PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گلچین عکس های Asus Fonepad

Asus.Fonepad
2015/07/07, 23:11
سلام خدمت دوستان و اساتید خودم به خصوص مدیریت انجمن آقا میلاد عزیز

دوستان این تاپیک و زدم چون دوست داشتم دید عکاسی خودم محک بخوره عکسام ادیت نشده سعی میکنم اکثرا عکس های منظره و طبیعت باشه خوشحال میشم نظراتتون تخصصی و کارشناسی خودتون روبدین

قشنگ ترین عکسم از یک زنبور

41719

41720

تنهایی این پرنده رو میان جنگ بین طبیعت و زباله های اطراف دوست داشتم

41721

Oneshot Milad
2015/07/10, 03:28
سلام خدمت دوستان و اساتید خودم به خصوص مدیریت انجمن آقا میلاد عزیز

دوستان این تاپیک و زدم چون دوست داشتم دید عکاسی خودم محک بخوره عکسام ادیت نشده سعی میکنم اکثرا عکس های منظره و طبیعت باشه خوشحال میشم نظراتتون تخصصی و کارشناسی خودتون روبدین

قشنگ ترین عکسم از یک زنبور

41719

41720

تنهایی این پرنده رو میان جنگ بین طبیعت و زباله های اطراف دوست داشتم

41721

سلام
ببخشید ک دیر جواب دادم
فکر میکنم دوربینتون یا موبایل باشه یا دوربین های خانگی کامپکت باشه
عکسهاتون خوب هستن ازنظر جا گیری مکان سوژه ها مخصوصا زنبور ها
اما
تنظیم رنگ و سفیدی و نور تصویر و کنتراست باید بیشتر کار کنین
عکس اول
بدن زنبود مشکی
عکس دوم گلها سفدیش توی چشم و زیادی نور و کمبود رنگ
عکس سوم محو بودن سوژه و فکوس نبودن درست تصویر که انگار گرد و گبار تصویر رو گرفته ..
(( اما عکس سوم .. منظورتون ازین عکس چیه ؟ چه چیزیو خواستین به بیننده القا کنین ؟ ))
ادیت عکسها به ترتیب البته تا جایی ک امکان داشت ..
4181341814

Asus.Fonepad
2015/07/12, 02:30
سلام

(( اما عکس سوم .. منظورتون ازین عکس چیه ؟ چه چیزیو خواستین به بیننده القا کنین ؟ ))
ادیت عکسها به ترتیب البته تا جایی ک امکان داشت ..
4181341814

سلام میلاد جان دوربین کامپکت خانگیی قدیمی بود با رزولیشن 3 مگا پیکسل مدلش و یادم نمیاد ولی دمش گرم عکس های باحالی مینداخت.....

عکس سوم برای خودم سرسبزی پارک و وجود یک پرنده تنها میان انبوه کیسه پلاستیک ....موقعی که این عکس و گرفتم چند تا تضاد مد نظرم بود یکیش سر سبزی پارک و تضادش خاک و بیایونی جلوی تصویر پرنده تنها و یه جورایی متفکر به آینده که نماد طبیعت و زندگی و پلاستیک های احاطه کننده که دشمن طبیعتن البته احتمالا این حس ها از عکس من برداشت نمیشن چون عکاس حرفه ای نیستم ....ولی خوب هدف از گرفتن این عکس این بود .

بابت ادیت عکس هم ممنون

Asus.Fonepad
2015/07/31, 01:04
تو روزهای گرم تابستانی یاد گردش های کوه دربند در روزهای پاییزی بخیر.....(اگه اشتباه نکنم دوربین نوکیا 5600)

42461

42462

طبیعت زیبای کاخ سعد آباد تهران:(دوربین SONY DSC-HX9V)

42463

42464