PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست بهترین gps

maad123
2015/06/26, 00:16
با سلام خدمت تمامی دوستان...
دوستان من قصد دارم در آژانس مشغول به کار بشم ولی خیلی با مسیرا آشنایی ندارم برای همین میخوام از جی پی اس برای اینکار کمک بگیرم که تو پیدا کردن مسیرا کمکم کنه...
ولی هر جی پی اسی که پیدا کردم مثله سایجک (sygic) یا گوگل مپز (google maps) با مشکل بروز نبودن نقشه ها مواجه شدم و بعضی از مناطقی که میرفتم رو میدیدم در نقشه نیست...
برای همین مزاحم شدم که ببینم بهترین جی پی اس کلاً حالا چه توی اندروید باشه یا مثله این وسیله هایی که کلاً برای اینکار ساخته شدن چیست؟؟؟...( حتی اگه تبلیغ نشه من با شرکت مارشال که تولید کننده ی جی پی اسه تماس گرفتم که اونا هم گفتن که نقشه های ما آخرین آپدیتش برای 2012 هست و برای همین خیلی خیابان ها حتی بسیاری از فرعی های امام علی رو نداره...
در ضمن بنده ساکن تهران هستم و فقطم برام نقشه های تهران مهمه...
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن هم چنین مبلغ هم برام مهم نیست...
با تشکر از دوستان و ممنون...

Dan
2015/06/26, 12:19
با سلام خدمت تمامی دوستان...
دوستان من قصد دارم در آژانس مشغول به کار بشم ولی خیلی با مسیرا آشنایی ندارم برای همین میخوام از جی پی اس برای اینکار کمک بگیرم که تو پیدا کردن مسیرا کمکم کنه...
ولی هر جی پی اسی که پیدا کردم مثله سایجک (sygic) یا گوگل مپز (google maps) با مشکل بروز نبودن نقشه ها مواجه شدم و بعضی از مناطقی که میرفتم رو میدیدم در نقشه نیست...
برای همین مزاحم شدم که ببینم بهترین جی پی اس کلاً حالا چه توی اندروید باشه یا مثله این وسیله هایی که کلاً برای اینکار ساخته شدن چیست؟؟؟...( حتی اگه تبلیغ نشه من با شرکت مارشال که تولید کننده ی جی پی اسه تماس گرفتم که اونا هم گفتن که نقشه های ما آخرین آپدیتش برای 2012 هست و برای همین خیلی خیابان ها حتی بسیاری از فرعی های امام علی رو نداره...
در ضمن بنده ساکن تهران هستم و فقطم برام نقشه های تهران مهمه...
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن هم چنین مبلغ هم برام مهم نیست...
با تشکر از دوستان و ممنون...

به روزترین نقشه همون Google Maps هستش. Sygic و Here دیرتر از گوگل بروزرسانی میشن. اگر به مسیریابی لحظه ای احتیاجی ندارید میتونید از نقشه خود شهرداری تهران استفاده کنید.
فقط کاربران عضو قادر به مشاهده لینک‌ها هستند.
تحت وب هست که برای گوشی نسخه موبایلی و بهینه شده داره.
بسیاری از مواقع فرعی هایی که داخل نقشه گوگل نبوده توی این نقشه تونستم پیدا کنم. مسیریابی هم داره ولی لحظه ای و به اصطلاح Turn-by-turn نیست.