PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : متخصصان موبایل نظر بدید!

aryaiee
2015/06/28, 11:32
دوستان متخصص موبایل سلام و خسته نباشید.یک فیلمی چند وقتی هستش منتشر شده ظاهرا یک فروشگاه غیر ایرانی (افعانستان احتمالا) یک datasheet یا چیزی مشابه رو از پشت یک سری باتری گوشی های موبایل جدا میکنه و میگه این ها برای دزدی و ارسال اینترنتی اطلاعات است!در مورد اینکه این مبحث غلط و رد شده هستش شکی نیست فقط میخواستم کمک کنید بدونم اون دقیقا چیه پشت باتری ها چون باید پاسخگو باشم در جایی دیگر.یعنی قول دادم بهشون که تحقیق کنم بدونم چیه.نمونه هم عکس زیر که از یک گوشی خانم یکی از دوستان به دست اومده.گوشی s5.نظر خودم حتی روی سنسور دما و نوسان باتری هم بود.لطفا کسی میدونه بگه دقیقا برای چی هستش؟ممنون

فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند. (فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.)

ErfanDL
2015/06/28, 12:33
این که شبیه آنتن NFC هست :|

aryaiee
2015/06/28, 12:37
این که شبیه آنتن NFC هست :|

اون فیلم رو دیدی؟واسه اون فیلم میره داخل یک قالب سیاه اینجا نقره ایی.آخه آنتن nfc رو که داخل باتری نمیگذارن عرفان جان.

ErfanDL
2015/06/28, 12:48
اون فیلم رو دیدی؟واسه اون فیلم میره داخل یک قالب سیاه اینجا نقره ایی.آخه آنتن nfc رو که داخل باتری نمیگذارن عرفان جان.
نگفتم که NFC هست گفتم شبیه به NFC

Shahin007
2015/06/28, 12:53
NFC معمولا روی درب قسمت داخلی قرار میگیره.
این شکلی هم نیست.
منم نمیدونم چیه امیر جان
حالا باز سرچ میکنم ببینم چیزی دستگیرم میشه یا نه.@};-

arashlinux
2015/06/29, 02:17
سایت ترنجی پاسخی برای پرسش شما گذاشته
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.پاسخ-ترنجی-به-یک-شایعه-جاسوسی-از-موبایل/