PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سیستم گیمینگ - بودجه: 6 الی 7 م

Amateur
2015/07/08, 02:59
با سلام
دوستان من می خوام یک سیستم برای gaming(برای بازی های سنگین) و کارهایی از قبیل برنامه نویسی (در حد آماتور) و کارهای گرافیکی مثل فوتشاپ در حد نیمه حرفه ای تهیه کنم.
از جایی که من اطلاعاتم درباره قطعات کامپیوتری در حد صفر هست، در وبسایت های خارجی مطالعه کردم و سیستم های پیشنهادی(برای گیم) مثل Cyberpower Infinity و Alienwar و ... پیشنهاد داده بودند!
حالا دیگه واقعا موندم چیکار کنم! چندتا تاپیک رو هم در انجمن نگاه کردم که دوستان درخواست سیستم مورد نیازشون رو از کاربران حرفه ای سایت با توجه به کارایی مورد نظر و بودجه کرده بودند و جوابشون رو هم گرفتند. اما سوالات من از سطح بسیار بسیار ابتدایی تری شروع می شوند:
1- آیا به نظر شما من هم مثل خیلی از کاربران دیگه قطعات رو جداگانه تهیه کنم و سیستم رو ببندم؟
2- آیا من به عنوان کاربر آماتور قادر هستم که خودم پس از تهیه قطعات سیستم رو سرهم کنم؟ یا به نظرتون یک سیستم all in one تهیه کنم؟
3- با توجه به جواب سوال قبلی پیشنهادادتون چی هست؟

Shahin007
2015/07/08, 10:01
درود ...

شما یک سیستم دسکتاپ ایده آل میتونید تهیه کنید و اگر پرتابل بودن براتون مهم نیست قید لپ تاپ و all in one رو بزنید ...

قطعاتی که پیشنهاد میشه رو شما میتونید به فروشگاه های معتبر سفارش بدید و اگر خودتون تجربه ی اسمبل ندارید

مبلغی رو همون فروشگاه ها میگیرن و براتون اسمبل میکنن ...

شما کیس و قطعاتش رو لازم دارید یا تجهیزات جانبی مثل ماوس و کیبورد و مانیتور هم میخواید؟

magiteq
2015/07/08, 10:09
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

KasraG
2015/07/08, 10:10
سلام دوست خوبم.

بنده در حدی نیستم که بهت پیشنهاد سیستم بدم ولی این رو می دونم که وقتی شما برید توی بازار برای خرید ۹۰٪ فروشنده ها میخوان گوشِت رو ببرند. شما از اساتید اینجا که راهنمایی گرفتید لطف کنید لیست رو برید توی بازار قیمت کنید. اگر فروشنده گفت فلان قطعه اشغاله و من چیز بهتر بهت میدم و فلان قطعه اصلا توی بازار نیست و یا با نیشخند ازت پرسید که آیا این لیست رو از توی اینترنت تهیه کردی به سرعت برق از در مغازش بزن بیرون!‌ این لیستی که اساتید بهت میدن روی هوا نیست و هم از این مطمعن هستند که این قطعات در بازار موجود هست و هم این که این قطعات به هم دیگه میخوره.
یک نصیحت دوستانه ی دیگه هم میکنم این هست که سیستمی گیم به همراه مصارف جانبیی که شما فرمودید بهتره با هزینه ی ۶ تومن و پایین تر تهیه بشه. اون قطعاتی که جدید اومدند و خیلی گرون هستند توی بازار همشون قیمت های کاذب دارند و نهایتش اینه که به جای ۳ سال،شما ۳ سال و نیم دیگه اختیاج به ارتقای سیستم پیدا میکنید. اگر کسی رو هم از دوست و آشنا میشناسید که سر رشته ای از این کار داره با اون هم مشورت کنید.

یا علی!

Amateur
2015/07/08, 11:06
درود ...

شما یک سیستم دسکتاپ ایده آل میتونید تهیه کنید و اگر پرتابل بودن براتون مهم نیست قید لپ تاپ و all in one رو بزنید ...

قطعاتی که پیشنهاد میشه رو شما میتونید به فروشگاه های معتبر سفارش بدید و اگر خودتون تجربه ی اسمبل ندارید

مبلغی رو همون فروشگاه ها میگیرن و براتون اسمبل میکنن ...

