PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند لینک DLC و اپدیت های این بازی ها

kamyar
2015/07/06, 10:25
سلام دوستان ممنون میشم اگر لینک DLC و یا اپدیت های این بازی ها رو دارید قرار بدید
CRYSIS 3 نسخه ی CODEX
NFS Rivals نسخه ی بلک باکس هست لینک موجود در سایت soft98 تست شده و پس از نصب بازی کرش میکنه
Metro Redux 2014 اگر داره نسخه ی CODEX
و از کجا میتونم بفهمم نسخه ی GTA V چی هست؟
هنگام ورود به بازی 350 و 1.60 انلاین میزنه!

و به عنوان اخرین سوال یک ترینر برای GTA V نصب کردم برخی مواقع هنگام استفاده از بعضی گزینه ها مثل Never Wanted بازی کرش میکنه چطور میتونم مشکل رو رفع کنم؟اگر درست نمیشه چطور میشه کلا پاکش کرد فایل هاش رو هم پاک کردم اما پاک نشد!

باتشکر

MoJtAbA
2015/07/06, 18:31
بالاخره DLC میخواید یا آپدیت ها ؟ اگر DLC میخواید که DLC Crysis 3 مربوط به بخش چند نفره هست ، Redux همراه با خود بازی هست و DLC NFS هم از این لینک (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) قابل دریافت هست.
Native Trainer (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.) رو دانلود کنید و تمام فایل هاش رو بریزید در پوشه نصب بازی. بعد با F4 در بازی فعالش کنید.

kamyar
2015/07/06, 19:24
خیلی ممنون ببخشید فراموش کردم بنویسم
اپدیت برای crysis و metro بود(البته فکر نمیکنم مترو داشته باشه)
dlc برای nfs بود ممنون برای دانلود قرار دادمش

nariman seraj
2015/07/07, 04:10
Crysis 3 Updates:

V 1 . 1
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

V 1 . 2

V 1 . 3

پ.ن : با نصب آپدیت شماره 3 مشکل drx 11 حل میشه و نرخ فریم دهی بهبود پیدا میکنه. آپدیت 3 به شدت پیشنهاد میشه.

Metro Redux 2014 Updates:

Update 1

Update 2

پ.ن : با نصب آپدیت 1 بسیاری از مشکلات فریم دهی بهبود پیدا میکنه. آپدیت اول به شدت پیشنهاد میشه.

From Fringe Dev***on

kamyar
2015/07/07, 09:00
واقعا ممنون خیلی خیلی لطف کردید
الان برای دانلود قرار دادم

nariman seraj
2015/07/07, 12:14
واقعا ممنون خیلی خیلی لطف کردید
الان برای دانلود قرار دادم
خواهش میکنم دوست عزیز.

ختم تاپیک.

From Fringe Dev***on