PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید گوشی با دوربین خوب و ضخامت کم و قابل آپدیت به اندروید ۵ تا ۸۰۰ تومن

emadphk
2015/07/06, 17:08
گوشی فعلی من لومیا ۵۲۰هست.می خوام یک گوشی دوم اندرویدی و شیک تهیه کنم با توجه به مواردی که گفتم شما چی پیشنهاد می کنید.نظرم روی اچ تی سی ۸۱۶ gبود که خیلی بد شنیدم راجع بهش

Shahin007
2015/07/06, 17:16
درود...

با مقداری افزایش بودجه بهتون گلکسی A5 رو پیشنهاد میکنم. با قیمت حدودا ۹۰۰
در صورت اینکه امکان افزایش بودجه نیست Huawei G7 پیشنهاد میشه.

emadphk
2015/07/06, 17:35
مرسی از پیشنهادت.اینطوری که من جستجو کردم مدلهایی که از جی۷ تو ایران هست به ۵ آپدیت نمیشن. بخوام بودجه رو افزایش بدم به ۹۰۰ باز مثلا یه مدل بهتر پیدا میشه ۹۲۰تومن همینطوری میره تا بالای ۱

Shahin007
2015/07/06, 17:59
مرسی از پیشنهادت.اینطوری که من جستجو کردم مدلهایی که از جی۷ تو ایران هست به ۵ آپدیت نمیشن. بخوام بودجه رو افزایش بدم به ۹۰۰ باز مثلا یه مدل بهتر پیدا میشه ۹۲۰تومن همینطوری میره تا بالای ۱

این قسمت حرفتون خیلی جالب بود :دی

دوست عزیز بهترین گوشی که با کمترین افزایش بودجه شما میتونید تهیه کنید A5 هستش ... نیازی به افزایش بودجه

به بالای 1 نیست دیگه. انتظار شمارو برآورده میکنه. نازک،دوربین خوب،کیفیت ساخت خوب،صفحه نمایش خوب و ...

موفق باشید.

Amir_M97
2015/07/06, 18:34
من شخصا اکثر پرچمدارا رو امتحان میکنم و میخرم . به نظرم با این پول اس4 بخر که هم پرچمدار بوده هم اندروید 5 براش اومده .. دوربینش هم که تو زمان خودش یکی از بهترین ها بوده..

emadphk
2015/07/06, 19:33
من شخصا اکثر پرچمدارا رو امتحان میکنم و میخرم . به نظرم با این پول اس4 بخر که هم پرچمدار بوده هم اندروید 5 براش اومده .. دوربینش هم که تو زمان خودش یکی از بهترین ها بوده..

والا بابای من s4 داره نمی خوام گوشی تکراری بگیرم!وگرنه باهاش موافقم

ErfanDL
2015/07/07, 08:46
Xperia Z1

Sent from my C6833 using Tapatalk

Shahin007
2015/07/07, 09:02
Xperia Z1

Sent from my C6833 using Tapatalk

عرفان جان Z1 دوربینش افتضاحه. آرگونومی و وزنش هم که افتضاحه. کلا Z1 از فجایای سونی بود . جی ۳ بیت با قیمت کمتر از زد ۱ در همه ی قسمت ها شکستش میده با قاطعیت. @};-

nariman seraj
2015/07/07, 13:25
دوست من سلام.

همونطور که شاهین جان ذکر کرد با افزایش بودجه تا مرز 900 تومن میتونید Samsung Galexy A5 رو خریداری کنید که از نظر سخت افزار و زیبایی در بین میانرده ها,یک گوشی ایده آل هست.

من خودمم A5برای کسی خریداری کردم و از لحاظ مقاوت و زیبایی تاییدش میکنم.

اما اگه ونمیخواید یا نمیتونید بودجه تون رو افزایش بدید, پیشنهاد درست داده شد از طرف شاهین عزیز.

From Fringe Dev***on

emadphk
2015/07/07, 13:40
مرسی از شما دوستان بابت پیشنهادتون
در مورد g7 مشکلم اینه که سری هایی که تو ایران هست قابلیت آپدیت رو نداره
41688فقط مدل 2 سیم از لالی پاپ پشتیبانی میکنه که 2 سیم موجود در بازار هم مدل L11 هست

Dan
2015/07/07, 21:55
مرسی از شما دوستان بابت پیشنهادتون
در مورد g7 مشکلم اینه که سری هایی که تو ایران هست قابلیت آپدیت رو نداره
41688فقط مدل 2 سیم از لالی پاپ پشتیبانی میکنه که 2 سیم موجود در بازار هم مدل L11 هست
اگر آپدیت اینقدر براتون مهمه میان رده های هواوی گزینه خیلی خوبی نیستند. این گوشی اگر آپدیت هم بشه ممکنه با تاخیر زیادی همراه باشه اما گوشی های کمی هستند که توی این رنج قیمت این سطح از امکانات G7 رو داشته باشند.

بهترین پیشنهاد همون A5 هست که دوستان گفتند. S4 هم فقط نسخه بلک رو پیشنهاد میکنم که اون هم از A5 گرون تره. اگر نمیتونید A5 رو تهیه کنید با مواردی که مد نظرتون هست Xperia C3 و G3 Beat گزینه های بعدی هستند.
Desire 626 هم گزینه خوبیه اما نسخه ای که بصورت رسمی داخل ایران عرضه شده به اندروید 5 آپدیت نمیشه.