شما کیس و قطعاتش رو لازم دارید یا تجهیزات جانبی مثل ماوس و کیبورد و مانیتور هم میخواید؟
ممنون از راهنمایی تون
لوازم جانبی رو هم باید تهیه کنم

Amateur
2015/07/08, 11:10
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

دوست گرامی شما آیا جایی رو هم برای تهیه این قطعات پیشنهاد می کنید؟ آیا سایت فروشگاهی داره؟

magiteq
2015/07/08, 11:31
دوست گرامی شما آیا جایی رو هم برای تهیه این قطعات پیشنهاد می کنید؟ آیا سایت فروشگاهی داره؟

فروشگاهای انلاین مثل لیون هستش

Amateur
2015/07/08, 11:40
فروشگاهای انلاین مثل لیون هستش
ممنون
و برای سوار کردن قطعات چطور؟

Shahin007
2015/07/08, 11:47
ممنون

خودشون اسمبل هم میکنن دوست عزیز.

M.Ahmadi
2015/07/08, 12:25
بله سیستم بسیارخوبی رو عطا جان پیشنهاد دادن قیمت تعدادی از این قطعات در سایت لیون خیلی از این میزان کمتر هم هست 3 مورد رو هم که فروشگاه انجمن موجود داره فقط عکس سیستم فراموش نشه.

NAVID OC
2015/07/08, 12:33
ممنون

به نظر من خودت اسمبل کن ، از روی دفترچه مادربرد نگاه کن ، الکی پول نخواهی خرج کنی!
و مهم تر اینکه یه چیزی هم یاد بگیری! فردا مشکلی برات پیش آمد بدونی هر قطعه کجای کامپیوتر قرار دارد.

Amateur
2015/07/08, 12:43
به نظر من خودت اسمبل کن ، از روی دفترچه مادربرد نگاه کن ، الکی پول نخواهی خرج کنی!
و مهم تر اینکه یه چیزی هم یاد بگیری! فردا مشکلی برات پیش آمد بدونی هر قطعه کجای کامپیوتر قرار دارد.

دوست گرامی بنده هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم اما خیلی علاقه مندم که حداقل در حد اسمبل کردن رو یاد بگیرم!
به نظر شما با کمک سایتی مثل یوتوب می توانم خودم به تنهایی کیس رو اسمبل کنم(بدون اینکه خرابکاری انجام بشه)؟ :D
بالاخره باید مثلا بدونم که کدوم قطعه باید کجا جای بگیره؟ فکر نکنم فقط متصل کردن 4 تا سوکت به هم باشه :)

magiteq
2015/07/08, 13:31
دوست گرامی بنده هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم اما خیلی علاقه مندم که حداقل در حد اسمبل کردن رو یاد بگیرم!
به نظر شما با کمک سایتی مثل یوتوب می توانم خودم به تنهایی کیس رو اسمبل کنم(بدون اینکه خرابکاری انجام بشه)؟ :D
بالاخره باید مثلا بدونم که کدوم قطعه باید کجا جای بگیره؟ فکر نکنم فقط متصل کردن 4 تا سوکت به هم باشه :)

این علاقه مندی شما در نهایت کار دست ات میده
اسمبل به یک فرد حرفه ای داده بشه

NAVID OC
2015/07/08, 13:52
این علاقه مندی شما در نهایت کار دست ات میده
اسمبل به یک فرد حرفه ای داده بشه

اتفاقا بر عکس ، این علاقه مندی باعث پیشرفت می شود.
من خودم وقتی سیستم خریدم بلد نبودم اسمبل کنم. دادم به قول شما یه حرفه ای اسمبل کرد! اما یه حرفه ای هیچ وقت ، زمان نمی زارد تا سیستمی که مال خودش نیست را ، به شکل پروفشنال اسمبل کند !

اینم از اسمبل یک حرفه ای>:)!

41727

اسمبل کردن چیزی جز وصل چند تا کابل و چند تا سوکت بیشتر نیست. به هیچ چیزی هم جز تصاویر دفترچه مادربرد نیاز نیست!
از ما گفتن بود....

M.Ahmadi
2015/07/08, 14:34
اینجا جاش نیست ولی من هم با عطاجان موافقم شما میتونی برای یادگیری کلاس بری یا با یه کیس 1500 شروع کنی نه یه سری قطعه که هر کدوم 1 تومن پولش رو در معرض خطر قرار بدی.