PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید مک بوک

radanstudio
2015/06/25, 12:58
سلام خسته نباشید من قصد خرید یه مک بوک دارم فقط هدفم تجربه با سیستم مکینتاشه
10 ساله دارم با ویندوز کار میکنم حالا میخوام برای اولین بار این سیستم عامل را تجربه کنم
من یه سیستم قوی دارم که برای کار های برنامه نویسی و گیم استفاده میکنم و از این مک بوک بیشتر برای کار های طراحی + تفریحی (فیلم و موزیک و وب گردی میخوام استفاده کنم)
به نظر شما ایر بگیرم یا نه مک بوک پرو بگیرم
فرقش در چیه و به نظر شما ارزش داره بیشتر هزینه کنم پرو بخرم یا نه

M.Ahmadi
2015/06/25, 13:06
به نظر من که اصلا اپل تو ایران توجیه منطقی نداره خریدش.

aryaiee
2015/06/25, 13:14
دوست من
مک یک سیستم عامل قدرتمند و کامل است.تا جایی که برای اهداف مانند ساخت موسیقی،بهترین نرم افزارها را دارد.اما اکثر مدل های آن برای بازی مناسب نیستند.درست است که از کیفیت بالای بنده و سخت افزار بهره میبرد اما قیمت بالایی دارد که به نظر بنده توجیه اقتصادی آن را کم میکند.اما یک لپ تاپ شیک و محکم است.به هر حال تصمیم با شماست.کار با مک هم کار سختی نیست.اگر فقط قصد تجربه رو دارید و میخواید این سیستم عامل رو تجربه کنید،میتونید اون رو بر روی کامپیوتر عادی نصب و تست کنید.لازم به ذکر است این کار فقط برای پردازنده های intel است.

radanstudio
2015/06/26, 10:10
ممنون بابت پاسختون
پس پیشنهاد نمیکنید بگیرم
روی سیستم خودم نصب کنم بهتره
راستش الان یک ساله بد جوری رفتم توی فکرش و کم کم دارم پولشو جمع میکنم تا بخرم
به نظر شما اگر ارزش خرید نداره بی خود پولم را خراب نکنم

aryaiee
2015/06/26, 10:15
درسته دوست من.این لپ تاپ برای کاربردهای خاص و کسانی توصیه میشود که به دنبال یک دستگاه شیک هستند و مشکل تامین بودجه ندارند!