PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : AMD قدرت نمایی می کند (10 هسته ای komodo)

Advanced Micro Devices
2011/12/26, 00:47
به گفته AMD تا خیر ناشی از اصلاح بولدوزر با عث گردید که تولید پردازنده های هگزا کور این شرکت قرار بود درانتهای سال 2012 چندی پس از انتشار آیوی بریج اینتل وارد بازار شود به تاخیر بی افتد
طبق افشا گری یکی از شرکای AMD
پردازنده 10 هسته ای AMDبا معماری Vishera وبا نام تجاری KOMODO
با 10 هسته 22 نانو متری و 15 تا 20 درصد قوی تر از بولدزر میآید تا جواب محکمی به ivy bridge باشد لازم به ذکر است پردازندهای KOMODO از چیپست FX990 پشتبانی کرده و سوکت آن +AM3 می باشد
ای ام دی قیمتی که برای فروش این پردازنده مد نظر دارد را اعلام نکرده

لینک های خبر :
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
(فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.

باتشکر از دوستان عزیز یکی از این سایتها به زبان ترکی (ترکیه)هست !!

باتشکر از شما دوستان، مدیران ،علاقه مندان ومتفکران

s@j@d
2011/12/26, 23:23
دوست عزیز 10 هسته واقعی یا 5 هسته با پردازش موازی = 10 ؟

smaborghei
2011/12/27, 08:12
پردازنده 10 هسته ای AMDبا معماری Vishera وبا نام تجاری KOMODO
با 10 هسته 22 نانو متری و 15 تا 20 درصد قوی تر از بولدزر میآید تا جواب محکمی به ivy bridge باشد لازم به ذکر است پردازندهای KOMODO از چیپست FX990 پشتبانی کرده و سوکت آن +AM3 می باشد

دوست عزیز اون 22 نانومتری که گفتی مربوط به پردازنده های آیوی بریج اینتل هست. تو خوندن متن (یا ترجمش) بیشتر دقت کن.

Advanced Micro Devices
2011/12/27, 08:26
دوست عزیز 10 هسته واقعی یا 5 هسته با پردازش موازی = 10 ؟

اینطوری که من متوجه شدم معماری ویشرا هم مثل معماری بولدوزر هست فقط تغییراتی هوشمندانه تری کرده که نه ایراد بولدوزر رو داره ونه ضعف ترانزیستوری اون رو ولی در عوض تشکیل شده از 10 هسته واقعی در ماژولهای دو هسته ای مثل بلدوزرو تلفیقی از سیستم های بلدوزر و فیوژن هست یعنی ممکنه هسته پردازش گرافیکی هم در اون استفاده شده باشه برای تقویت قسمت کراس فایر ولی دارای پل شمالی و جنوبی مقدار کش بالاتری نصبت به بلدوزر هست ولی چون قرار بوده که بیس اون در سال 2013 استارت بشه ولی اینتل با ارائه زوتر از موئد پردازنده های ایوی بریج خودش باعث شده ای ام دی به تکاپوی بیشتری افتاده تا پروژهای رو وارد بازار کنه وبه گفته خودش یه نوع آوری عظیم در صنعت تراشه های کامپیوتر هست و قراره 15% از مدل 8170 قوی تر باشه وبه عنوان یک پردازنده hi end از کمپانی AMD معرفی خواهد شد که ممکنه اینتل با سیستم های ارائه شده توسط اون نتونه رقابت کنه ولی جای جالبش اینه که قیمت براش تعیین نشده مزیت اون سوکتش هست و Am3+ هست واز چیپست های FX990 هم پشتیبانی میکنه باید دی این آش ای ام دی چی از آب در میاد

Advanced Micro Devices
2011/12/27, 09:00
دوست عزیز اون 22 نانومتری که گفتی مربوط به پردازنده های آیوی بریج اینتل هست. تو خوندن متن (یا ترجمش) بیشتر دقت کن.

داداش من ترکی استانبولیم زیاد خوب نیست اول از اون سایت استانبلی استفاده کردم خبرو نوشتم
از ترنسلیتور هم استفاده کرد بدترش کرد چیزی که فهمیدم رو نوشتم شرمنده ولی چشم گاوه زیر سبیلی رد کن