا لپ تاپ رو ریست کنید. حتما باید این کار رو بکنید. خوب مرحله آخر هم اینه که برای مطمئن شدن از درستی نصب و کارکردن دسته وان رو تست کنید.

برای تست WIN+R رو ( RUN ) رو بزنیدو عبارت joy.cpl رو تایپ کنید. سپس طبق تصویر زیر روی XBOX CONTROLLER کلیک کرده
و Properties رو بزنید

41784

تا صفحه ای باز شود مطابق تصویر زیر:

41785

شوکر ها و دکمه های گیمپد رو فشار و حرکت بدید و اگر چراغ ها روشن شد یعنی دسته رو به درستی نصب کردید.

موفق باشید دوست عزیز :)

vbnxerex
2015/07/09, 22:13
ممنون از راهنمایی و پاسخ کاملتان؛ با توجه به راهنماییتان فقط کابل 2*1 کافیست یا باید wireless receiver روهم داشته باشم

nariman seraj
2015/07/10, 03:20
ممنون از راهنمایی و پاسخ کاملتان؛ با توجه به راهنماییتان فقط کابل 2*1 کافیست یا باید wireless receiver روهم داشته باشم
طبق آموزش پیش برید, دیگه نیازی نیست به کارهای جانبی مهدی جان.[emoji4] [emoji4]

نتیجه کار رو در همین تاپیک اعلام کنید لطفا تا ختم تاپیک رو اعلام کنم.

From Fringe Dev***on

vbnxerex
2015/07/10, 10:46
با تشکر فراوان، طبق راهنمایی های گفته شده تمام درایورهای نصب شده رو پاک کردم و مجددا درایور مخصوص win7 64 bit رو دانلود کردم بعد از نصب درایور ریستارت کردم و بعد از اتصال کابل اتصال یو اس بی دسته رو روشن کردم که تو حالته سرچ باقی موند و پیدا نکرد کانکش رو با گزینه ران فرمان رو هم اجرا کردم که متاسفانه دسته رو تشخیص نداد ، (در ضمن زمان اتصال کابل به دسته تنها برای یک لحظه چراغش روشن میشود به رنگ سبز اما کانکشن برقراراست یعنی شارژ صورت میگیرد اما ارتباط نه ؛ دو سه تا کابلم گرفتم که شاید ایراد از کابل باشد اما فرقی نکرد، بازهم ممنون

nariman seraj
2015/07/10, 11:22
با تشکر فراوان، طبق راهنمایی های گفته شده تمام درایورهای نصب شده رو پاک کردم و مجددا درایور مخصوص win7 64 bit رو دانلود کردم بعد از نصب درایور ریستارت کردم و بعد از اتصال کابل اتصال یو اس بی دسته رو روشن کردم که تو حالته سرچ باقی موند و پیدا نکرد کانکش رو با گزینه ران فرمان رو هم اجرا کردم که متاسفانه دسته رو تشخیص نداد ، (در ضمن زمان اتصال کابل به دسته تنها برای یک لحظه چراغش روشن میشود به رنگ سبز اما کانکشن برقراراست یعنی شارژ صورت میگیرد اما ارتباط نه ؛ دو سه تا کابلم گرفتم که شاید ایراد از کابل باشد اما فرقی نکرد، بازهم ممنون

وقتی در حالت سرچ قرار میگیره یعنی مشکل از کابل اتصال هست.
یک مورد دیگر نیز ممکنه مشکل سازباشه و اون کنترلر هست. مهدی جان کنترلری که استفاده میکنی کنترلر اورجینال و سیمی هست؟ چون یکسری کنترلر های شبیه ساز وجود داره که این روش براشون صادق نیست.

From Fringe Dev***on

vbnxerex
2015/07/10, 12:57
کنترلر خود دستگاه Xbox هست ولی wireless هست ، باید دسته کنترلر سیمی بگیرم؟

nariman seraj
2015/07/10, 13:25
کنترلر خود دستگاه Xbox هست ولی wireless هست ، باید دسته کنترلر سیمی بگیرم؟
خوب اینو از همون اول میگفتی که وایرلس هست. دوست عزیز.
وقتی دسته وایرلسه دیگه نیازی نیست که سیم وصل کنی. فقط باید رسیورش رو بگیری از بیرون.
قیمت حدود 70 تا 90 تومانه. اگرم داری که چه بهتر. این تبدیل یا دانگل هم به نام xbox360 pc wireless gaming receiver در بازار معروفه مهدی جان.

وقتی تهیه کردی اطلاع بده تا آموزش کامل رو براتون توضیح بدم.
From Fringe Dev***on

vbnxerex
2015/07/10, 14:09
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ممنون میشم اگه این لینکو نگاه کنید و ببینید همون چیزیه که باید بگیرم یا نه؟

nariman seraj
2015/07/10, 16:43
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. ممنون میشم اگه این لینکو نگاه کنید و ببینید همون چیزیه که باید بگیرم یا نه؟
بله دقیقا این همون دانگلی هست که باید تهیه بفرمایید. رنگ بندی های مختلف هم هست براش.

From Fringe Dev***on

majid4310
2015/07/11, 09:16
بله دقیقا این همون دانگلی هست که باید تهیه بفرمایید. رنگ بندی های مختلف هم هست براش.

From Fringe Dev***on

ببخشید دوست عزیز با یه دانگل دوتا دسته وصل میشه ؟

nariman seraj
2015/07/11, 13:51
ببخشید دوست عزیز با یه دانگل دوتا دسته وصل میشه ؟
خیر. هر دانگل مخصوص یک گیم پد هست و باید با گیم پد مخصوص خودش جفت شود.

From Fringe Dev***on

vbnxerex
2015/07/23, 19:51
با سلام و عذرخواهی بابت تاخیر در پاسخ امروز موفق شدم دانگل رو دریافت کنم ، ممنون میشم اگه راهنمایی نصب رو بفرمایید.

nariman seraj
2015/07/24, 04:15
با سلام و عذرخواهی بابت تاخیر در پاسخ امروز موفق شدم دانگل رو دریافت کنم ، ممنون میشم اگه راهنمایی نصب رو بفرمایید.
سلام دوست عزیز ,خسته نباشید.
درایور قیبلی رو پاک کنید و طبق آموزش پیش برید.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

From Fringe Dev***on

vbnxerex
2015/07/24, 11:07
ممنون از راهنمایی هاتون ، انجام شد ، فقط یه سوال تو بازی هر از چند گاهی بازی کرش میکنه ، ارتباطی به استفاده از دسته و دانگل داره یا نه مشکل از جای دیگه است؟

nariman seraj
2015/07/24, 14:26
ممنون از راهنمایی هاتون ، انجام شد ، فقط یه سوال تو بازی هر از چند گاهی بازی کرش میکنه ، ارتباطی به استفاده از دسته و دانگل داره یا نه مشکل از جای دیگه است؟

روی تمام بازی ها این مشکل پیش میاد؟

اگه فقط روی این بازی مشکل داره ، مشکل از دانگل و گیمپدتون نیست و صحیح و سالم وصل شده. بازی و سیستمتون باید چک بهش.