PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تغییر ذخیره سازی پیشفرض فایل های دریافتی در گوشی LG L30 Dual SIM D125

mohammad118
2015/07/08, 06:02
سلام و خسته نباشید خدمت همه ی اساتید و سروران گرامی
گوشی LG L 30 دارم با اندرویید کیت کت و مشکلی که دارم اینه که فایل هام روی مموری ذخیره نمیشه. عکس و فیلم هایی که با واتساپ و لاین و مرورگر دانلود میکنم مستقیم روی حافظه گوشی ذخیره میشن. دانلود های برنامه بازار روی حافظه گوشی ذخیره میشن. بلوتوث هام فایل هایی که با شیریت و زاپیا دریافت میکنم روی حافظه گوشی ذخیره میشن و همین باعث شده حافظه گوشیم سریع پر بشه. البته امکان انتقال فایل ها رو از گوشی به مموری دارم.
راهی هست که بشه ذخیره فایل های دانلودی رو روی کارت حافظه تنظیم کرد؟
لینک مدل گوشی
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

Dan
2015/07/08, 10:35
سلام و خسته نباشید خدمت همه ی اساتید و سروران گرامی
گوشی LG L 30 دارم با اندرویید کیت کت و مشکلی که دارم اینه که فایل هام روی مموری ذخیره نمیشه. عکس و فیلم هایی که با واتساپ و لاین و مرورگر دانلود میکنم مستقیم روی حافظه گوشی ذخیره میشن. دانلود های برنامه بازار روی حافظه گوشی ذخیره میشن. بلوتوث هام فایل هایی که با شیریت و زاپیا دریافت میکنم روی حافظه گوشی ذخیره میشن و همین باعث شده حافظه گوشیم سریع پر بشه. البته امکان انتقال فایل ها رو از گوشی به مموری دارم.
راهی هست که بشه ذخیره فایل های دانلودی رو روی کارت حافظه تنظیم کرد؟
لینک مدل گوشی
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
اول از همه در بخش Storage گوشی مسیر قسمت هایی که قابل تغییر هست به مموری تغییر بدید. تنظیمات گوشی های مختلف اندرویدی متفاوته و باید بعضی قسمت های مرتبط رو چک کنید. برای بلوتوث هم میتونید به بخش Connectivity مراجعه کنید. در مورد مرورگر و دوربین گوشی هم تغییر محل فایل ها از طریق تنظیمات اپلیکیشن های خود گوشی و بصورت جدا انجام میشه.
مسیر پیش فرض ذخیره برنامه های شخص ثالث باید توسط خود برنامه قابل تغییر باشه که برای برنامه هایی مثل WhatsApp و Line این امکان وجود نداره. اگر گوشی شما روت هست میتونید از نرم افزار FolderMount استفاده کنید.

mohammad118
2015/07/08, 10:54
ممنونم که سریع پاسخ دادید. بلوتوث گوشیم چنین امکاناتی رو نداره. در قسمت storage هم گذینه هایی که فرمودید رو ندارم در حالی که گوشی داداشم داره. گوشیم روت نیست.

Dan
2015/07/08, 17:29
ممنونم که سریع پاسخ دادید. بلوتوث گوشیم چنین امکاناتی رو نداره. در قسمت storage هم گذینه هایی که فرمودید رو ندارم در حالی که گوشی داداشم داره. گوشیم روت نیست.
من دفترچه راهنمای گوشی شما رو نگاه کردم. متاسفانه اون موقع توی گوشی های پایین رده الجی در بخش Storage نمیشده تغییری ایجاد کرد. برای فایل های ذخیره شده دوربین این قابلیت وجود داره. بخش تنظیمات مرورگر هم توی دفترچه وجود نداره اما احتمالا اون هم قابل تغییره اما متاسفانه چون دسترسی به روت وجود نداره برای نرم افزار ها کاری نمیشه انجام داد.

mohammad118
2015/07/08, 23:38
بسیار بسیار ممنونم. پیگیری کردنتون جدا قابل تحسینه. دیگه مجبورم باهاش بسازم.