PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Overclock Asembling به شیوه NAVID OC

NAVID OC
2015/06/28, 20:39
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

___ به نام خدا ___

دوستان عزیز در این تاپیک قصد دارم تا تجربه خودم را از اسمبل سیستم برای اورکلاک به اشتراک بگذارم.
در ابتدا به سراغ پردازنده می رویم. برای خنک سازی از کولر دست ساز خودم استفاده می کنم.

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

و البته همان طور که در تصویر زیر می بینید از کانال کولر اسپیلت هم استفاده کردم :

رکورد دمایی 3770 شکست!!!! >:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)>:)

هیچ کدام به 30 نرسیده!

old gamer
2015/06/29, 00:01
نوید جان پیچ های کولررو برعکس کن مهره رو باشه گل پیچ زیر مینبورد بیوفته. از رو تنظیم کنی دقیق. بورد هم آسیب نبینه

ARMIN
2015/06/29, 09:41
نويد جان

بسيار لذت بردم. خوب،‌ با اين Setup قراره مسابقه بدى؟

خوب بگو همون اول جايزه رو بهت بديم بره، والا عصر يخبندان رو براى‌ اون CPU زنده كردى، نيازى به تست نيست.

اما جدا" خوب حوصله اى براى كارهاى فنى دارى.

NAVID OC
2015/06/29, 12:12
نويد جان

بسيار لذت بردم. خوب،‌ با اين Setup قراره مسابقه بدى؟

خوب بگو همون اول جايزه رو بهت بديم بره، والا عصر يخبندان رو براى‌ اون CPU زنده كردى، نيازى به تست نيست.

اما جدا" خوب حوصله اى براى كارهاى فنى دارى.

آرمین جان ممنون از لطف بی دریغت ؛
اما باید بدانی که قرار بود یک تاپیک خیلی جامع از اورکلاک 3770 با توضیحات زیاد و ... بزنم اما برد من خراب شد و نشد اورکلاک کنم و نهایت ناچار شدم به همین تاپیک و گذاشتن چند تا تصویر اکتفا کنم، که از این بابت شرمنده شما و دیگر دوستان شدم. 8-|8-|8-|

ARMIN
2015/06/29, 12:39
آرمین جان ممنون از لطف بی دریغت ؛
اما باید بدانی که قرار بود یک تاپیک خیلی جامع از اورکلاک 3770 با توضیحات زیاد و ... بزنم اما برد من خراب شد و نشد اورکلاک کنم و نهایت ناچار شدم به همین تاپیک و گذاشتن چند تا تصویر اکتفا کنم، که از این بابت شرمنده شما و دیگر دوستان شدم. 8-|8-|8-|

پلتفورم آيوى بريج رو خيلى دوست دارم، حتما" تاپيكش رو بزن.

پس يه مادربرد بايد بگيرى براش؟

NAVID OC
2015/06/29, 12:45
پلتفورم آيوى بريج رو خيلى دوست دارم، حتما" تاپيكش رو بزن.

پس يه مادربرد بايد بگيرى براش؟

بایدی که باید بگیرم ، ولی اوضاع جیب خوب نیست. :D
شما اگر دست دو داشته باشید ، بد جور خریدارم.

ARMIN
2015/06/29, 13:12
بایدی که باید بگیرم ، ولی اوضاع جیب خوب نیست. :D
شما اگر دست دو داشته باشید ، بد جور خریدارم.

نويد جان من هرچى 1155 داشتم فروختم تا تونستم ارتقا بدم.

ولى زودتر اقدام كن، قطعات 1155 سخت گير مياد.